Püsi kodus täna, et tulla tagasi tugevamana homme

Toyota ja Toyota esinduste info seoses Covid-19 viirusega

Praegu valitseb segane aeg. Meie igapäevaelu ja harjumused on sattunud tugeva löögi alla ning me kõik peame tekkinud raskustega üheskoos kohanema.

Toyota ja kõik meie esindused jälgivad hoolikalt olukorda. Meie jaoks on kõige tähtsam nii sinu kui ka meie töötajate ohutus. Seetõttu järgime riiklikke juhiseid ja soovitusi ning teeme viiruse leviku tõkestamiseks nõutust rohkemgi.

Kuigi praegu kehtib üldine liikumisvabaduse piirang, oleme sinu jaoks endiselt kättesaadavad telefoni ja interneti teel ning esindustes.

Järgime rangelt kõiki ametlikke hügieenireegleid ning teeme isegi enamat, et tagada nii sinu kui ka meie töötajate ohutus juhul, kui sul on vaja meie esindust külastada. Järgnevate linkide alt saad vaadata, millised ettevaatusabinõud sinu esinduses kasutusel on.

Anname endast parima, et kõik meie teenused oleksid sulle kättesaadavad ka praeguses hädaolukorras. Siiski juhime tähelepanu sellele, et Toyota esinduste lahtiolekuajad ja pakutavate teenuste valik võivad olla muutunud. Vali altpoolt Toyota esindus ja vaata lahtiolekuaegu, pakutavaid teenuseid ja kontakti võtmise võimalusi.

Püsi terve!

Vaata lisaks

GR 86: lugu jätkub GR 86: lugu jätkub Esitleme GR pere kolmandat mudelit. Oma eelkäija legendaarsel sõidurõõmul põhinev uus võimsam GR 86 ühendab kõrgtaseme kujunduse veelgi nauditavama sõiduelamusega. Toyota GR Supra spetsifikatsioonid Toyota GR Supra spetsifikatsioonid Toyota Supra väljatöötamise ajendiks ei olnud üksnes jõudlusnäitajad ega ajalehe veergudele jõudvad ringiajad, vaid kindel keskendumine rooli taga tekkivale tundele. Tutvu Toyota GR Supra spetsifikatsioonide ja tasemetega siin. Supra lugu Supra lugu Supral, mis on olnud nii filmi „Kiired ja Vihased” esimese osa staar, Gran Turismo® mängijate lemmikauto kui ka terve põlvkonna kirglike tuunijate ja driftijate sõiduk, on kindel roll poppkultuuris ning on inspireerinud nii noori kui vanu üle terve maailma. Ülemaailmsed 2030. aasta vahe-eesmärgid Ülemaailmsed 2030. aasta vahe-eesmärgid 2018. aastal tegime teatavaks oma ülemaailmsed 2030. aasta vahe-eesmärgid, mis aitavad saavu-tada meie 2050. aasta keskkonnaväljakutse eesmärke.