TOYOTA GAZOO Racingu triumf

Ott Tänak ja Martin Järveoja – 2019. aasta WRC maailmameistrid.
TOYOTA GAZOO Racingu tiim teenis 2019. aasta WRC hooajal:
  • 6 esikohta 
  • 12 poodiumikohta 
  • 107 katsevõitu

Sõitjate arvestuses võidutsesid Toyota Yaris WRCga Ott Tänak ja Martin Järveoja, kes tulid WRC 2019. aasta maailmameistriteks. Tehasetiimide arvestuses tuli TOYOTA GAZOO Racingu meeskond 362 punktiga teiseks. Hooaja üks erilisemaid hetki oli Saksa rallil saavutatud tiimi ajalooline kolmikvõit.

Täname kõiki tiimiliikmeid suurepärase hooaja eest ning meil on hea meel, et Oti ja Martini esimene MM-tiitel tuli Toyota Yaris WRCga.

Vaata 2019. aasta WRC hooaja meeleolukat kokkuvõtet siin

WRC uus hooaeg algab juba õige pea. Uue hooaja esimene etapp on Monte Carlo ralli, mis sõidetakse 23.–26. jaanuaril Prantsusmaal.

2020. aasta hooajale läheb TOYOTA GAZOO Racingu tiim vastu täiesti uues koosseisus. Tiimiga liituvad uuest hooajast kuuekordne maailmameister Sebastien Ogier ja tema kaardilugeja Julien Ingrassia, Elfyn Evans ja Scott Martin ning Kalle Rovanperä ja Jonne Halttunen. Värsked tiimiliikmed kõik juba kibelevad Toyota Yaris WRC rooli ja on uueks hooajaks valmis.

Tutvu uute tiimiliikmetega siin

Hooaeg tõotab taas tulla põnev. Edu uuele tiimile ja nael rehvi!

/

Vaata lisaks

Supra: Toyota sportautode ajalugu Supra: Toyota sportautode ajalugu Supra, mis tähendab ladina keeles „ületav“ või „ülal“, osutus igati sobilikuks nimeks Toyota väidetavalt kõige kuulsamale sportautole. MR2: Toyota sportautode ajalugu MR2: Toyota sportautode ajalugu 1984. aastal välja toodud MR2 aluseks oli hoopis 1976. aastast pärinev arendusprojekt, mille eesmärk oli valmistada sõidunaudingut pakkuv, ent samas kütusetõhus auto ehk midagi varasema mudeli Sports 800 vaimus. Aastate jooksul vormus algupärane ideeauto sportautoks ning nii astuski kahe vanema mudeli, Celica ja Supra kõrvale nende noorem veli: kahekohaline Midship Runabout. Toyota sportautode ajalugu Toyota sportautode ajalugu Alates 1960. aastatest on Toyota toonud paljude üllatuseks ja meeleheaks välja põnevaid ja meelierutavaid sportautosid. GT86: Toyota sportautode ajalugu GT86: Toyota sportautode ajalugu Sportautode fännidele ja Toyota vana kooli poolehoidjatele oli Toyota GT86 väljatoomine 2011. aastal suureks kergenduseks. Viimastel aastatel olid mudelivalikust puudunud nende maitsele vastavad MR2, Celica ja Supra ning GT86 oli täpselt see, mida nad olid oodanud.