Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Land Cruiser Premium

Varustuspakettide hinnad
Mootor ja käigukast Hind koos käibemaksuga Konfigureeri
2,8 D-4D (177 hj) 6-käiguline automaatkäigukast 59 350 €
Võrdle mudelivariante
360° kaamera
Kohanduv püsikiiruse hoidja (ACC)

Kohanduv püsikiiruse hoidja (ACC)

ACC hoiab sõiduki ja eessõitva auto vahel minimaalset seadistatud vahekaugust. Kui vahekaugus hakkab vähenema, vähendab ACC kiirust, rakendab pidurid ja aktiveerib pidurituled. Kui vahekaugus hakkab uuesti suurenema, kiirendab ACC sujuvalt, kuni seadistatud kiirus on saavutatud.

Sulge
Diferentsiaalilukk: tagumine, elektriline
Isekohanduva jäikusega vedrustus (AVS)

Isekohanduva jäikusega vedrustus (AVS)

Isekohanduva jäikusega vedrustus (AVS) summutab vibratsiooni kõigil neljal amortisaatoril eraldi. See tagab esmaklassilise sõidumugavuse, juhitavuse ja stabiilsuse. Peale selle on valikus sõidurežiim Comfort, Normal või Sport, vastavalt teie eelistustele ja teeoludele.

Sulge
Aeglase sõidukiiruse hoidik

Aeglase sõidukiiruse hoidik

Hoiab maastikusõidul ühtlast ja stabiilset aeglast kiirust. Juht ei pea gaasi- ja piduripedaali pärast muretsema, vaid saab selle asemel rooli keeramisele keskenduda.

Sulge
Multi-Terrain'i valikufunktsioon (MTS)

Multi-Terrain'i valikufunktsioon (MTS)

Tänu viiele pinnaserežiimile saate hakkama ka kõige raskemates maastikuoludes. Valikus on režiimid "Kivi", "Kivid ja pori", "Lahtised kivid", "Künkad" ja "Muda ja liiv". Sõiduki gaasipedaali-, pidurdus- ja veojõukontrolli süsteemid kohanduvad automaatselt maastikusõidutingimustega, tagades maksimaalse veojõu ja kontrolli.

Sulge
Multi-Terraini monitor (MTM)

Multi-Terraini monitor (MTM)

MTM võimaldab teil jälgida ümbritsevat teed, aidates valitud kurssi hoida ning võimalikke ohte vältida. Ekraan näitab neljast väliskaamerast kuut reaalajas edastatavat pilti. Vajutage lihtsalt roolil asuvat multifunktsionaalse ekraani nuppu ja te saate kohe suurepärase ülevaate ümbritsevast.

Sulge
17 kõlarit
JBLi esmaklassiline helisüsteem
Pimeala jälgimissüsteem (BSM)

Pimeala jälgimissüsteem (BSM)

Pimeala jälgimissüsteem võimaldab juhil ohutumalt sõidurida vahetada. Kui taha paigaldatud radariandurid tuvastavad auto küljel või tagumisel pimealal sõiduki, süttib vastavas küljepeeglis hoiatuslamp. Kui juht hakkab sõidurida vahetama, kuid auto pimealal on sõiduk, hakkavad hoiatuslambid vilkuma, hoiatamaks juhti, et sõidurea vahetamisest tuleks hoiduda.

Sulge
Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus (RCTA)

Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus (RCTA)

Tagant ristsuunas läheneva sõiduki hoiatus (R-CTA) võimaldab ohutult parkimiskohalt välja tagurdada, sest süsteem tuvastab pimealale lähenevad sõidukid. R-CTA, milles kasutatakse kvaasi-millimeeterlaineradarit, hoiatab helisignaali ja küljepeeglitel vilkuvate hoiatustuledega.

Sulge
Kokkupõrget ennetav ohutusüsteem (PCS)

Kokkupõrget ennetav ohutusüsteem (PCS)

Kokkupõrget ennetav ohutussüsteem aitab vältida võimalikku kokkupõrget teiste sõidukite või eesolevate objektidega ja käivitab mitu ohutusfunktsiooni. Süsteem rakendab audio-visuaalse hoiatussignaali, aktiveerib pidurdusabi ja turvavööde automaatse pingutamise ning rakendab pidurid automaatselt isegi siis, kui juht ei vajutagi piduripedaalile. See aitab ära hoida võimaliku kokkupõrke ja vähendada kahjustusi, kui kokkupõrge on vältimatu.

Sulge
Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.