Toyota Safety Sense

Meie juures oled kindlates kätes

Elutee on pikk, ettearvamatu ja imeline ning Toyota soovib aidata seda sellisena hoida, viies sind ühest kogemusest teiseni ohutult ja kindlalt. Aastakümnete jooksul kogutud teadmised autondusest ja põhjalikud ühisuuringud tagavad selle, et iga uus Toyota pole mitte ainult tegutsemisvalmis, vaid sellele võib loota siis, kui vajad seda kõige enam, ning isegi siis, kui arvad, et ei vaja seda.

Hädaohust päästmine

Autoroolis olles loodad vaistlikult kolmele oskusele: äratundmine, otsustusvõime ja manööverdamine. Uued Toyota mudelid toetavad neid oskusi, aidates ära hoida ohtu kujutavaid olukordi. Kõnealustel aktiivsetel funktsioonidel – sh ABS, piduriabi, veojõukontroll ja Toyota Safety Sense – on suur osa Toyota-poolses ohutuse tagamises ning nende lõppeesmärk on liiklusõnnetusi täielikult vältida ja luua ohutum sõidukeskkond kõigi jaoks.

/

Meiega võid end turvaliselt tunda

Toyota Safety Sense

Et nautida roolis olles turva- ja kindlustunnet, oleme välja töötanud uued aktiivohutussüsteemid Toyota Safety Sense, mis on loodud hoidma sind ja sinu kaasreisijaid väljaspool hädaohtu: väikesel kiirusel aitab Toyota Safety Sense vältida kokkupõrkeid täielikult, ent suurematel kiirustel püüab see vähendada kokkupõrkega kaasnevaid raskeid tagajärgi.
 

/
/
Kõigeks valmis

Selliste funktsioonide nagu kokkupõrkejõudu neelavad kerekonstruktsioonid, turvakabiinid, -padjad ja -vööd ning kaelavigastuste ohtu vähendavad istmed pidevaks täiustamiseks matkime tegelike avariiandmete põhjal kokkupõrkeid, teeme põhjalikke analüüse ja seame sihiks parimad ohutustulemused ning samal ajal täidame rahvusvaheliste ohutusstandardite ja -hindamiste nõudeid ning koguni ületame neid.

Hoolitseme sinu ja sinu Toyota eest

Meie sõidukeid loetakse planeedi kõige töökindlamate ja ohutumate hulka. See on kahtlemata suur tunnustus. Veelgi tähelepanuväärsemaks muudab selle fakt, et me valmistame ligikaudu kümme miljonit autot aastas. Et aidata sul hoida oma sõidukit ideaalses töökorras ning pakkuda sulle mugavat ja sujuvat teenindust, oleme koostanud terve hulga juhiseid, mis hõlbustavad sinu ja sinu Toyota eest hoolitsemist („Autojuhi meelespea”). Loodame, et sul on neist kasu.

Lisateave

/
 

Toyota Safety Sense ohutuspaketi ja selle erinevate omaduste kättesaadavus sõltub mudelist ja varustustasemest ning riigist, kust sõiduk ostetakse. Kogu teabe täpsetest tehnilistest andmetest saad lähimast Toyota müügiesindusest.

Vaata lisaks

Toyota on parimatest parim – TÜV 2015. aasta aruanne Toyota on parimatest parim – TÜV 2015. aasta aruanne 2015. aasta lõpus on õige aeg meenutada, millega Toyota on tänavu silma paistnud. Toyota töökindlus Toyota töökindlus Tutvu lugudega Toyotadest – autodest, mis on alati valmis minema sinna, kuhu iganes elu sind viib. Toyota Safety Sense Toyota Safety Sense Toyota Safety Sense koosneb ohutussüsteemidest, mis aitavad sul oma igapäevast teekonda ohutult läbida. Toyota Avensis sai Euro NCAPi ohutuskatses hindeks viis tärni Toyota Avensis sai Euro NCAPi ohutuskatses hindeks viis tärni Toyota jaoks on esikohal ohutus. Miski ei tõesta seda paremini kui fakt, et uus Toyota Avensis sai mainekas Euro NCAPi ohutuskatses hindeks viis tärni.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK