Uus Toyota PROACE CITY ja
PROACE CITY VERSO

Alati tööks valmis

Toyota soovib, et su äri oleks edukas. Seepärast lõime mudelid PROACE CITY ja PROACE CITY VERSO. Need mudelid on disainitud sinu huve silmas pidades, need rahuldavad sinu vajadused, nendega on mõnus sõita ja lisaks suudavad need sind ka üllatada. Uuel PROACE CITY'l on kõik need omadused, mida Toyotalt ootad.

Proace City
Mugav ja nutikas, et olukord oleks sinu kontrolli all

Praktiline, väle ja mitmekülgne PROACE CITY on sinu täiuslik äripartner. Võimalus valida kahe või kolme eesmise ja kolme tagumise istmekohaga mudelite vahel teeb PROACE CITY'st sõiduki, millega saad vedada kõike, mida soovid. Nutikate täiustuste (nt Smart Cargo süsteemi) abil saad sõiduki mahtu suurendada 0,4 m³ võrra. Kitsad kohad ja linnatänavad ei tekita probleeme – asümmeetrilised tagauksed teevad laadimise lihtsaks.

/

Proace City Verso


Disainitud sinu ja su kaassõitjate huvisid arvestades

Toyota PROACE CITY VERSO avaldab sulle kindlasti muljet. Pikkade esemete transporti lihtsustav, täielikult kokkuklapitav kõrvalistuja iste, arvukad panipaigad ja avatav klaasist tagaluuk teevad sellest mudelist samal ajal praktilise ja mugava sõiduki. Lase valgusel panoraamkatusest salongi paista ja naudi sõite rakenduste Apple CarPlay™ või Android Auto™ kaudu lemmiklaule kuulates. (Sõltub varustustasemest).

/

Toyota Safety Sense

Proace City
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK