Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

AYGO

LIHTSALT SÕIDA

from 9 990 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt. 
Lisateabe saamiseks uue WLTP katsemeetodi kohta külasta lehte https://bit.ly/2WvTum7
Alates 5 l / 100 km
CO2 Alates 113 g/km
 • Mõeldud üllatama

  Vilgas ja valmis teele asuma. Uue pilkupüüdva välimuse, tähelepanu äratava esiosa ja erakordse värvivalikuga AYGO võimaldab sul väljendada oma isikupära.

 • Ökonoomsus

  Võimalikult väikese keskkonnamõju ja kütusekulu tagamiseks analüüsitakse meie sõidukite iga detaili. Erakordselt hoolikalt on analüüsitud AYGO uut mootorit (tüüp 2NR-FKE), mille tulemused näitavad, et saasteainete heitkogused ja kütusekulu on varasemast veelgi väiksemad.

 • Kompaktne ja vilgas

  Kogupikkus 3,45 m ja pöörderaadius vaid 4,8 m tähendavad, et ükski tee ei ole pööramiseks liiga kitsas.

 • Ootamatuks valmis

  Kompaktne ja stiilne AYGO sisaldab kõike vajalikku sinu ohutuse tagamiseks. Varustatud kokkupõrke ennetussüsteemi (PCS*) ja sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteemiga (LDA*) on AYGO valmis igaks olukorraks. *Toyota Safety Sense’i tehnoloogia on Aygo x-clusiv ja x-site standardvarustuses, lisavarustusena pakutakse x-play varustustasemes.

  Tutvu ohutusfunktsioonidega >

AYGO. Kuhu järgmiseks?

Elu on palju lõbusam, kui sõidad sinna, kuhu tahad. Kompaktse, vaikse ja nutika AYGOga on kitsastel linnateedel sõitmine väga mugav. AYGO paistab oma uue särava, julge ja silmapaistva välimusega alati silma. Tänu erakordsele värvivalikule võimaldab AYGO sul end vabalt väljendada.

Rohkem sõidurõõmu kui kunagi varem

AYGOGA planeerid vähem ja elad rohkem. Särav, julge ja silmapaistev AYGO on sinu järjekordne võimalus teiste seas silma paista.

 • Säravad detailid

  Särava, julge ja silmapaistva AYGO LED-esituled ja omanäolised LED-tagatuled teevad sõiduki tõeliselt pilkupüüdvaks.

 • Alati ühenduses

  AYGO hõlpsalt kasutatav ja ohutu nutitelefoni ühildamise võimalus on parim kaasjuht, kelle abi võiksid vajada. Sinu nutitelefoni rakendused kuvatakse AYGO 7-tollisel puuteekraanil ja neid saab kasutada nutitelefoni hääljuhtimise kaudu, muutes juhiste hankimise ja ühenduses olemise AYGOs enneolematult mugavaks.

 • Avasta midagi uut

  Elu on palju lõbusam, kui sõidad sinna, kuhu tahad. Kompaktne, sujuv ja vaikne AYGO teeb kitsastel külavaheteedel, rahvarohketel linnatänavatel ja keerulistes parkimiskohtades sõitmise imelihtsaks. Lase impulssidel end juhtida.

AYGO igas detailis

Rafineeritud, silmapaistev ja ühendatud - AYGO on varustatud kõigega, et vastata sinu vajadustele.

Ole ainulaadne

Ole ainulaadne

Eristuv, peen või pilkupüüdev? AYGO ainulaadne salong sobib igale isiksusele.

Toyota Aygo 2018

Ootamatuks valmis

Kompaktne ja stiilne AYGO sisaldab kõike vajalikku sinu ohutuse tagamiseks. AYGO on varustatud kokkupõrke ennetussüsteemi (PCS) ja sõidurajalt lahkumise hoiatussüsteemiga (LDA) olles valmis igaks olukorraks.

Tutvu ohutusfunktsioonidega
Rattad, mis avaldavad muljet

Rattad, mis avaldavad muljet

AYGO stiilsed ilukilbid ja eritöötlusega valuveljed on linnas uusim mood.

Konfigureeri oma AYGO

AYGO. Milline valik sinule?

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK