Toyota GR sportautod

Mootorispordi DNA-ga stiilipuhtad sportautod

Autojuhtidele, kellele meeldib sõita

Üle 60 aasta on Toyota pannud mootorispordis proovile oma autode ja inimeste võimete piire, et ehitada veelgi paremaid tänavasõiduautosid. GR mudeliseeria väljendab kõnealust filosoofiat. Stiilipuhtad sportautod, milles on ühendatud võistluse käigus loodud teadmised ja tehnika, et pakkuda autojuhtidele adrenaliinirohket põnevust ja ülimat sõidurõõmu igaks sõiduks.

Tõeline ühenduslüli ralli ja sõidutee vahel

Toyota GR mudeliseeriasse kuuluvad stiilipuhtad sportautod, mis ühendavad endas TOYOTA GAZOO Racingust sündinud teadmisi ja tehnikat. Avasta sõidurõõm igal sõidul.

Stiilipuhta sportauto tunnetus

Meie GR mudelid alates GR Yarisest kuni GR Suprani on stiilipuhtad sportautod, mis on loodud pakkuma meelierutavat waku-doki’t (adrenaliinisööstu). Tänu adrenaliinirohkele põnevusele tunned end sisseistumise hetkest autoga ühtsena. Täpne. Tasakaalustatud. Sõidurõõm. Tegemist pole autodega, millega sõidetakse punktist A punkti B, vaid need on osake sinust. Need on autod, millega sõitmist ei tahakski lõpetada.

Tutvu GR mudelivalikuga

GR mudelivaliku väljatöötamisel kasutati mootorispordist saadud teadmisi ja oskusteavet.

/
GR Yaris
 • DIN HJ: 261
 • suurim kiirus: 230 km/h
 • kiirendus 0–100 km/h: 5,5 sekundit
 • CO2: 186 g/km (WLTP keskmine)
 • kütusekulu: 8,2 l / 100 km (WLTP keskmine)
/
GR Supra 3,0 L
 • DIN HJ: 340 (250)
 • suurim kiirus: 250 km/h
 • kiirendus 0–100 km/h: 4,3 sekundit
 • CO2: 185 g/km (WLTP keskmine)
 • kütusekulu 8,1 l / 100 km (WLTP keskmine)
/
GR Supra 2,0 L
 • DIN HJ: 258 (190)
 • suurim kiirus: 250 km/h
 • kiirendus 0–100 km/h: 5,2 sekundit
 • CO2: 167 g/km (WLTP keskmine)
 • kütusekulu 7,3 l / 100 km (WLTP keskmine)
GR Yaris

GR Yaris pole tavaline kuumpära. TOYOTA GAZOO Racing World Rally Teami ekspertidega koostöös loodud auto toob igapäevateedele tipptasemel mootorisporditehnika ja oskusteabe. Võimas, kiire ja tänu täiustatud GR-FOUR nelikveosüsteemile suurepäraselt juhitav auto pakub lõputut sõidurõõmu.

Avasta GR Yaris

GR Supra

Esimene üleilmne GR mudel Toyota GR Supra on sõidunaudingu ülim kehastus. Meie parim sportauto, mis on saadaval 2- või 3-liitrise turbomootoriga, lubab meelierutavat võimsuse ja täpsuse segu enneolematu tunde tekitamiseks.

Avasta GR Supra

Tutvu TOYOTA GAZOO Racinguga

TOYOTA GAZOO Racing väljendab Toyota pühendumust ületada kõik piirid, et toota üha paremaid autosid. Me ei lakka kunagi tegemast uuendusi mootorispordi äärmuslikes tingimustes uute tehnoloogiate ja lahenduste loomiseks.

Me võtame oma autodega osa rallidest, et panna end proovile ja õppida raskeimatest katsumustest.

Võistlemine igasugustel teedel, sõltumata väljakutsest, inspireerib meid valmistama üha paremaid autosid. Me kujundame Toyota tuleviku-DNAd.

Jätkame võistlemist, et tuua igaüheni vabaduse, seikluse ja sõidurõõmu tunne.

Tutvu lähemalt TOYOTA GAZOO Racinguga

/
Toyota GR SPORT mudeliseeria

TOYOTA GAZOO Racingust inspiratsiooni ammutanud GR SPORT mudeliseeria toob igapäevaellu veidi sportlikku elustiili. Iga mudel on hoolikalt kujundatud väljendamaks auto sportlikku olemust. Neis on ühendatud jõuline välimus, sportlik interjöör ja tippklassi varustus.

Vaata lisa

Vaata lisaks

Toyota GR Supra - tunde tekitamiseks Toyota GR Supra - tunde tekitamiseks Uue Toyota GR Supra väljatöötamise ajendiks ei olnud üksnes jõudlusnäitajad ega ajalehe veergudele jõudvad ringiajad, vaid kindel keskendumine rooli taga tekkivale tundele. Supra lugu Supra lugu Supral, mis on olnud nii filmi „Kiired ja vihased” esimese osa staar, Gran Turismo® mängijate lemmikauto kui ka terve põlvkonna kirglike tuunijate ja driftijate sõiduk, on kindel roll popkultuuris ning on inspireerinud noori ja vanu üle terve maailma. Ülemaailmsed 2030. aasta vahe-eesmärgid Ülemaailmsed 2030. aasta vahe-eesmärgid 2018. aastal tegime teatavaks oma ülemaailmsed 2030. aasta vahe-eesmärgid, mis aitavad saavu-tada meie 2050. aasta keskkonnaväljakutse eesmärke. Miks vesinik? Meie tuleviku tähtis kütus Miks vesinik? Meie tuleviku tähtis kütus Saa rohkem teada vesiniku peamistest eelistest ja loe seda kütuseallikat puudutavaid korduma kippuvaid küsimusi.