Toyota – PÖFFi hundikarja liige juba 15 aastat

Esmapilgul võib tunduda, et novembrikuu pimedatel öödel, maailma kinokunsti paremikul, täishübriid‑elektriautodel ja nullemissioonist unistamisel pole just väga palju ühiseid jooni.
Tegelikult on ja veel kui palju!

Toyota ühines PÖFFi hundikarjaga juba 2007. aastal ja sellest saati on koos maha sõidetud peaaegu 1 000 000 kilomeetrit ning filmijaht on aasta-aastalt muutunud turvalisemaks, säästlikumaks ja jätkusuutlikumaks. Tänavu sõidavad PÖFFi korraldajad Toyota täishübriid-elektriautodega, mis on varustatud viimase põlvkonna hübriidajamiga ja on tänu sellele nii säästlikud, et huntidel on võimalik kuni 60% ajast vaiksel elektrirežiimil ringi hiilida.

PÖFFi ja Toyota ühised jooned sellega ei piirdu. Kui PÖFF saab tänavu tähistada 25. toimumisaastat, siis Toyota on täishübriid-elektriautosid arendanud sama kaua ja selle ajaga on Toyota hübriidid vähendanud CO2 heitkoguseid terves maailmas rohkem kui 120 miljonit tonni võrreldes autodega, millel on sisepõlemismootor.

/

Kui PÖFF hoolitseb aasta-aastalt selle eest, et filmisõpradele-pöffihuntidele maailmakino paremik koju kätte tuua, siis meie Toyotas pingutame selle nimel, et nii PÖFFi filmielamused kui ka kõik Toyota kliendid saaksid liikuda iga aastaga aina kaugemale takistustest, ummikutest, ootamatustest ja mis peamine – nullemissioonist.

Pimedate Ööde filmifestival toimub tänavu 12.–28. novembrini.

Vaata lisa PÖFFi kohta

Mõned näited Toyota lähituleviku jätkusuutlikest ja heitmevabadest liikuvuslahendustest:

/
/
/
/

Vaata lisaks