Tulevikuvisioon

Pilguheit uuele ideeautole Toyota C-HR Concept.

Kui on midagi uut ja põnevat esitleda, siis tasub seda teha ühel kõige prestiižsemal autonäitusel maailmas – Frankfurt on selleks õige koht. 2015. aastal on meil pakkuda uudistamiseks eelmisel aastal esitletud ideeauto uus versioon: saa tuttavaks ideeautoga C-HR Concept.


Täiesti reaalne pilguheit sellele, mis ootab meid ees

/

Nii nagu RAV4 mõjus 1994. aastal maasturite turul värskelt ja ainulaadselt, nii väljendab ka Toyota C-HR Concept Toyota ainulaadset lähenemist kompaktsete linnamaasturite segmendile.

Olles mõeldud meeldima neile, kes eelistavad aktiivset urbanistlikku elustiili, on järgitud algse C-HR Concepti väljendusrikast disainikeelt, milles kasutatakse teemandi motiivi, ja säilitatud sõiduki jõuline hoiak, kuid tänu viiele uksele, uuele hallile metallikvärvile, varasemast rohkem tootmisvalmis esi- ja tagaosale ning tuledele näib see C-HR Concept kuuluvat tulevikku, andes väga reaalse ülevaate sellest, mis ootab meid ees.

Kupee profiili all on uus alusraam, mille eesmärk on rahuldada klientide vajadusi tipptasemel juhitavuse ja kontrolli järele. Kompaktsete mõõtmete (pikkus 4350 mm, laius 1850 mm ja kõrgus 1500 mm) juures tagab maasturi madalam raskuskese ja suurem konstruktsiooniline jäikus virgutava sõidukogemuse.

/
/

Just nagu pidevalt laienevas Toyota hübriidmudelite valikus, kasutatakse ka ideeauto C-HR Concept jõuallikana meile omast hübriidsüsteemi. See teedrajav jõuallikas sobib täiuslikult uuendusliku kontseptsiooniga, ühendades mõnusa sõidukogemuse tipptasemel ökonoomsuse ja heitkogusega.

Uus kujunduslaad

Toome segmenti uue muljetavaldava teemandikujulise disaini. Uus kontseptsioon on täis pilkupüüdvaid elemente, mis annavad sõidukile ülitäpselt lihvitud paljutahulise kalliskivi välimuse.

/

Kui vaadata ideeautot C-HR Concept ülevalt, siis on näha, et teravate otstega nurgad muudavad kere kergemaks ning peale selle rõhutavad eesmiste ja tagumiste rattakaarte jõulist elegantsi, toonitades auto laia, maad ligi hoidvat rühti iga nurga alt vaadatuna.

Tugeva keskse põrkeraua kohal on kitsas ülemine võre, mis tiiva graafikaga sulandudes voogab sujuvalt ümber auto esinurkade. Tiibades olevatesse komplekssetesse esituledesse on integreeritud kõrgtehnoloogilised ainulaadsed 3D-sõidutuled.

Sire ja jõuline

Küljelt vaadatuna moodustavad kere ülimalt lihvitud alumine osa, jõulised rattakaared ja nurgelised tagumised õlad ideaalse kontrasti salongi sireda profiiliga. Üldilmet rõhutavad läikiva küljeosa voogavad, katkematud pikendused.

/


See moodustab heljuva, spoileriga lõppeva katusejoone, mida rõhutavad mõlemal pool tagaakent nõelaotsteks ahenevad C-piilarid. Mustriliste avadega katus tekitab animeeritud valgusemängu ideeauto C-HR Concept kabiinis.

Tagant vaadates rõhutavad märkimisväärselt ahenev klaaspind ja väga omanäolised lennundusest inspireeritud heljuvad tagatuled maasturi laiu õlgu ja maad ligi hoidvat rühti.

/


Uus välisilme, mis sündis disainikeskuste üleilmses koostöös, kujutab endast uut kujunduslaadi, mis annab aimu sellest, millises suunas liigub meie sõidukite disain tulevikus.

Meie kõikide ideeautode disaini eesmärk on hinnata reaktsiooni uuele kujundusele ja disainikeelele. Pakkudes välimust, mis paneb järele vaatama, sportlikku sõidudünaamikat ja täiustatud jõuallikat, loodame, et meie kompaktne linnamaastur, nagu seda on ideeauto C-HR Concept, muutub reaalseks neile, kes eelistavad aktiivset linnalikku elustiili.

Vaata lisaks

Uus Yaris äratab Genfi ellu Uus Yaris äratab Genfi ellu Toyotal on Genfi autonäituse külastajatele küllaldaselt, mida näidata. Alates esimesest pilgust uuele dünaamilisele Yarisele, selle põnevale nõbule GRMN-ile ja radikaalsele linnasõiduks mõeldud ideeautole i-TRIL ning lõpetades uusima võidusõidumasinaga. Frankfurdi autonäitus Frankfurdi autonäitus Toyotal on 2015. aasta Frankfurdi autonäitusel pakkuda uudistamiseks palju põnevat. Toyota 2014. aasta Pariisi autonäitusel Toyota 2014. aasta Pariisi autonäitusel Hübriidtehnoloogiat on arendatud juba ligi 20 aastat. Pariisi autonäitusel tuleb esmaesitlusele pilkupüüdev ideeauto C-HR Concept, mis näitab, kuhu suunas hübriidsõidukid arenevad. Õed Luiged alustavad teed Tokyo olümpiamängudele Õed Luiged alustavad teed Tokyo olümpiamängudele Leila, Liina ja Lily Luik valmistuvad 2020. aasta Tokyo olümpiamängudeks tiiminime all Trio to Tokyo, soovides taas teha ajalugu ja maratonidistantsil kolmekesi finišeerida. Lisaks toetab trio ettevalmistusi Toyota Baltic, andes õdede käsutusse uhiuue C-HR hübriidmudeli. #UrbanReflectionsMadrid #UrbanReflectionsMadrid Uue Toyota C-HRi turuletuleku tähistamiseks esitas Toyota mõnedele Euroopa parimatele visuaalsetele jutuvestjatele üleskutse, et nad jäädvustaksid linnamaastiku kulgemise tähenduse uue kupeeliku crossover’i peegelduste kaudu. 11. Toyota unistuste auto võistlus 11. Toyota unistuste auto võistlus Usume, et unistused võivad viia sind ükskõik kuhu, olenemata sellest, kus sa viibid. Just nagu Toyota. Kuidas muudaks sinu fantaasiaauto maailma paremaks paigaks? 11. unistuste auto võistlus on avatud! TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Maailmas korraldatakse alates ringrajasõitudest kuni rallietappideni hulgaliselt autospordiüritusi. Nüüd on kõik Toyota autospordivaldkonna tegevused kogu maailmas koondatud ühe nime alla, milleks on TOYOTA GAZOO Racing. Toyota on Genfis tähelepanu keskpunktis Toyota on Genfis tähelepanu keskpunktis Toyota fännidele leidub meie 85. Genfi rahvusvahelise autonäituse väljapanekul kõike: on uute mudelite esitlusi, uuenduslikku tehnoloogiat, võidusõiduautosid ja ka murranguline uus auto, mille heitmeks on vaid vesi.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

Parandab Toyota veebisaidi turvalisust ja pakub teile minimaalseid teenuseid.

Parandab meie pakutavaid teenuseid, kasutades analüütikat, küsitluste hüpikaknaid, üldist toimimist ja seiret.

Jätab meelde teie sisselogimisandmed ja parandab teie kasutajakogemust teatud valikute meelespidamise abil.

Võimaldab täielikku kogemust, peab logi teie külastatud lehekülgedest või pakub kohalikke teenuseid teie lähedal. Sellega võivad kaasneda sihtreklaamid Toyota veebisaidil või väljaspool seda.