PÖFFihunt sõidab juba 14 aastat ToyotagaNovembrikuu pilkane pimedus ja kvaliteetne maailmakino käivad käsikäes nagu Toyota ja hübriidtehnoloogia. Ka sel aastal kütab pimedatel öödel kirgi PÖFF ning müstiline PÖFFihunt hiilib taas öö varjus ringi just Toyotaga. Seda juba alates 2007. aastast!

Kirg, pühendumus ja üha uute tippude poole pürgimine pole aga ainsad, mis seovad Toyotat ja Pimedate Ööde Filmifestivali. 14 aasta jooksul oleme ühiselt läbinud juba peaaegu miljon kilomeetrit. Iga aastaga on kilomeetrid muutunud üha turvalisemaks, säästlikumaks ja keskkonnahoidlikumaks.

Meie teekonna suur eesmärk on sõnastatud Toyota keskkonnaväljakutse 2050 programmis. See koosneb kuuest väljakutsest, mis hõlmavad kõiki Toyota tegevusega seotud aspekte ning nägemust sellest, kuidas Toyota aitab meie kõigi elukeskkonda paremaks muuta. Seal on nii Toyota sõidukite, olelustsükli ja tehaste CO2 nullheide, veekulu vähendamine ja optimeerimine, ringlussevõtul põhineva ühiskonna ja süsteemide rajamine kui ka loodusega harmoonias oleva tulevikuühiskonna loomine. Loe Toyota keskkonnaväljakutsest lähemalt siit.

Eesmärkidele aitavad lähemale liikuda Toyota hübriidid, millega saad sõita 50% ajast puhtalt elektri jõul.* See pole ideaalsetes laboritingimustes saavutatud tulemus, vaid selle numbri on välja sõitnud päris inimesed proovisõitudel siinsamas Eesti tänavatel. Tule ja proovi ise, kui palju saad sina Toyota hübriidiga elektri jõul kulgeda ning vaata tehtud proovisõitude tulemusi siit.

24. korda toimuv Pimedate Ööde Filmifestival leiab aset 13.11–29.11.

* Hinnang põhineb perioodil 01.08.19–19.08.20 Eestis tehtud proovisõitudel Toyota hübriidautoga, millele on paigaldatud Driveco seade.

/
/
/
/

Vaata lisaks