Püsi kodus täna, et tulla tagasi tugevamana homme

Toyota ja Toyota esinduste info seoses Covid-19 viirusega

Praegu valitseb segane aeg. Meie igapäevaelu ja harjumused on sattunud tugeva löögi alla ning me kõik peame tekkinud raskustega üheskoos kohanema.

Toyota ja kõik meie esindused jälgivad hoolikalt olukorda. Meie jaoks on kõige tähtsam nii sinu kui ka meie töötajate ohutus. Seetõttu järgime riiklikke juhiseid ja soovitusi ning teeme viiruse leviku tõkestamiseks nõutust rohkemgi.

Kuigi praegu kehtib üldine liikumisvabaduse piirang, oleme sinu jaoks endiselt kättesaadavad telefoni ja interneti teel ning esindustes.

Järgime rangelt kõiki ametlikke hügieenireegleid ning teeme isegi enamat, et tagada nii sinu kui ka meie töötajate ohutus juhul, kui sul on vaja meie esindust külastada. Järgnevate linkide alt saad vaadata, millised ettevaatusabinõud sinu esinduses kasutusel on.

Anname endast parima, et kõik meie teenused oleksid sulle kättesaadavad ka praeguses hädaolukorras. Siiski juhime tähelepanu sellele, et Toyota esinduste lahtiolekuajad ja pakutavate teenuste valik võivad olla muutunud. Vali altpoolt Toyota esindus ja vaata lahtiolekuaegu, pakutavaid teenuseid ja kontakti võtmise võimalusi.

Püsi terve!

Vaata lisaks

Toyota salongiõhufiltrid – värske õhk sinu autos Toyota salongiõhufiltrid – värske õhk sinu autos Toyota salongiõhufiltrid ei lase õhusaastel sõiduki salongi siseneda ning tänu sellele on õhk sinu autos värske ja puhas. Toyota maanteeabi Toyota maanteeabi Toyota 24/7 maanteeabi kehtib kuni 10 aastaks kõigis Balti riikides ja rohkem kui 30 Euroopa riigis. Toyota garantii sinu meelerahuks Toyota garantii sinu meelerahuks Toyota annab igale autole 5-aastase (või 150 000 km) garantii ja 24/7 maanteeabi teenuse. Lisaks annab Toyota hübriidi akule 10-aastase garantii ning TOYOTA PLUS kasutatud autodele kehtib garantii ja maanteeabi vähemalt 24 kuuks. Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare lisagarantii Toyota Extracare’i lisagarantii omanikuna võid olla kindel, et sinu sõiduk on kaetud tootja garantiiga ka pärast Toyota originaalgarantii lõppemist.
Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.