Uus Toyota Proace City ja
Proace City Verso

Alati tööks valmis

Toyota soovib, et su äri oleks edukas. Seepärast lõime mudelid Proace City ja Proace City Verso. Need mudelid on disainitud sinu huve silmas pidades, need rahuldavad sinu vajadused, nendega on mõnus sõita ja lisaks suudavad need sind ka üllatada. Uuel Proace Cityl on kõik need omadused, mida Toyotalt ootad.

Proace City
Mugav ja nutikas, et olukord oleks sinu kontrolli all

Praktiline, väle ja mitmekülgne Proace City on sinu täiuslik äripartner. Võimalus valida kahe või kolme eesmise ja kolme tagumise istmekohaga mudelite vahel teeb Proace Cityst sõiduki, millega saad vedada kõike, mida soovid. Nutikate täiustuste (nt Smart Cargo süsteemi) abil saad sõiduki mahtu suurendada 0,4 m³ võrra. Kitsad kohad ja linnatänavad ei tekita probleeme – asümmeetrilised tagauksed teevad laadimise lihtsaks.

/

Proace City Verso


Disainitud sinu ja su kaassõitjate huvisid arvestades

Toyota Proace City Verso avaldab sulle kindlasti muljet. Pikkade esemete transporti lihtsustav, täielikult kokkuklapitav kõrvalistuja iste, arvukad panipaigad ja avatav klaasist tagaluuk teevad sellest mudelist samal ajal praktilise ja mugava sõiduki. Lase valgusel panoraamkatusest salongi paista ja naudi sõite rakenduste Apple CarPlay™ või Android Auto™ kaudu lemmiklaule kuulates. (Sõltub varustustasemest).

/

Toyota Safety Sense

Proace City

Vaata lisaks

RAV4 Plug-in Hybrid on Toyota hübriidide uus lipulaev RAV4 Plug-in Hybrid on Toyota hübriidide uus lipulaev RAV4 Plug-in Hybrid pakub klassi väikseimat kütusekulu ning väiksemat saastet kui ükski teine selle klassi auto. Toyota Mirai Toyota Mirai Toyota Mirai tähistab sõidukite maailmas uue ajastu algust. Mirai, mis kasutab elektrienergia tootmiseks vesinikku – tuleviku energiaallikat, on muljetavaldavalt keskkonnasäästlik ning pakub mugavust ja sõidunaudingut.