Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Toyota Prius pargib jätkuvalt tasuta

Toyota ja EuroPark teevad Toyota Priuse omanikele jõulukingi, võimaldades Toyota Priustel jätkata tasuta parkimist kõikides EuroPargi väliparklates. Toyota ja EuroPark pikendavad koostööd, mille aluseks on hoolivus puhtama õhu eest.

 

Toyota ja EuroPark usuvad, et taolise initsiatiivi näitamine soodustab keskkonnasõbralikku mõtlemist ning koos märkimisväärse kokkuhoiu võimaldamisega parkimiskuludelt, innustab nii töö- kui erasõiduki ostjaid valima üha rohkem keskkonnasäästlikke autosid.

Kokkuleppe kohaselt saavad Toyota Priused parkida EuroPargi tasulistes väliparklates tasuta kuni 2015. aasta lõpuni*.

EuroPark Estonia juhatuse esimees Karol Kovaneni sõnul haldab EuroPark Eestis enam-vähem sama palju parkimiskohti, kui neid on linnatänavatel, ning tasuta parkimise võimaldamine Toyota Priuse täishübriididele on eraettevõtete poolt pretsedent, mida lähiriikide praktika ei tunne. “Paljud linnad püüavad erinevate parkimissoodustustega innustada inimesi ostma keskkonnasõbralikke hübriide ja elektriautosid,” ütles Kovanen. Mujal maailmas kasutatakse Toyota Priuseid ka teenindussõidukitena nagu taksod ja operatiivsõidukid.

*Toyota Prius pargib tasuta kahes määratud EuroPargi väliparklas ning parkimiskellaga 3h kõigis EuroPargi EP tsooniga tasulistes välisparklates. Seda kuni 2015. aasta lõpuni.

 

Toyota Priuse omanik saab tellida oma tasuta parkimisloa e-mailil:

tellimused@europark.ee

Täpsed parkimise tingimused on toodud: www.toyota.ee/europark

Info parklate kohta: www.europark.ee

Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.