Kaheksakordne hurraa hübriidautodele

Toyota hübriidautosid on müüdud üle kaheksa miljoni.

Kuigi meie esimese hübriidmudeli Prius turuletoomisest on möödunud 18 aastat, liigub seda tüüpi sõidukite müük endiselt tõusujoones ning meil on hea meel teatada, et oleme selles segmendis jõudnud järjekordse verstapostini. Nimelt on Toyota hübriidsõidukeid kogu maailmas müüdud enam kui kaheksa miljonit.

/

Oleme Euroopas tõusnud juhtivaks hübriidautode müüjaks ja tootjaks. Enam kui pool kõigist selles maailmajaos müüdud alternatiivse ajamiga sõidukitest on Toyota hübriidautod, seega vurab neid teedel rohkem kui kõiki teisi hübriidautosid, pistikühendusega hübriide ja elektrisõidukeid kokku.

Meie edust uute autode põhisegmentides Euroopa turul annavad tunnistust ka 2014. aasta müügitulemused, mille kohaselt olid 55% kõigist müüdud Auristest ja 33% Yaristest just hübriidmudelid.

Tegevuskava Toyota Global Vision kohaselt on meie eesmärk pidevalt areneda ja pakkuda Euroopas üha paremaid tooteid ja teenuseid, seejuures on hübriidsõidukitel täita suur osa autode keskkonnamõju vähendamisel nii praegu kui ka tulevikus.

Arvestuste kohaselt on üle maailma just tänu Toyota hübriidsõidukitele paisatud õhku 58 miljoni tonni jagu vähem CO2 ja kasutatud 22 miljonit kiloliitrit vähem kütust.

Toyotal on plaanis tuua tulevikus turule mitu uut hübriidautot, mis tähendab, et meie uuenduslikel mudelitel on jätkuvalt täita tähtis osa autode keskkonnamõju vähendamisel. Samal ajal toovad need sõidukid kõikjal maailmas meie klientide näole naeratuse.

Euroopas on müüdud üks miljon hübriidautot.

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK