Uus Toyota Mirai

Vesinikauto oma kõige kaunimal kujul


Uus Toyota Mirai paistab silma oma voolujoonelise ja dünaamilise silueti poolest. Pilkupüüdvat välisilmet täiendab uudne tehnoloogia. Mirai uuendatud vesinikukütuseelement tähistab heitmevaba sõidu uut ajastut säästlikkuse, esmaklassilise võimsuse ja pikaealisusega.

Ületa ootusi uue Toyota Miraiga.

Vesiniku jõud

Toyota Mirai on uuenduslik kütuseelemendiga elektrisõiduk, mis kasutab vesinikku ja hapnikku elektri tootmiseks, tagades elektrimootori käitamisel suurima tõhususe.

Ja mis on tulemus? Heitgaaside puudumine ja muretu sõiduulatus üle 650 km. Uus Mirai pakub ainulaadset ja mõnusat sõiduelamust koos enneolematult vaikse töö, tagasillaveo ja erakordse kiirendusega.

Sellist heitmevaba sõitu pole sa kunagi varem kogenud.

/
Parem sõiduelamus
/

Linnaliiklus ei kostu Mirai harmoonilise kujundusega avarasse sõitjateruumi, kuhu mahub kuni viis reisijat.

Hämardumisel jääb kõik tänu nutikalt paigutatud valgustusele nähtavaks. Eriti suur näidikupaneel on kogu teekonna jooksul sulle abiks.

Las Mirai hoolitseb parkimise eest tänu Euroopa esimesele sisseehitatud parkimisabisüsteemile Toyota Teammate Advanced Park. Nutikas tehnoloogia teeb selle töö sinu eest ära.

Nutikas tehnoloogia

Olenemata sellest, kas kasutad autot tööle ja koju sõitmiseks või oled pikemal seiklusel, Mirai tehnoloogia muudab sõidu nauditavaks tänu telefoni juhtmevabale laadimisele ja nutitelefoni sujuvale ühendamisele 12,3-tollise multimeediaekraani abil rakenduste Apple CarPlay™ või Android Auto™ kaudu.

Enne teeleasumist saad ka oma nutitelefoni abil Miraid soojendada või jahutada, et autosse istudes oleks seal juba sulle meelepärane temperatuur.

/
/
Pühendunud ootuste ületamisele

Ainus heide on vesi. Uus Mirai saavutab selle kõrgelennulise eesmärgi, tuginedes aastakümnete pikkusele innovatsioonile. Selle kütuseelement on tõeline teerajaja õhukvaliteedi alal ja lahendus kasvuhoonegaaside heitkogustele. Kütuseelemendiga vesinikutehnoloogia kasutus ulatub näiteks veesõidukitest ühistranspordini ja maanteetranspordist majapidamisteni, muutes ühiskonna palet.

Vesinikuajastu on käes.

/

Vaata lisaks

Toyota Mirai Toyota Mirai Toyota Mirai tähistab sõidukite maailmas uue ajastu algust. Mirai, mis kasutab elektrienergia tootmiseks vesinikku – tuleviku energiaallikat, on muljetavaldavalt keskkonnasäästlik ning pakub mugavust ja sõidunaudingut. Toyota pistikhübriid-elektriautod Toyota pistikhübriid-elektriautod Meie võimsad pistikhübriidautod, mis suudavad sind ainult elektri jõul edasi viia, pakuvad hübriidile omast meelerahu akutoitega elektriauto nullemissiooniga. Toyota Baltic AS'i keskkonnapõhimõtted Toyota Baltic AS'i keskkonnapõhimõtted Vastutustundliku ettevõttena jälgib Toyota Baltic läbipaistva ja eetilise tegutsemise põhimõtteid ning hoolib, missugust keskkondlikku ja sotsiaalset mõju avaldab. Seetõttu on Toyota Baltic Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi hõbemärgise omanik ning kontorihoone töötab täielikult roheenergia peal. Toyota Mirai teine põlvkond. Endiselt heitmevaba. Toyota Mirai teine põlvkond. Endiselt heitmevaba. Toyota on olnud oma 2014. aastal müügile tulnud vesinikkütuste tehnoloogial põhineva sedaaniga maailmas teenäitaja, kuid teise põlvkonna Mirai ideeauto loomisel oleme viinud heitmevabade kütuseelemendiga elektriautode tehnoloogia täiesti uuele tasemele.