Pöffihunte sõidutavad Toyota hübriidid

Toyota on PÖFFi sõber ja toetaja juba enam kui 10 aastat.

Toyota on PÖFFi ametlik autopartner ja suurtoetaja.

Toyota on autoralli maailmameister!

Tommi Mäkineni juhitud tiim, mille peakontor asub Kesk-Soomes Puuppolas, tagas meistritiitli WRC-hooaja viimasel etapil Austraalias. Samas tegi ajalugu ka Mäkinen. Temast sai esimene mees, kes võitnud ralli maailmameistritiitli nii piloodi kui ka tiimijuhina. Mäkinen oli võidu üle rõõmsalt üllatunud. „Neli aastat tagasi ei olnud meil veel selget otsust MM-sarjas osalemise kohta ja nüüd oleme maailmameistrid. Suurepärane,“ rõõmustas Mäkinen.

Jari-Matti Latvala sai etapivõidu, edestades teist kohta 32,5 sekundiga. Toyota edule andis lisa neljandale kohale jõudnud Esapekka Lappi. Toyota kolmas piloot, kuni viimase hetkeni individuaalse maailmameistritiitli eest võistelnud Ott Tänak, pidi otsustaval päeval sõidu katkestama.

„Olen võidu üle väga õnnelik. See pakkus pika aja tagant tõelist leevendust,“ leidis etapi võitnud Jari-Matti Latvala.

„Tingimused olid väga keerulised ja täna oleks võinud kergesti ka teelt välja sõita. Mul sujus kõik siiski hästi, kahju ainult, et Ott (Tänak) katkestama pidi. Olin enne viimast etappi tahet täis ja samas ka pisut närvis, kuid meil õnnestus kõik. Võistkondliku MM-tiitli võitmine on fantastiline. Olen tõeliselt uhke kogu tiimi ja selle üle, mida kõik selle liikmed korda on saatnud. Kõik on teinud rasket tööd ja tiitli auga välja teeninud!“

/

Vaata lisaks

Toyota 2018. aasta Pariisi autonäitusel Toyota 2018. aasta Pariisi autonäitusel Autotööstuses on toimumas harukordne muutus. Selleks valmistumisel on Toyota muutumas pelgalt autotootjast kõigile kättesaadavate järjest paremate transpordilahenduste pakkujaks Õed Luiged alustavad teed Tokyo olümpiamängudele Õed Luiged alustavad teed Tokyo olümpiamängudele Leila, Liina ja Lily Luik valmistuvad 2020. aasta Tokyo olümpiamängudeks tiiminime all Trio to Tokyo, soovides taas teha ajalugu ja maratonidistantsil kolmekesi finišeerida. Lisaks toetab trio ettevalmistusi Toyota Baltic, andes õdede käsutusse uhiuue C-HR hübriidmudeli. Toyota 2018. aasta Genfi autonäitusel Toyota 2018. aasta Genfi autonäitusel Pärast 20 aastat liidripositsiooni hübriidautode tootjana oleme pühendunud Toyota hübriidauto muutmisele oma klientidele veelgi ahvatlevamaks. Mobiilsus kõigile Mobiilsus kõigile Tutvustame Toyota tulevikuvisiooni.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK