TOYOTA GAZOO Racingu triumf

Ott Tänak ja Martin Järveoja – 2019. aasta WRC maailmameistrid.
TOYOTA GAZOO Racingu tiim teenis 2019. aasta WRC hooajal:
  • 6 esikohta 
  • 12 poodiumikohta 
  • 107 katsevõitu

Sõitjate arvestuses võidutsesid Toyota Yaris WRCga Ott Tänak ja Martin Järveoja, kes tulid WRC 2019. aasta maailmameistriteks. Tehasetiimide arvestuses tuli TOYOTA GAZOO Racingu meeskond 362 punktiga teiseks. Hooaja üks erilisemaid hetki oli Saksa rallil saavutatud tiimi ajalooline kolmikvõit.

Täname kõiki tiimiliikmeid suurepärase hooaja eest ning meil on hea meel, et Oti ja Martini esimene MM-tiitel tuli Toyota Yaris WRCga.

Vaata 2019. aasta WRC hooaja meeleolukat kokkuvõtet siin

WRC uus hooaeg algab juba õige pea. Uue hooaja esimene etapp on Monte Carlo ralli, mis sõidetakse 23.–26. jaanuaril Prantsusmaal.

2020. aasta hooajale läheb TOYOTA GAZOO Racingu tiim vastu täiesti uues koosseisus. Tiimiga liituvad uuest hooajast kuuekordne maailmameister Sebastien Ogier ja tema kaardilugeja Julien Ingrassia, Elfyn Evans ja Scott Martin ning Kalle Rovanperä ja Jonne Halttunen. Värsked tiimiliikmed kõik juba kibelevad Toyota Yaris WRC rooli ja on uueks hooajaks valmis.

Tutvu uute tiimiliikmetega siin

Hooaeg tõotab taas tulla põnev. Edu uuele tiimile ja nael rehvi!

/

Vaata lisaks

Toyota Dakari rallil Toyota Dakari rallil Dakari rallil pole tähtis mitte ainult kiirus, vaid ka kvaliteet, vastupidavus ja töökindlus. "Ott Tänak Movie" kinodes 11.aprillist! "Ott Tänak Movie" kinodes 11.aprillist! Vaatajale avaneb harukordne võimalus elada maailma eri paigus kaasa Oti püüdlustele võita WRC-sarja ihaldatud maailmameistritiitel. Toyota 2018. aasta Pariisi autonäitusel Toyota 2018. aasta Pariisi autonäitusel Autotööstuses on toimumas harukordne muutus. Selleks valmistumisel on Toyota muutumas pelgalt autotootjast kõigile kättesaadavate järjest paremate transpordilahenduste pakkujaks Toyota 2018. aasta Genfi autonäitusel Toyota 2018. aasta Genfi autonäitusel Pärast 20 aastat liidripositsiooni hübriidautode tootjana oleme pühendunud Toyota hübriidauto muutmisele oma klientidele veelgi ahvatlevamaks.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK