Leila, Liina ja Lily Luik valmistuvad 2020. aasta Tokyo olümpiamängudeks tiiminime all Trio to Tokyo, soovides taas teha ajalugu ja maratonidistantsil kolmekesi finišeerida. Lisaks toetab trio ettevalmistusi Toyota Baltic, andes õdede käsutusse uhiuue C-HR hübriidmudeli.

Rio olümpiamängudel kaks aastat tagasi maailma tähelepanu pälvinud kolmikõed Luiged on viimastel hooaegadel keskendunud lühematele distantsidele ja üldisele füüsilisele ettevalmistusele, et olla parimas vormis siis, kui on aeg OM-normatiivide täitmiseks ehk järgmisel hooajal. Luikede tiheda treeningkava vahele on mahtunud osalemine Toyota suures rahvusvahelises mainekampaanias „Start Your Impossible“.

Trio to Tokyo tiimi asus toetama Toyota, kes andis kolmikõdedele kasutamiseks uue hübriidmudeli C-HR, mis võimaldab Luikedel senisest paindlikumalt kodulinnas Tartus ja mujal Eestis treeninguid läbi viia.

„Aja võimalikult efektiivne kasutamine on sportlase jaoks äärmiselt oluline, sest targasti kulutatud aeg võimaldab võtta maksimaalse nii treeningust kui puhkusest. Sama oluline on teha teadlikke valikuid – seepärast valisime oma autopartneriks Toyota hübriidi. Nutikas kombinatsioon nii bensiini- kui elektrimootorist annab meile võimaluse liikuda alati keskkonnateadlikult ja ümbritsevast hoolides,“ märkis Leila Luik.

Toyota Baltic ASi tegevjuhi Osvaldo Valentini sõnul on tal hea meel, et Toyota saab anda oma panuse Luikede ettevalmistusse ajaloo tegemisel.

„Olümpialiikumise globaalse toetajana soovib Toyota aidata kaasa säravate saavutuste sündimiseni ka kohalikul tasandil. Need ei pruugi alati olla maailmarekordid, vaid eneseületus ja jõudmine selleni, mis paljudele võib näida võimatu. Õed Luiged on just sellise sihikindluse näiteks ja mul on rõõm, et saame anda panuse nende teel Toyota kodumaale Jaapanisse,“ ütles Valentini.

Õed Luiged osalesid sel talvel ka Toyota rahvusvahelises projektis pealkirjaga „Start Your Impossible“, mis on suurima mõõtkavaga mainekampaania, kus Eesti sportlased kunagi osalenud. Kampaania esimeses filmis „Mobility for All” aitavad õed tutvustada transpordilahendusi, järgmise põlvkonna liikumisvõimalusi ja täiustatud tehnoloogiaid.

„Toyota projekt „Start Your Impossible“ andis fantastilise võimaluse kogeda suure ettevõtte suure kampaania sündimist. Selle sõnum ja üleskutse alustada teed oma võimatuna näiva unistuse saavutmiseks kõnetas meid väga isiklikult, sest oli ka meie saavutus kolmekesi Rio OMi maratonil startida midagi, mis meie hilist sportlastee algust arvestades tundus täiesti utoopiline,“ lausus Leila Luik.

/

Vaata lisaks

Toyota 2018. aasta Genfi autonäitusel Toyota 2018. aasta Genfi autonäitusel Pärast 20 aastat liidripositsiooni hübriidautode tootjana oleme pühendunud Toyota hübriidauto muutmisele oma klientidele veelgi ahvatlevamaks. Toyota 2017. aasta Frankfurdi autonäitusel Toyota 2017. aasta Frankfurdi autonäitusel Toyota näitab tänavusel Frankfurdi autonäitusel, kuidas ettevõtte minevik, olevik ja tulevik on omavahel seotud. Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi 1. septembril avati Tartu Kutsehariduskeskuses uus Toyota hübriidauto õppeklass ning koolile anti üle Priuse pistikhübriid. Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota korraldas eile Tallinna lauluväljakul 14. Baltimaade kutsemeistrivõistlused, mille fookus oli tänavu hooldusnõunike teenindusoskustel. Baltikumi parimaks osutus Läti esinduse Amserv Motorsi hooldusnõunik Kristaps Narubins.
Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.