Liigume takistustest kaugemale


Kui meil on vabadus liikuda, on kõik võimalik. Mistõttu töötamegi selle nimel, et aidata kujundada maailma, kus kõik saavad liikuda vabalt. Ühtlasi oleme aastatel 2018–2024 olümpia- ja paraolümpiamängude liikuvuspartner. Just 2024. aasta Pariisi olümpiamängudel esitleme maailmale paljusid uusi mobiilsuslahendusi, mille hulka kuuluvad näiteks inimeste tugirobot, mis abistab neid, kes ei saa iseseisvalt liikuda, ja i-Ride – täiselektriline sõiduk, mis on mõeldud ratastooli kasutajatele ning mille eesmärk on muuta liikumine lihtsamaks ja tõhusamaks.

/
Inimeste tugirobot

Toyota Human Support tugirobot lubab liikuvusvabaduse piire veelgi kaugemale nihutada, aidates liikumispuudega abivajajatel palju iseseisvamat elu elada. Autonoomselt liikuv tugirobot täidab väsimatult mitmesuguseid käsklusi, mida on võimalik talle hääle või tahvelarvuti abil edastada.

/
Lihtsa ligipääsuga ühissõiduk

Veel üks võimalus nullist kaugemale jõuda on aidata neid, kelle liikumisvõime on piiratud. Accessible People Mover ühissõiduk töötati välja selleks, et eakad ja puuetega inimesed, aga ka rasedad ja väikelastega pered saaksid kasutada istumisvõimalusega ühistransporti ning nautida veidi rohkem vabadust.

/
i-Ride

i-Ride on meie geniaalne ratastooliga ligipääsetav elektriauto, mille juhtimine toimub imelihtsa juhtkangi abil. Selle ainulaadne istmete paigutus ja automatiseeritud sõidufunktsioonid annavad kasutajatele parema liikuvuse ning rohkem meelerahu.

/
i-Road

Uuenduslik aktiivkallutuse tehnoloogia võimaldab Toyota i-Roadil olla intuitiivne sõiduvahend, mis sobib tänu paindlikkusele, dünaamikale ja suurusele eriti hästi linnaruumi, kus aitab vähendada nii ummikuid kui ka õhusaastet.

/
T-HR3

Tugirobot T-HR3 on humanoidseade, millel on lisaks sõbralikule välimusele ka üks eriti oluline eesmärk. Tänu ülitäpsele liigutuste imiteerimise võimekusele saab T-HR3 abistada näiteks arste ja patsiente, pakkudes kaugprotseduuride võimalust ning seda isegi eluohtlikes olukordades ja keskkondades.

/
E-Care

Täiendavat liikumisvabadust loob meie Toyota E-Care, mis toob virtuaalsed arstlikud kontrollid ja uuringud piiratud liikumisvõimega inimestele sõna otseses mõttes koduukseni või sinna, kuhu neil on mugav minna.

Vaata lisaks

Toyota vesinikkütuseelemendiga elektriautod Toyota vesinikkütuseelemendiga elektriautod Meie kiiresti tangitavad ja enam kui 650 km sõiduulatusega teedrajavad vesinikkütuseelemendiga elektriautod pakuvad puhast ja võimsat jõudlust ning nende ainsaks heiteks on vesi. Toyota elektrifitseeritud autod Toyota elektrifitseeritud autod Meil on hea meel olla elektrifitseerimise alal tunnustatud liidrid. Hübriid-, pistikhübriid- või vesinikutehnoloogia valikuga saad nautida just praegu Sulle sobivat jõuallikat. Miks vesinik? Meie tuleviku tähtis kütus Miks vesinik? Meie tuleviku tähtis kütus Saa rohkem teada vesiniku peamistest eelistest ja loe seda kütuseallikat puudutavaid korduma kippuvaid küsimusi. Uus Toyota Mirai Uus Toyota Mirai Uus Toyota Mirai paistab silma oma voolujoonelise ja dünaamilise silueti poolest. Pilkupüüdvat välisilmet täiendab uudne tehnoloogia.