Kas elektriautot on kallis pidada?

Küsimused ja vastused
Tulevik saab olla puhtam ja odavam

Elektriautod aitavad säästa raha. Näiteks ei pea Sa enam maksma kütuse eest, aku täis laadimine kodusest elektrivõrgust maksab kõigest 5 eurot*.

Nullheitesõidukitele kehtivad riiklikud soodustused**, näiteks südalinnamaksust vabastamine, soodsam parkimistasu või maksusoodustused ja boonused. Et elektrimootorid ja akud on töökindlad ja nõuavad vähem hooldust, on tihtipeale nende hooldamine ka soodsam.

Kas Sul on veel küsimusi elektriautode kulude kohta? Altpoolt leiad vastused ka teistele elektriautosid puudutavatele küsimustele.

* Maksumus sõltub elektrienergia jooksvast hinnast.
** Võib riigiti erineda.

Vaata lisaks

Liigume ootustest kaugemale Liigume ootustest kaugemale Uuri lähemalt, kuidas Toyota muudab sõidud kõigi jaoks turvalisemaks ja nauditavamaks. Alates ideeautodes kasutatud tehisintellektist kuni Toyota T-Mate’i ohutus- ja juhiabisüsteemideni välja. Liigume takistustest kaugemale Liigume takistustest kaugemale Tutvu Toyota liikuvuslahendustega. Olgu selleks inimesi abistavad robotid või ratastoolikasutajatele mõeldud elektriautod, Toyota loob maailma, kus kõik saavad liikuda. Toyota elektriautod Toyota elektriautod Toyota esimene puhtalt elektrijõul töötav elektrisõiduk saabub turule 2022. aasta lõpus, juhatades sisse vähemalt kümne uue nullheitesõiduki saabumise järgmise viie aasta jooksul. Toyota pistikhübriid-elektriautod Toyota pistikhübriid-elektriautod Meie võimsad pistikhübriidautod, mis suudavad Sind ainult elektri jõul edasi viia, pakuvad hübriidile omast meelerahu elektriauto nullemissiooniga.