Toyota usaldusväärsus

Alati valmis minema sinna, kuhu iganes elu sind viib.

Elame võimalusterohkes maailmas, mistõttu võime sattuda mitmesugustesse seiklustesse – ja nii iga päev. Toyotas töötame väsimatult selle nimel, et iga Toyota oleks auto, millele sa ei saa mitte üksnes loota, vaid mida saad pidada enesestmõistetavaks. Tutvu elust pärinevate lugudega Toyotadest – autodest, mis on alati valmis minema sinna, kuhu iganes elu sind viib.

>

Kuula meie omanike lugusid

Enne kui Toyota jõuab müügisaali, pannakse see proovile. Iga uus mudel läbib vahemaa, mis võrdub kahe ja poole kordse tiiruga ümber maailma. See tähendab, et võid kindlustundega ja ilma pikemalt mõtlemata maid avastada.

Heida pilk seikluseks sobivatele autodele

Et rinda pista erakordsete oludega, peab sul olema erakordne auto. Tänu äärmuslikele oludele (nt katsetamine leitsakus ja pakases ning veekindluskatsed), mida meie autod peavad väljaarendamisel taluma, ei leidu ühtegi teist autot, millele tahaksid raskuste korral loota.

Toyota Hilux vallutab Antarktikat

Saa osa elu parimast elamusest

Alates 1936. aastast, mil teedele ilmus meie esimene auto, on meie seisukoht jäänud samaks: klient on esikohal. Üksnes siis, kui jätkame selliste autode tootmist, millele saad kindlad olla, võime ära teenida sinu usalduse ka tulevikus.

 

Tänu Toyota Safety Sense’ile oled kindlates kätes

Vaata lisaks

Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota korraldas eile Tallinna lauluväljakul 14. Baltimaade kutsemeistrivõistlused, mille fookus oli tänavu hooldusnõunike teenindusoskustel. Baltikumi parimaks osutus Läti esinduse Amserv Motorsi hooldusnõunik Kristaps Narubins. Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Eestis, Lätis ja Leedus kõige populaarsem automark, mida müüdi 2016. aastal 8397 sõidukit. Ja 2017. aasta 31. jaanuaril ületas Toyota hübriidsõidukite üleilmne müük 10 miljoni künnise. Toyota Corolla 50. sünnipäev Toyota Corolla 50. sünnipäev 1966. aastal valmistuti Toyotas ajalukku mineva mudeli – uue Corolla – väljatoomiseks. Sel aastal jõudis maailma populaarseim auto Corolla, mida on nüüdseks müüdud kokku rohkem kui 40 miljonit, järjekordse verstapostini, tähistades oma 50. sünnipäeva. Sinu jaoks paremaks loodud Sinu jaoks paremaks loodud Vaata, kuidas Toyota uudse mõtlemise ja tehnoloogia – alates vesinikkütuseelementidest ja THUMSI perest kuni aerodünaamika ja äärmusliku temperatuuri katseteni – tulemusena sünnivad paremad ja turvalisemad autod.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK