Turvatunne kõikidele liiklejatele

Nutikad funktsioonid, mis parandavad kõikide turvalisust – nii autos kui ka väljaspool.

/
/
/
/
Kohanduv kiirushoidik

Kohanduv kiirushoidik hoiab eesliikuva sõidukiga eelseadistatud minimaalset pikivahet. Kui vahemaa lüheneb, vähendab kiirushoidik sõiduki kiirust ning aktiveerib vajaduse korral ka pidurid ja pidurituled. Kui vahemaa suureneb, hakkab kiirushoidik järk-järgult kiirendama, kuni sõiduk saavutab sinu määratud kiiruse.

Kokkupõrke ennetussüsteem koos jalakäijate öise tuvastamise funktsiooniga

Tuvastab vähese valguse korral auto teele jäävad jalakäijad. Jalakäijatega kokkupõrke ohu korral hoiatab süsteem juhti. Kui juhil ei õnnestu õigel ajal pidurdada, rakenduvad pidurid automaatselt.

Kokkupõrke ennetussüsteem koos jalgratturi tuvastamise funktsiooniga

Tuvastab eespool olevad jalgratturid ja sõidukid. Kokkupõrkeohu korral hoiatab süsteem juhti. Kui juht ei pidurda õigel ajal, rakenduvad pidurid automaatselt.

Nutikas kohanduv kiirushoidik*

Hoiab sõidukit eelseadistatud kiirusel ning säilitab eessõitva sõidukiga minimaalse pikivahe. Kui vahemaa väheneb, vähendab süsteem automaatselt kiirust ja rakendab vajadusel pidureid. Kui vahemaa suureneb, kiirendab auto järk-järgult, kuni saavutab valitud sõidukiiruse. Kui kiiruspiirang muutub, hoiatab süsteem juhti, kes saab seejärel eelvalitud sõidukiirust kohandada. 

* Saadaval ainult liiklusmärkide jälgimise süsteemiga

Vaata lisaks

Inimese ja masina tõeline proovilepanek Inimese ja masina tõeline proovilepanek Toyota 2015. aasta Dakari rallil. Hiluxi lugu Hiluxi lugu Toyota Hilux, mis on tuntud oma võime poolest tulla toime igasuguse maastikuga – näiteks retkedega põhja- ja lõunapoolusele või Dakari kõrberalliga –, on olnud läbi aegade usaldusväärne valik kõigile, kes otsivad tugevat töölooma.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK