Püsi kodus täna, et tulla tagasi tugevamana homme

Toyota ja Toyota esinduste info seoses Covid-19 viirusega

Praegu valitseb segane aeg. Meie igapäevaelu ja harjumused on sattunud tugeva löögi alla ning me kõik peame tekkinud raskustega üheskoos kohanema.

Toyota ja kõik meie esindused jälgivad hoolikalt olukorda. Meie jaoks on kõige tähtsam nii sinu kui ka meie töötajate ohutus. Seetõttu järgime riiklikke juhiseid ja soovitusi ning teeme viiruse leviku tõkestamiseks nõutust rohkemgi.

Kuigi praegu kehtib üldine liikumisvabaduse piirang, oleme sinu jaoks endiselt kättesaadavad telefoni ja interneti teel ning esindustes.

Järgime rangelt kõiki ametlikke hügieenireegleid ning teeme isegi enamat, et tagada nii sinu kui ka meie töötajate ohutus juhul, kui sul on vaja meie esindust külastada. Järgnevate linkide alt saad vaadata, millised ettevaatusabinõud sinu esinduses kasutusel on.

Anname endast parima, et kõik meie teenused oleksid sulle kättesaadavad ka praeguses hädaolukorras. Siiski juhime tähelepanu sellele, et Toyota esinduste lahtiolekuajad ja pakutavate teenuste valik võivad olla muutunud. Vali altpoolt Toyota esindus ja vaata lahtiolekuaegu, pakutavaid teenuseid ja kontakti võtmise võimalusi.

Püsi terve!

Vaata lisaks

Supra: Toyota sportautode ajalugu Supra: Toyota sportautode ajalugu Supra, mis tähendab ladina keeles „ületav“ või „ülal“, osutus igati sobilikuks nimeks Toyota väidetavalt kõige kuulsamale sportautole. MR2: Toyota sportautode ajalugu MR2: Toyota sportautode ajalugu 1984. aastal välja toodud MR2 aluseks oli hoopis 1976. aastast pärinev arendusprojekt, mille eesmärk oli valmistada sõidunaudingut pakkuv, ent samas kütusetõhus auto ehk midagi varasema mudeli Sports 800 vaimus. Aastate jooksul vormus algupärane ideeauto sportautoks ning nii astuski kahe vanema mudeli, Celica ja Supra kõrvale nende noorem veli: kahekohaline Midship Runabout. Toyota sportautode ajalugu Toyota sportautode ajalugu Alates 1960. aastatest on Toyota toonud paljude üllatuseks ja meeleheaks välja põnevaid ja meelierutavaid sportautosid. GT86: Toyota sportautode ajalugu GT86: Toyota sportautode ajalugu Sportautode fännidele ja Toyota vana kooli poolehoidjatele oli Toyota GT86 väljatoomine 2011. aastal suureks kergenduseks. Viimastel aastatel olid mudelivalikust puudunud nende maitsele vastavad MR2, Celica ja Supra ning GT86 oli täpselt see, mida nad olid oodanud.