Toyota usaldusväärsus

Alati valmis minema sinna, kuhu iganes elu sind viib.

Elame võimalusterohkes maailmas, mistõttu võime sattuda mitmesugustesse seiklustesse – ja nii iga päev. Toyotas töötame väsimatult selle nimel, et iga Toyota oleks auto, millele sa ei saa mitte üksnes loota, vaid mida saad pidada enesestmõistetavaks. Tutvu elust pärinevate lugudega Toyotadest – autodest, mis on alati valmis minema sinna, kuhu iganes elu sind viib.

>

Kuula meie omanike lugusid

Enne kui Toyota jõuab müügisaali, pannakse see proovile. Iga uus mudel läbib vahemaa, mis võrdub kahe ja poole kordse tiiruga ümber maailma. See tähendab, et võid kindlustundega ja ilma pikemalt mõtlemata maid avastada.

Heida pilk seikluseks sobivatele autodele

Et rinda pista erakordsete oludega, peab sul olema erakordne auto. Tänu äärmuslikele oludele (nt katsetamine leitsakus ja pakases ning veekindluskatsed), mida meie autod peavad väljaarendamisel taluma, ei leidu ühtegi teist autot, millele tahaksid raskuste korral loota.

Toyota Hilux vallutab Antarktikat

Saa osa elu parimast elamusest

Alates 1936. aastast, mil teedele ilmus meie esimene auto, on meie seisukoht jäänud samaks: klient on esikohal. Üksnes siis, kui jätkame selliste autode tootmist, millele saad kindlad olla, võime ära teenida sinu usalduse ka tulevikus.

 

Tänu Toyota Safety Sense’ile oled kindlates kätes

Vaata lisaks

Toyota algatas ettevõtte üleilmse projekti „Start Your Impossible” Toyota algatas ettevõtte üleilmse projekti „Start Your Impossible” Toyota on transpordivahendeid pakkuva ettevõttena pühendunud põhimõttele „liikumisvabadus kõigile”. Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi 1. septembril avati Tartu Kutsehariduskeskuses uus Toyota hübriidauto õppeklass ning koolile anti üle Priuse pistikhübriid. Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota korraldas eile Tallinna lauluväljakul 14. Baltimaade kutsemeistrivõistlused, mille fookus oli tänavu hooldusnõunike teenindusoskustel. Baltikumi parimaks osutus Läti esinduse Amserv Motorsi hooldusnõunik Kristaps Narubins. Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Eestis, Lätis ja Leedus kõige populaarsem automark, mida müüdi 2016. aastal 8397 sõidukit. Ja 2017. aasta 31. jaanuaril ületas Toyota hübriidsõidukite üleilmne müük 10 miljoni künnise.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK