Liigume nullist kaugemale


25 aastat on möödas ajast, mil Toyota Priuse turuletoomisega võtsime teejuhi rolli elektrifitseeritud sõidutehnoloogiate arendamisel. Oleme jätkanud selles valdkonnas pingutamist ega rahuldu enne, kui iga kliendi jaoks on loodud lahendus, mis sobib talle ja meie koduplaneedile. Selle tulemusena on meil valik elektrifitseeritud sõidukeid – nii täishübriide, pistikhübriide kui ka elektri- ja vesinikusõidukeid. Meie uusim eesmärk ei ole pelgalt nullheite saavutamine, vaid sellest kaugemale jõudmine, luues samal ajal sõidukeid, millel on positiivne mõju ümbritsevale keskkonnale. Täpselt nagu teeb seda vesiniku jõul töötav Toyota Mirai, mis eraldab ainult vett ja puhastab õhku.

/
Täishübriidid ja pistikhübriidid

Ikoonilise Toyota Priuse ehk maailma esimese seeriatootmises valminud hübriidsõiduki turule tulekust on möödunud juba veerandsada aastat ja selle aja jooksul saadud kogemuste abil on maailma teedele jõudnud juba miljoneid Toyota täishübriide. Uusima põlvkonna suure jõudlusega hübriidid võivad sõita juba praegu kuni 70% ajast heitmevabas elektrirežiimis.

Vaata lisa

/
Toyota bZ-seeria

Toyota bZ-seeria on meie uue põlvkonna täiselektriliste mudelite perekond, mis liigub nullheitest kaugemale. Neist täiselektrilistest autodest esimene ehk Toyota bZ4X toob kaasa palju uuendusi, nagu elektrooniline roolimine ja aku laadimine päikesepaneelide abil.


Vaata lisa

/
Mirai

Toyota Mirai on justkui vesinikuenergia ikoon ja suursaadik. See on maailma esimene seeriatoodanguna valminud vesinikuauto ja tegemist on nüüd juba Mirai teise mudelipõlvkonnaga. Mirai on üks meie autodest, millega on võimalik juba praegu sõita nullist kaugemale. Lisaks sellele, et Mirai ainsaks heitmeks on puhas vesi, suudab see õhku puhastada.

Vaata lisa

Vaata lisaks

Toyota vesinikkütuseelemendiga elektriautod Toyota vesinikkütuseelemendiga elektriautod Meie kiiresti tangitavad ja enam kui 650 km sõiduulatusega teedrajavad vesinikkütuseelemendiga elektriautod pakuvad puhast ja võimsat jõudlust ning nende ainsaks heiteks on vesi. Toyota elektrifitseeritud autod Toyota elektrifitseeritud autod Meil on hea meel olla elektrifitseerimise alal tunnustatud liidrid. Hübriid-, pistikhübriid- või vesinikutehnoloogia valikuga saad nautida just praegu Sulle sobivat jõuallikat. Miks vesinik? Meie tuleviku tähtis kütus Miks vesinik? Meie tuleviku tähtis kütus Saa rohkem teada vesiniku peamistest eelistest ja loe seda kütuseallikat puudutavaid korduma kippuvaid küsimusi. Uus Toyota Mirai Uus Toyota Mirai Uus Toyota Mirai paistab silma oma voolujoonelise ja dünaamilise silueti poolest. Pilkupüüdvat välisilmet täiendab uudne tehnoloogia.