Turvatunne kõikidele liiklejatele

Nutikad funktsioonid, mis parandavad kõikide turvalisust – nii autos kui ka väljaspool.
/
/
/
/
Kohanduv kiirushoidik

Kohanduv kiirushoidik hoiab eesliikuva sõidukiga eelseadistatud minimaalset pikivahet. Kui vahemaa lüheneb, vähendab kiirushoidik sõiduki kiirust ning aktiveerib vajaduse korral ka pidurid ja pidurituled. Kui vahemaa suureneb, hakkab kiirushoidik järk-järgult kiirendama, kuni sõiduk saavutab sinu määratud kiiruse.

Kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate öise tuvastamise funktsiooniga

Tuvastab vähese valguse korral auto teele jäävad jalakäijad. Jalakäijatega kokkupõrke ohu korral hoiatab süsteem juhti. Kui juhil ei õnnestu õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid automaatselt.

Kokkupõrke ennetussüsteem koos jalgratturi tuvastamise funktsiooniga

Tuvastab eespool olevad jalgratturid ja sõidukid. Kokkupõrkeohu korral hoiatab süsteem juhti. Kui juht ei pidurda õigel ajal, rakenduvad pidurid automaatselt.

Nutikas kohanduv kiirushoidik*

Hoiab sõidukit eelseadistatud kiirusel ning säilitab eessõitva sõidukiga minimaalse pikivahe. Kui vahemaa väheneb, vähendab süsteem automaatselt kiirust ja rakendab vajadusel pidureid. Kui vahemaa suureneb, kiirendab auto järk-järgult, kuni saavutab valitud sõidukiiruse. Kui kiiruspiirang muutub, hoiatab süsteem juhti, kes saab seejärel eelvalitud sõidukiirust kohandada. 

* Saadaval ainult liiklusmärkide jälgimise süsteemiga

Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.