Leila, Liina ja Lily Luik valmistuvad 2020. aasta Tokyo olümpiamängudeks tiiminime all Trio to Tokyo, soovides taas teha ajalugu ja maratonidistantsil kolmekesi finišeerida. Lisaks toetab trio ettevalmistusi Toyota Baltic, andes õdede käsutusse uhiuue C-HR hübriidmudeli.

Rio olümpiamängudel kaks aastat tagasi maailma tähelepanu pälvinud kolmikõed Luiged on viimastel hooaegadel keskendunud lühematele distantsidele ja üldisele füüsilisele ettevalmistusele, et olla parimas vormis siis, kui on aeg OM-normatiivide täitmiseks ehk järgmisel hooajal. Luikede tiheda treeningkava vahele on mahtunud osalemine Toyota suures rahvusvahelises mainekampaanias „Start Your Impossible“.

Trio to Tokyo tiimi asus toetama Toyota, kes andis kolmikõdedele kasutamiseks uue hübriidmudeli C-HR, mis võimaldab Luikedel senisest paindlikumalt kodulinnas Tartus ja mujal Eestis treeninguid läbi viia.

„Aja võimalikult efektiivne kasutamine on sportlase jaoks äärmiselt oluline, sest targasti kulutatud aeg võimaldab võtta maksimaalse nii treeningust kui puhkusest. Sama oluline on teha teadlikke valikuid – seepärast valisime oma autopartneriks Toyota hübriidi. Nutikas kombinatsioon nii bensiini- kui elektrimootorist annab meile võimaluse liikuda alati keskkonnateadlikult ja ümbritsevast hoolides,“ märkis Leila Luik.

Toyota Baltic ASi tegevjuhi Osvaldo Valentini sõnul on tal hea meel, et Toyota saab anda oma panuse Luikede ettevalmistusse ajaloo tegemisel.

„Olümpialiikumise globaalse toetajana soovib Toyota aidata kaasa säravate saavutuste sündimiseni ka kohalikul tasandil. Need ei pruugi alati olla maailmarekordid, vaid eneseületus ja jõudmine selleni, mis paljudele võib näida võimatu. Õed Luiged on just sellise sihikindluse näiteks ja mul on rõõm, et saame anda panuse nende teel Toyota kodumaale Jaapanisse,“ ütles Valentini.

Õed Luiged osalesid sel talvel ka Toyota rahvusvahelises projektis pealkirjaga „Start Your Impossible“, mis on suurima mõõtkavaga mainekampaania, kus Eesti sportlased kunagi osalenud. Kampaania esimeses filmis „Mobility for All” aitavad õed tutvustada transpordilahendusi, järgmise põlvkonna liikumisvõimalusi ja täiustatud tehnoloogiaid.

„Toyota projekt „Start Your Impossible“ andis fantastilise võimaluse kogeda suure ettevõtte suure kampaania sündimist. Selle sõnum ja üleskutse alustada teed oma võimatuna näiva unistuse saavutmiseks kõnetas meid väga isiklikult, sest oli ka meie saavutus kolmekesi Rio OMi maratonil startida midagi, mis meie hilist sportlastee algust arvestades tundus täiesti utoopiline,“ lausus Leila Luik.

/

Vaata lisaks

Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota korraldas eile Tallinna lauluväljakul 14. Baltimaade kutsemeistrivõistlused, mille fookus oli tänavu hooldusnõunike teenindusoskustel. Baltikumi parimaks osutus Läti esinduse Amserv Motorsi hooldusnõunik Kristaps Narubins. Toyota olümpia- ja paraolümpiamängude partnerlus Toyota olümpia- ja paraolümpiamängude partnerlus Meil Toyotas on äärmiselt hea meel teatada oma partnerlusest Rahvusvahelise Olümpiakomitee ja Rahvusvahelise Paraolümpiakomiteega kuni 2024. aastani. Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Eestis, Lätis ja Leedus kõige populaarsem automark, mida müüdi 2016. aastal 8397 sõidukit. Ja 2017. aasta 31. jaanuaril ületas Toyota hübriidsõidukite üleilmne müük 10 miljoni künnise. #UrbanReflectionsMadrid #UrbanReflectionsMadrid Uue Toyota C-HRi turuletuleku tähistamiseks esitas Toyota mõnedele Euroopa parimatele visuaalsetele jutuvestjatele üleskutse, et nad jäädvustaksid linnamaastiku kulgemise tähenduse uue kupeeliku crossover’i peegelduste kaudu.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK