Uus Toyota Supra

Puhas elamus

/

Legend
on tagasi

Toyota Supra on tagasi. Festivalil Goodwood Festival of Speed debüteerinud uus sportauto jätkab eelmiste põlvkondade nimetraditsiooni – A40, A60, A70 ja A80 –, kandes ikoonilist nime A90.

Toyota Supra A90 pakub Goodwoodi festivalil põnevust

Kaetud TOYOTA GAZOO Racingu juurtest ja ruudulisest lipumustrist inspireeritud ainulaadse kamuflaažiga, viidi meie tuleviku sportauto Goodwoodi kuulsale mäele esimeseks avalikuks katseks. Sõiduk on nüüd terves Euroopas ja Ameerikas astumas viimasesse arendusfaasi.
Lisateave

Festivali
staar

Toyota Supra A90 oli selle aasta festivalil Goodwood Festival of Speed üks peamisi vaatamisväärsusi, püüdes pilke stardijoonel ja avaldades pealtvaatajatele muljet ülesmäge kiirendamisel.

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Jälgi veel Toyota Supra uudiseid

/
Sündinud rajal

Loodud TOYOTA GAZOO Racingu poolt, väljendab see esiosas asuva mootori ja tagarattaveoga GR Supra Racing Concept ideaalselt meie sõidurõõmu pakkumise filosoofiat.
Lisateave

Tutvu TOYOTA GAZOO Racinguga lähemalt

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK