Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

TOYOTA YARIS HYBRID PÄLVIS SAKSAMAAL AUHINNA „ROHELINE ROOLIRATAS” („GRÜNES LENKRAD”)

  • Edukat hübriidtehnoloogiat saab kasutada ka väikestes autodes.
  • CO2 heitkogus on vaid 79 g/km.
  • Žürii on hübriidi kontsepti kindel pooldaja.

Ajalehe Bild am Sonntag ja ajakirja Auto Bild korraldatud võistlusel valis ekspertide žürii esimese täishübriidi väikeautode klassis aasta kõige keskkonnahoidlikumaks sõidukiks, andes Toyota Yaris Hybrid’ile „Rohelise Rooliratta“ tiitel

„Roheline Rooliratas” on „Kuldse Rooliratta” eriauhind ning seda on välja antud viis aastat. Ihaldatud keskkonnaauhinnaga tunnustatakse aasta parimat uuendust keskkonna vallas. Lugejailt enim hääli saanud viis uuendust lähevad finaali ja neid hindab rahvusvaheline ekspertide žürii, kelle patroon on Saksamaa keskkonnaminister Peter Altmaier.

Juba 2009. aastal oli Toyota Prius endale taganud ihaldatud autasu uuenduste eest keskkonnatõhususe ja säästlikkuse valdkonnas. Sel aastal võisid väljaannete Bild am Sonntag ja Auto Bild lugejad valida 22 kandidaadi vahel. Nende hulgas saavutas Yaris Hybrid võidu aasta keskkonnahoidlikema uudse lahendusena.

Toyota Yaris Hybrid, mis tuli müügile 15. juunil 2012, on kujunenud tõeliseks bestselleriks väikeautode kategoorias. Hübriidmootor (74 kW / 100 hj) meelitab kliente väikese kütusekulu (vaid 3,5 l / 100 km) ja CO2 heitkogusega (vaid 79 g/km). Baashind sisaldab oma klassi ainsa täishübriidajami kõrval ka seitset turvapatja koos juhi põlveturvapadjaga ning automaatset kliimaseadet.

Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.