Uus Toyota Proace City ja
Proace City Verso

Alati tööks valmis

Toyota soovib, et su äri oleks edukas. Seepärast lõime mudelid Proace City ja Proace City Verso. Need mudelid on disainitud sinu huve silmas pidades, need rahuldavad sinu vajadused, nendega on mõnus sõita ja lisaks suudavad need sind ka üllatada. Uuel Proace Cityl on kõik need omadused, mida Toyotalt ootad.

Proace City
Mugav ja nutikas, et olukord oleks sinu kontrolli all

Praktiline, väle ja mitmekülgne Proace City on sinu täiuslik äripartner. Võimalus valida kahe või kolme eesmise ja kolme tagumise istmekohaga mudelite vahel teeb Proace Cityst sõiduki, millega saad vedada kõike, mida soovid. Nutikate täiustuste (nt Smart Cargo süsteemi) abil saad sõiduki mahtu suurendada 0,4 m³ võrra. Kitsad kohad ja linnatänavad ei tekita probleeme – asümmeetrilised tagauksed teevad laadimise lihtsaks.

/

Proace City Verso


Disainitud sinu ja su kaassõitjate huvisid arvestades

Toyota Proace City Verso avaldab sulle kindlasti muljet. Pikkade esemete transporti lihtsustav, täielikult kokkuklapitav kõrvalistuja iste, arvukad panipaigad ja avatav klaasist tagaluuk teevad sellest mudelist samal ajal praktilise ja mugava sõiduki. Lase valgusel panoraamkatusest salongi paista ja naudi sõite rakenduste Apple CarPlay™ või Android Auto™ kaudu lemmiklaule kuulates. (Sõltub varustustasemest).

/

Toyota Safety Sense

Proace City

Vaata lisaks

Toyota Yaris on aasta auto 2021 Toyota Yaris on aasta auto 2021 Toyota Yaris valiti aasta autoks. Võidu tõid Yarisele uuenduslik hübriidtehnoloogia, suurepärane sõidukogemus, madal CO2 emissioon, oma klassi parimate hulka kuuluv turvalisus, disain ja mõistlik hind. Toyota GR Yaris Toyota GR Yaris Saa tuttavaks uue Toyota GR Yarisega. GRi uus nelikveosüsteem on arendatud TOYOTA GAZOO Racing rallimeeskonna kogemusi kasutades.