Pöffihunte sõidutavad Toyota hübriidid

Toyota on PÖFFi sõber ja toetaja juba enam kui 10 aastat.

Toyota on PÖFFi ametlik autopartner ja suurtoetaja.

Novembrikuu pilkane pimedus käib käsikäes hämarate kinosaalide ja kvaliteetse maailmakinoga samamoodi nagu Toyota ja hübriidtehnoloogia. Kirg, pühendumus ja asjaarmastus pole ainsad omadused, mis seovad Toyotat ja Pimedate Ööde filmifestivali PÖFFi. Aastal 1997 nägid ilmavalgust mõlemad – PÖFF ja maailma esimene seeriatootmise hübriidauto – Toyota Prius. Üheteistkümnendat aastat järjest valib Pöffihunt pimeduses liikumiseks ja kinosaalidesse jõudmiseks Toyota hübriidi.

Enam kui kahekümne aasta jooksul on paljugi edasi arenenud – PÖFFist on saanud pühendumuse toel A-kategooria filmifestival, mis purustab külastajate rekordeid, ning Toyota hübriidmudelid ei piirdu enam vaid ühe Priuse mudeliga. Nüüdseks on valikus juba 9 mudelit*, mis pakuvad vaikset hübriidisõidukogemust samamoodi kasvavale toetajaskonnale. Üle maailma on juba enam kui 12 miljonit Toyota hübriidiomanikku.

Käes on taas aeg filmigurmaanluseks! Elagu PÖFF ja pimedad ööd!

* Toyota hübriidmudelite valik: Yaris, Corolla, Corolla Touring Sports, C-HR, Prius, Prius+, Prius Plug-in, RAV4, Camry.

/
/
/

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK