Kaheksakordne hurraa hübriidautodele

Toyota hübriidautosid on müüdud üle kaheksa miljoni.

Kuigi meie esimese hübriidmudeli Prius turuletoomisest on möödunud 18 aastat, liigub seda tüüpi sõidukite müük endiselt tõusujoones ning meil on hea meel teatada, et oleme selles segmendis jõudnud järjekordse verstapostini. Nimelt on Toyota hübriidsõidukeid kogu maailmas müüdud enam kui kaheksa miljonit.

/

Oleme Euroopas tõusnud juhtivaks hübriidautode müüjaks ja tootjaks. Enam kui pool kõigist selles maailmajaos müüdud alternatiivse ajamiga sõidukitest on Toyota hübriidautod, seega vurab neid teedel rohkem kui kõiki teisi hübriidautosid, pistikühendusega hübriide ja elektrisõidukeid kokku.

Meie edust uute autode põhisegmentides Euroopa turul annavad tunnistust ka 2014. aasta müügitulemused, mille kohaselt olid 55% kõigist müüdud Auristest ja 33% Yaristest just hübriidmudelid.

Tegevuskava Toyota Global Vision kohaselt on meie eesmärk pidevalt areneda ja pakkuda Euroopas üha paremaid tooteid ja teenuseid, seejuures on hübriidsõidukitel täita suur osa autode keskkonnamõju vähendamisel nii praegu kui ka tulevikus.

Arvestuste kohaselt on üle maailma just tänu Toyota hübriidsõidukitele paisatud õhku 58 miljoni tonni jagu vähem CO2 ja kasutatud 22 miljonit kiloliitrit vähem kütust.

Toyotal on plaanis tuua tulevikus turule mitu uut hübriidautot, mis tähendab, et meie uuenduslikel mudelitel on jätkuvalt täita tähtis osa autode keskkonnamõju vähendamisel. Samal ajal toovad need sõidukid kõikjal maailmas meie klientide näole naeratuse.

Euroopas on müüdud üks miljon hübriidautot.

Vaata lisaks

Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi 1. septembril avati Tartu Kutsehariduskeskuses uus Toyota hübriidauto õppeklass ning koolile anti üle Priuse pistikhübriid. TOYOTA GAZOO Racing loodab 2017. aastal võita TOYOTA GAZOO Racing loodab 2017. aastal võita TOYOTA GAZOO Racing võistleb üleilmse kestvussõidu etaloni FIA World Endurance Championship (WEC) 2017. aasta hooajal mudeliga TS050 HYBRID. Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Eestis, Lätis ja Leedus kõige populaarsem automark, mida müüdi 2016. aastal 8397 sõidukit. Ja 2017. aasta 31. jaanuaril ületas Toyota hübriidsõidukite üleilmne müük 10 miljoni künnise. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Maailmas korraldatakse alates ringrajasõitudest kuni rallietappideni hulgaliselt autospordiüritusi. Nüüd on kõik Toyota autospordivaldkonna tegevused kogu maailmas koondatud ühe nime alla, milleks on TOYOTA GAZOO Racing. Toyota hübriidid Toyota hübriidid Kui meie esimesed hübriidid pea 20 aastat tagasi teedele jõudsid, arvasid mõned, et kahe mootoriga auto on tulevikumuusika. Praeguseks on hübriidid saavutanud edu nii tavateedel kui ka võidusõiduradadel ning hübriidsõidukite omanikke on üle maailma kümme miljonit. Frankfurdi autonäitus Frankfurdi autonäitus Toyotal on 2015. aasta Frankfurdi autonäitusel pakkuda uudistamiseks palju põnevat. Priuse lugu Priuse lugu Loe Priuse, maailma esimese seeriatootmisse jõudnud hübriidauto, kujunemislugu. Toyota Mirai Toyota Mirai Toyota Mirai tähistab sõidukite maailmas uue ajastu algust. Mirai, mis kasutab elektrienergia tootmiseks vesinikku – tuleviku energiaallikat, on muljetavaldavalt keskkonnasäästlik ning pakub mugavust ja sõidunaudingut. Toyota 2014. aasta Pariisi autonäitusel Toyota 2014. aasta Pariisi autonäitusel Hübriidtehnoloogiat on arendatud juba ligi 20 aastat. Pariisi autonäitusel tuleb esmaesitlusele pilkupüüdev ideeauto C-HR Concept, mis näitab, kuhu suunas hübriidsõidukid arenevad. Mida tähendab hübriid? Mida tähendab hübriid? Toyota hübriidid on loodud selleks, et muuta elu kergemaks – säästa kütust, vähendada heitkogust ja võta ülejääv energia taas kasutusse. Hübriidi eelised Hübriidi eelised Ükskõik kas soovid vähendada transpordikulu või tahad autot, mis on keskkonnasõbralik – Toyota hübriididel on palju muljetavaldavaid eeliseid. Lihtsad faktid Toyota hübriididest Lihtsad faktid Toyota hübriididest Inimestel on hübriididest sageli väär ettekujutus: mõned muretsevad selle üle, kuidas neid laadida, teised selle üle, kui kaua aku vastu peab. Järgmised kaheksa lihtsat fakti hübriidide kohta peaksid muutma sinu ettekujutuse selgemaks.
Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.