Aygo x-play - Luukpära, 5 ust

 • 15-tollised terasveljed (165/60R15)
 • Bluetoothi® vabakäesüsteem
 • Manuaalne kliimaseade
 • Soojendusega esiistmed
Võrdle
Toyota Aygo - x-play - Luukpära, 5 ust
  • White Flash (068) Not compatible with engine selection
 • Fire Red (3P0) Not compatible with engine selection
 • Silver Sparkle (1E7) Not compatible with engine selection
 • Electro Grey (1E0) Not compatible with engine selection
 • Bold Black (211) Not compatible with engine selection
Kampaania

AYGO kampaaniapakkumine

Kombineeritud kütusekulu 5,0-5,2 l / 100 km, kombineeritud CO2 heide 114–118 g/km (WLTP andmete järgi).
Fotod on illustratiivsed.

Kampaania kestab kuni 31.12.2020 või seni, kuni kampaaniaautod on saadaval. Soovituslikud jaemüügihinnad. Toyota Baltic AS jätab endale õiguse muuta hinnakirja ette teatamata. Konkreetse müügipakkumise saamiseks pöörduge Toyota ametlikku müügiesindusse.

Kuumakse näidisarvutus:
Toyota Liisingu teenuse pakkujateks on: Luminor Liising AS, Swedbank Liising AS ja SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal.
Näidiskalkulatsioon on tehtud Swedbank Liising AS poolt. Tutvuge teenuse tingimustega www.swedbank.ee, vajaduse korral konsulteerige pangatöötajaga. Krediidi kulukuse määr on 2,36%, vara hind 21 900 kmga., sissemakse 15% periood 5a, jääkväärtus 30%, lepingutasu 225€, intress 6 kuu Euribor + 1.89% aastas (29.12.2019 oli 6 kuu Euribor -0,325% Euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga; Euribor võib muutuda iga 6 kuu järel), tagasimaksete summa 16 549.20 €. Krediidi kogukulu on 16 607.76 €. Läbisõidupiirang aastas 20 000 km. Antud pakkumine on indikatiivne ja võib erineda lõplikest liisingutingimustes. Vajaduse korral konsulteerige pangatöötajaga.


Hind alates
11 910 €
Aygo x hind alates 10 100 €
Kütusekulu
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt.
5 l / 100 km
CO2
Kütusekulu ja CO2 heitkogus on mõõdetud seeriatootmise mudelil kontrollitud keskkonnas Euroopa Liidu uue kergsõidukite ülemaailmset ühtlustatud katsemenetlust (WLTP) käsitleva määruse (EL) 2017/1151 ja selle kehtivate muudatuste nõuete kohaselt.
114 g/km

AYGO. Kuhu järgmiseks?

Elu on mõnusam, kui lähed sinna, kuhu tuju viib. Kompaktne, vaikne ja erk Aygo valitseb kitsaid linnatänavaid. Pealegi on ta kujundatud üllatama sind oma uue ereda, julge ja eristuva välimusega.


Rohkem sõidurõõmu kui kunagi varem

Aygoga planeerid vähem ja elad rohkem. Särav, julge ja silmapaistev Aygo on sinu järjekordne võimalus teiste seas silma paista.

 • Säravad detailid

  Särava, julge ja silmapaistva Aygo LED-esituled ja omanäolised LED-tagatuled teevad sõiduki tõeliselt pilkupüüdvaks.

 • Alati ühenduses

  Aygo hõlpsalt kasutatav ja ohutu nutitelefoni ühildamise võimalus on parim kaasjuht, kelle abi võiksid vajada. Sinu nutitelefoni rakendused kuvatakse Aygo 7-tollisel puuteekraanil ja neid saab kasutada nutitelefoni hääljuhtimise kaudu, muutes juhiste hankimise ja ühenduses olemise Aygos enneolematult mugavaks.

 • Avasta midagi uut

  Elu on palju lõbusam, kui sõidad sinna, kuhu tahad. Kompaktne, sujuv ja vaikne Aygo teeb kitsastel külavaheteedel, rahvarohketel linnatänavatel ja keerulistes parkimiskohtades sõitmise imelihtsaks. Lase impulssidel end juhtida.

Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.