Vii Toyota proovisõidule
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg
Leia lähim edasimüüja

RAV4 Plug-in Hybrid Executive - Linnamaastur

 • 18-tollised hallid eritöötlusega valuveljed (5 kodaraga)
 • Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem
 • Bi-LED-esituled
 • Nutikad eesmised parkimisandurid koos automaatse pidurdamisega
Võrdle
Toyota RAV4 Plug-in Hybrid - Executive - Linnamaastur
  • Pure White (040) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Ash Grey (1G3) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Pearl White (070) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Attitude Black (218) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Zircon Silver (1D6) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Midnight Blue (8X8) Ei ühildu valitud mootoriga
 • Emotional Red 2 (3U5) Ei ühildu valitud mootoriga
Hind alates
49 420 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt.
Lisateave uue WLTP katsemeetodi kohta
1 l / 100 km
CO2
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt.
Lisateave uue WLTP katsemeetodi kohta
22 g/km

RAV4 Plug-in Hybrid varustustasemed

Toyota RAV4 Plug-in Hybridi parimad omadused
RAV4 Plug-in Hybridi eestvaade

Topelt DNA

RAV4 Plug-in Hybrid ühendab meie seni võimsaima hübriidajami väljapaistva elektrivõimekusega andmaks sulle kestvamat ja puhtamat energiat. Neljanda põlvkonna hübriidajami ning suure mahtuvusega liitium-ioonaku pakutav topeltjõud lubab sul nautida vahetut kiirendamist ning oma klassi parimat sõiduulatust.

RAV4 Plug-in Hybridi külgvaade

Puhas võimsus

Võimas, dünaamiline ja suurepärase juhitavusega RAV4 Plug-in Hybrid pakub võrreldamatut sõidukogemust. 2,5-liitrise Hybrid Dynamic Force bensiinimootori ja intelligentse AWD-i nelikveoga varustatud auto spurdib paigalt kiiruseni 100 km/h kõigest 6 sekundiga tänu muljet avaldavale haardevõimele ja 306-hobujõulisele võimsusele.

RAV4 Plug-in Hybridi interjöör

Seest stiilne

RAV4 Plug-in Hybridi stiilne sõitjateruum on ideaalne koht vaikse ja pingevaba sõidu nautimiseks. Sportlikud nahkistmed ja suur panoraamkatus tagavad mugava ning valgusküllase sõidu avaras ja maitsekas interjööris, 520 liitrit mahutav pakiruum aga on paindlikult ümberkujundatav ning aku osa on sellest väga väike. RAV4 interjöör pakub kompromissitut mugavust ja heaolu, alustades esiklaasinäidikust ja JBLi üheksa kõlariga esmaklassilisest helisüsteemist kuni juhtmevaba laadimiseni ja 230 V pistikupesani pakiruumis.

Vaata ringi

Tutvu RAV4 Plug-in Hybridi olulisemate omadustega. Pööra sõidukit ja vaata seda iga nurga alt.

 • Väliskujundus

  RAV4 Plug-in Hybrid on ehitatud sõitmiseks ja kujundatud pilke püüdma. Tõelise linnamaasturi karmi välimust stiilse ja dünaamilise kujundusega ühendav RAV4 Plug-in Hybrid näitab oma linnalikku olemust. Neljanda põlvkonna hübriidajami ning suure mahtuvusega liitium-ioonaku pakutav topeltjõud lubab sul nautida vahetut kiirendamist ning oma klassi parimat sõiduulatust.

 • Vahetu võimsus, võrreldamatu säästlikkus

  Klassi väikseim CO2 heitkogus (22 g/km) ja kütusekulu (1,0 l / 100 km) näitavad, et RAV4 Plug-in Hybridi säästlikkus vastab tema pingevabale sõidule. Uus 18,1 kWh mahutav liitium-ioonaku annab sulle võimaluse sõita üksnes elektri jõul kuni 75 km (sõltuvalt aku laetusest ja sõidutingimustest), kusjuures autosse ehitatud 6,6 kW võimsusega laadija suudab aku täis laadida 2,5 tunniga.

 • Valmis igaks elujuhtumiks

  Auto meelelahutus- ja ühendusvõimaluste mugavaks kasutamiseks asub intuitiivses armatuurlauas üheksatolline puutetundlik ekraan, mis annab ligipääsu nii meie uusimale multimeediasüsteemile kui ka nutitelefoni ühendamisele. Lisaks muusikat, kõnesid ja muudki haldavatele rakendustele Apple CarPlay™ ja Android Auto™ võimaldab nutitelefonirakendus MyT kontrollida aku laetust, programmeerida laadimisaegu ja isegi ette soojendada või jahutada RAV4 sõitjateruumi. Täiustatud ohutussüsteemid aitavad samal ajal kaitsta kõiki nii autos kui ka väljaspool.

Korduma kippuvad küsimused – pistikhübriidi elektriline sõidurežiim

 • Mis vahe on hübriid- ja pistikhübriidautodel?

  Nii hübriid- kui ka pistikhübriidautod kasutavad Toyota edukalt tõestanud tehnoloogiat Hybrid Synergy Drive, ühe märkimisväärse erinevusega.

  Toyota pistikhübriididel on oluliselt suurema mahutavusega aku, mis võimaldab elektri jõul sõita kuni 75 km. Pistikhübriide saab laadida vooluvõrgust, näiteks kodusest pistikupesast või spetsiaalsest kodulaadijast, ja avalikust kiirlaadijast. Kuigi võimalikult sagedane laadimine tagab autole suurima tõhususe, suudavad Toyota pistikhübriidid sõita hübriidrežiimis isegi laadimata akuga.

  Hübriidrežiimis kasutavad kõik Toyota hübriidsõidukid sujuvalt kahte energiaallikat – ökonoomset bensiinimootorit ja nutikalt iselaadivat hübriidakut. See annab autole suure paindlikkuse, eriti pikematel sõitudel.
 • Kas sõita on ühtviisi lõbus kui ka ökonoomne?

  Toyota RAV4 Plug-in Hybrid on mänglevalt kuulekas ning jõuline, pakkudes nauditavat sõiduelamust. Tänu muljet avaldavale veojõule ja 306-hobujõulisele koguvõimsusele kiirendab see auto paigalt 100 kilomeetrise tunnikiiruseni kuue sekundiga.

  Tavalisest sisepõlemismootoriga autost väiksema CO2 heitkogusega ja ökonoomsem RAV4 Plug-in Hybrid paiskab õhku 22 g CO2 ja tarbib kütust 1,0 l sajale kilomeetrile kombineeritud tsüklis. Lisaks pakub RAV4 Plug-in Hybrid kõiki elektriajami suurepäraseid hüvesid – näiteks kohe saadaolevat vägevat pöördemomenti ja täiesti vaikset sõitjateruumi.
 • Kui kaugele saab ühe täislaadimisega sõita ja kas saab liikuda ka üksnes elektri jõul?

  Elektrirežiimis saad täiesti saastevabalt sõita kõikjale ja kõikjal. RAV4 Plug-in Hybridi elektriline sõiduulatus on kuni 75 km (kombineeritud režiimis) või kuni 98 km (linnas).

  Kiirenda elektrilise tippkiiruseni 135 km/h vaikimisi valitud elektrirežiimis, isegi gaasipedaali põhja vajutades.* Elektrilisest sõiduulatusest pikemate vahemaade läbimiseks lülitub RAV4 Plug-in Hybrid sujuvalt ümber hübriidsõiduki režiimi, kasutades bensiini ning akusse taassalvestatud elektrienergiat.

  * Sõltub aku laetuse tasemest (SOC).
 • Kus saan laadida?

  Pistikupesast laadimine
  Saad oma RAV4 Plug-in Hybridi laadida harilikust kodusest pistikupesast (10 A).

  Kodulaadija
  Kiire, usaldusväärse ja sihipärase laadimise kodus või kontoris kindlustab kodulaadija*.

  Avalikud kiirlaadijad
  Kasuta tänaval või kindlatel parkimiskohtadel asuvaid avalikke kiirlaadijaid. Samuti ühine MyT rakenduse abil Toyota laadimisvõrguga, et kergesti leida lähimad kiirlaadijad.

  * Kui soovid kodulaadija soetada koos autoga, võta ühendust esindusega.
 • Kui kaua võtab aega aku laadimine?

  Pistikupesast laadimine
  Täielik laadimine võtab aega 7,5 tundi.* Tänu võimalusele ajastada laadimisaega, saad vähendada elektrikulusid, kui Sinu elektripaketis kehtivad öösiti või mitte-tipptundidel madalamad hinnad.

  Kodulaadija
  Sinu koju paigaldatud vastav kaabel ja kodulaadija tagavad optimaalse kiiruse ja turvalisuse, laadides aku täis 2,5 tunniga.* Rakenduse MyT abil saad laadimist ka eemalt juhtida ning jälgida.

  Avalikud kiirlaadijad
  Ühenda oma auto avalikus kasutuses oleva kiirlaadijaga. Nagu kodulaadijast, saad ka siin aku täis 2,5 tunniga.*
  MyT rakendusest näed, kui palju aega on jäänud aku täis laadimiseni, mis on eriti kasulik avaliku kiirlaadija kasutamisel.

  * Tühjast akust täislaetuni (0 kuni 100%).
 • Kuidas saan elektrirežiimis sõidust võtta maksimumi?

  Lae akut sagedamini
  Igapäevane laadimine aitab Sinu auto elektrilisest võimekusest saada parima kogemuse.

  Sõida sujuvalt
  Sõidustiili parandamine aitab suurendada Sinu auto elektrilist tõhusust ning pakkuda muljet avaldavat jõudlust igal sõidul.

  Kasuta regeneratiivset pidurdust
  Pidurdamisel jäädvustatud kineetiline energia muundatakse aku laadimiseks elektrienergiaks ja auto aeglustab intuitiivselt, kui tõstad jala gaasipedaalilt.

  Eelsoojenda sõitjateruumi
  Naudi alati parimat temperatuuri tänu kaugjuhtimisega eelsoojendusele. Soojenda või jahuta oma auto sõitjateruumi enne sõidu algust, vähendamata sellega aku pakutavat sõiduulatust.
 • Kas ma saan pistikhübriidiga sõita, kui aku on tühi?

  Aku korrapärane laadimine võimaldab täiel määral nautida elektrilise sõidu hüvesid, sealhulgas väiksemaid heitkoguseid ja kasutuskulusid. Kui aku on tühi, aga kütusepaagis on piisavalt bensiini, saad oma RAV4 Plug-in Hybridiga sõita hübriidrežiimis.
 • Kui pikk on RAV4 Plug-in Hybridi aku eeldatav eluiga?

  Toyota ehitab oma akud selliselt, et need kestaksid sõiduki kogu eluea. Igal akul on 10-aastane garantii, mis kehtib korraga ühe aasta või 15 000 km (olenevalt sellest, kumb enne täitub). Seejärel tuleb tuua auto Toyota ametlikku esindusse, kus kontrollitakse hübriidajami korrasolekut. Pärast kontrolli hakkab veojõuaku garantii uuesti kehtima.

Toyota kodulaadijad

Toyota kodulaadijaga saad hübriid- või elektrisõidukit laadida mugavalt oma kodus. Kas soovid säästa kütust, ja elektri jõul kaugemale sõita, või hoida kokku aega – Toyota kvaliteetne kodulaadija on alati mugav ja soodne võimalus sõiduki igapäevaseks laadimiseks.