Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Land Cruiser Standard

Varustuspakettide hinnad
Mootor ja käigukast Hind koos käibemaksuga Konfigureeri
2,8 D-4D (177 hj) 6-käiguline käsikäigukast 38 620 €
2,8 D-4D (177 hj) 6-käiguline automaatkäigukast 40 850 €
Võrdle mudelivariante
17-tollised valuveljed (6 kodarat)
Rehvirõhu hoiatussüsteem

Rehvirõhu hoiatussüsteem

Igal rattal on ventiiliandur, mis jälgib pidevalt rehvirõhku. Andurid on ühendatud armatuurlaual oleva ohutulega. Kui mõne ratta rehvirõhk langeb alla soovitusliku taseme, annab süsteem sellest juhile märku. See suurendab ohutust ning tagab rehvide ühtlasema kulumise ja väiksema kütusekulu.

Sulge
Elektrilised küljepeeglid
Katusekaared

Katusekaared

Katusekaared võimaldavad transportida ka suuremaid esemeid.

Sulge
Alarm
Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem

Võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteem

Erinevalt tavapärasest süsteemist on võtmeta sisenemis- ja käivitussüsteemil vastuvõtja, mis võimaldab avada uksi vaid käepidemest tõmmates ja sulgeda nupuvajutusega. Mootori käivitamiseks või seiskamiseks vajutage lihtsalt käivitamise/seiskamise nupule. Ainus, mida te tegema peate, on hoida nutikat võtit oma taskus või käekotis.

Sulge
Bluetooth®-i vabakäesüsteem
6 kõlarit
Raadio ja CD-mängija, WMA- ja MP3-failide taasesitusvõimalus
USB-pistik
Nõlvalt laskumise abi (DAC)

Nõlvalt laskumise abi (DAC)

Nõlvalt laskumisel maastikul rakendab nõlvalt laskumise abi (DAC) igat pidurit eraldi, et säilitada sõiduki stabiilsus ja kiirus vahemikus 5-7 km/h. Nõlvalt laskumise abi toimib nii edaspidi kui ka tagurpidi sõites ja kui see on aktiveeritud, ei pea juht pedaali vajutama.

Sulge
Nõlvaltstardiabi (HAC)

Nõlvaltstardiabi (HAC)

Nõlvaltstardiabi tagab sujuva paigaltvõtu järskudel kallakutel, rakendades pidurid kuni kaheks sekundiks pärast piduripedaali vabastamist. See ennetab sõiduki tagasiveeremist. Süsteemi aktiveerimiseks vajutage pärast seisma jäämist tugevamalt piduripedaalile, eeldusel, et ükskõik milline edaspidi käik on sisse lülitatud.

Sulge
Sõiduki stabiilsuskontroll (VSC)

Sõiduki stabiilsuskontroll (VSC)

VSC aktiveerib automaatselt iga vajamineva piduri ja kontrollib mootori veojõudu, et säilitada stabiilsus ja vältida külglibisemise teket järsul pööramisel või libedal teel.

Sulge
Täiendava turvasüsteemi (SRS) turvapadjad – 7 turvapatja

Täiendava turvasüsteemi (SRS) turvapadjad – 7 turvapatja

Sellel mudelil on seitse turvapatja: juhi põlveturvapadi, SRS-turvapadjad juhile ja kõrvalistujale, külgturvapadjad ees isujatele ning turvakardinad nii ees kui ka taga sõitjatele.

Sulge
Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.