Toyota Hybrid särab rambivalguses

Frankfurdi autonäitus 2015.

Kui on midagi uut ja põnevat esitleda, siis tasub seda teha ühel kõige prestiižsemal autonäitusel maailmas – Frankfurt on selleks õige koht. 2015. aastal on meil pakkuda uudistamiseks palju põnevat.

Tänavu on Prius tagasi seal, kus on tema koht – tähelepanu keskpunktis, ühtlasi kuulub ta tipptasemel disaini, tõhususe ja uuenduslikkuse poolest maailmas esirinda. Tänu hübriidtehnoloogiale kirjutab uus RAV4 uue peatüki oma seiklusrikkasse ajalukku. Kujutlusvõimet raputab ideeauto C-HR Concept II – see kompaktne linnamaastur on nii jõuline, kordumatu ja pilkupüüdev, et ei jää kellelegi märkamatuks.

Parim muutus lihtsalt veel paremaks

Kui Prius muutis autotööstuse reeglistikku juba 1997. aastal, siis 2015. aasta tähistab teist olulist verstaposti selle mudeli tähendusrikkas ajaloos. Uus Prius on esimene auto, mis on ehitatud meie uhiuuele TNGA veermikule. Neljanda põlvkonna täiustatud hübriidajamisüsteemiga Prius on varasemast veel vaiksem ja tundlikum ning tagab meeldiva, sõidurõõmu pakkuva kogemuse.
Selgelt sportlik hoiak, mida võimendavad madalam katusejoon, kapott ja peened proportsioonid, annab Priusele peale silmatorkavama välimuse ka maailmatasemel tuuletakistusteguri (cd) – 0,24. Sedasama joont hoiab ka uus hübriidajamisüsteem, mis tagab sujuvama, lineaarsema võimsuse ja kiirema reaktsioonivõime ning kaasab töösse juhiabirežiimid. Kõik see aitab uuel Priusel tõusta hübriidsõidukite klassi etteotsa.

/
/
RAV4 Hybrid muudab perspektiive

Samamoodi nagu Prius, on ka meie algne kompaktne linnamaastur RAV4 viimase 20 aasta jooksul väljendanud oma seikluslikku vaimu. Üks on kindel: uuenduskuuri läbinud RAV4 muudab Frankfurdis perspektiive. RAV4 eristavad teistest kompaktsetest linnamaasturitest stiilne uus välimus, täiustatud turvasüsteemid ja hulk uudseid omadusi. RAV4 tõeline eripära avaldub aga selle hübriidversioonis: uus tehnoloogia tagab suurema võimsuse, väiksemad kasutuskulud, väiksema heitkoguse ja parema viimistletuse. See tähendab, et üha rohkem inimesi saab nautida seda kõikjale sõitmisega kaasnevat ainukordset tunnet, mida pakub ainult RAV4.

Järgmine saavutus


Mitte ükski autonäitus ei ole terviklik ilma spekulatsioonita, kuidas me aastate pärast punktist A punkti B liigume. Seepärast on põnev heita pilk tulevikule ja tutvuda lähemalt uue ideeautoga C-HR II. See põhineb futuristlikul ideel, mis on võtmas üha reaalsemat kuju.

/
/
Toyota Safety Sense

Kohanduvas kiirushoidikus kasutatakse millimeeterlaineala radarit, et kiirust automaatselt reguleerida ja tagada seeläbi ohutu kaugus eesoleva sõidukiga, lisaks vähendab see juhi koormust pikal maanteesõidul.

Vaata lisaks

Toyota 2016. aasta Genfi autonäitusel Toyota 2016. aasta Genfi autonäitusel Tänavusel Genfi autonäitusel saad tutvuda sellega, kuidas Toyota toob teedele parema tuleviku, – ning publikumagnetiks on üks auto: uus Toyota C-HR. Toyota 2018. aasta Pariisi autonäitusel Toyota 2018. aasta Pariisi autonäitusel Autotööstuses on toimumas harukordne muutus. Selleks valmistumisel on Toyota muutumas pelgalt autotootjast kõigile kättesaadavate järjest paremate transpordilahenduste pakkujaks Tähistame hübriidide esireas olemise 20. aastapäeva Tähistame hübriidide esireas olemise 20. aastapäeva Viimase 20 aasta jooksul on palju muutunud – alates meie suhtlemis- ja meelelahutusviisidest kuni selleni, kuidas me end ümbritsevat maailma näeme. Uus Yaris äratab Genfi ellu Uus Yaris äratab Genfi ellu Toyotal on Genfi autonäituse külastajatele küllaldaselt, mida näidata. Alates esimesest pilgust uuele dünaamilisele Yarisele, selle põnevale nõbule GRMN-ile ja radikaalsele linnasõiduks mõeldud ideeautole i-TRIL ning lõpetades uusima võidusõidumasinaga.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK