TOYOTA GAZOO Racingu triumf

Ott Tänak ja Martin Järveoja – 2019. aasta WRC maailmameistrid.
TOYOTA GAZOO Racingu tiim teenis 2019. aasta WRC hooajal:
  • 6 esikohta 
  • 12 poodiumikohta 
  • 107 katsevõitu

Sõitjate arvestuses võidutsesid Toyota Yaris WRCga Ott Tänak ja Martin Järveoja, kes tulid WRC 2019. aasta maailmameistriteks. Tehasetiimide arvestuses tuli TOYOTA GAZOO Racingu meeskond 362 punktiga teiseks. Hooaja üks erilisemaid hetki oli Saksa rallil saavutatud tiimi ajalooline kolmikvõit.

Täname kõiki tiimiliikmeid suurepärase hooaja eest ning meil on hea meel, et Oti ja Martini esimene MM-tiitel tuli Toyota Yaris WRCga.

Vaata 2019. aasta WRC hooaja meeleolukat kokkuvõtet siin

WRC uus hooaeg algab juba õige pea. Uue hooaja esimene etapp on Monte Carlo ralli, mis sõidetakse 23.–26. jaanuaril Prantsusmaal.

2020. aasta hooajale läheb TOYOTA GAZOO Racingu tiim vastu täiesti uues koosseisus. Tiimiga liituvad uuest hooajast kuuekordne maailmameister Sebastien Ogier ja tema kaardilugeja Julien Ingrassia, Elfyn Evans ja Scott Martin ning Kalle Rovanperä ja Jonne Halttunen. Värsked tiimiliikmed kõik juba kibelevad Toyota Yaris WRC rooli ja on uueks hooajaks valmis.

Tutvu uute tiimiliikmetega siin

Hooaeg tõotab taas tulla põnev. Edu uuele tiimile ja nael rehvi!

/

Vaata lisaks

Võidusõidu DNA Võidusõidu DNA TOYOTA GAZOO Racingu poolt toodetud Toyota GR Suprale toovad kasu võistlustel saadud kogemused ning tulemuseks on tõeline sportauto, mis on omas elemendis nii võidusõidurajal äärmuslikes oludes kui ka lemmikmaanteel. Supra lugu Supra lugu Supral, mis on olnud nii filmi „Kiired ja vihased” esimese osa staar, Gran Turismo® mängijate lemmikauto kui ka terve põlvkonna kirglike tuunijate ja driftijate sõiduk, on kindel roll popkultuuris ning on inspireerinud noori ja vanu üle terve maailma. Toyota 2021. a WRC maailmameistrivõistlustel Toyota 2021. a WRC maailmameistrivõistlustel Varustatuna suurema kogemustepagasi, võimsama ja kiirema Yaris WRC ja kolme tippmeeskonnaga, nihutab TOYOTA GAZOO Racing 2021. aasta FIA rallimaailmameistrivõistlustel piire. Toyota Yaris on aasta auto 2021 Toyota Yaris on aasta auto 2021 Toyota Yaris valiti aasta autoks. Võidu tõid Yarisele uuenduslik hübriidtehnoloogia, suurepärane sõidukogemus, madal CO2 emissioon, oma klassi parimate hulka kuuluv turvalisus, disain ja mõistlik hind.