TOYOTA GAZOO Racingu triumf

Ott Tänak ja Martin Järveoja – 2019. aasta WRC maailmameistrid.
TOYOTA GAZOO Racingu tiim teenis 2019. aasta WRC hooajal:
  • 6 esikohta 
  • 12 poodiumikohta 
  • 107 katsevõitu

Sõitjate arvestuses võidutsesid Toyota Yaris WRCga Ott Tänak ja Martin Järveoja, kes tulid WRC 2019. aasta maailmameistriteks. Tehasetiimide arvestuses tuli TOYOTA GAZOO Racingu meeskond 362 punktiga teiseks. Hooaja üks erilisemaid hetki oli Saksa rallil saavutatud tiimi ajalooline kolmikvõit.

Täname kõiki tiimiliikmeid suurepärase hooaja eest ning meil on hea meel, et Oti ja Martini esimene MM-tiitel tuli Toyota Yaris WRCga.

Vaata 2019. aasta WRC hooaja meeleolukat kokkuvõtet siin

WRC uus hooaeg algab juba õige pea. Uue hooaja esimene etapp on Monte Carlo ralli, mis sõidetakse 23.–26. jaanuaril Prantsusmaal.

2020. aasta hooajale läheb TOYOTA GAZOO Racingu tiim vastu täiesti uues koosseisus. Tiimiga liituvad uuest hooajast kuuekordne maailmameister Sebastien Ogier ja tema kaardilugeja Julien Ingrassia, Elfyn Evans ja Scott Martin ning Kalle Rovanperä ja Jonne Halttunen. Värsked tiimiliikmed kõik juba kibelevad Toyota Yaris WRC rooli ja on uueks hooajaks valmis.

Tutvu uute tiimiliikmetega siin

Hooaeg tõotab taas tulla põnev. Edu uuele tiimile ja nael rehvi!

/

Vaata lisaks

Toyota Dakari rallil Toyota Dakari rallil Dakari rallil pole tähtis mitte ainult kiirus, vaid ka kvaliteet, vastupidavus ja töökindlus. Uus Toyota Supra A90 Uus Toyota Supra A90 Uus Toyota Supra on tagasi 16 aastat peale tootmise lõpetamist. Festivalil Goodwood Festival of Speed debüteerinud uus sportauto Toyota Supra jätkab eelmiste põlvkondade nimetraditsiooni – A40, A60, A70 ja A80 –, kandes ikoonilist nime A90.
Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.