Toyota esitleb: "Driven"

Peakoka Nick Brili lugu

Nick Bril, kes on Antwerpenis Belgias asuva kahe Michelini tärniga pärjatud restorani Jane peakokk ja omanik, on jõudnud kõrgeimale kulinaarsele tasemele tänu pidevale ideaalsuse otsingule, järjepidevale enesearendusele, lõputule kirele ja järeleandmatule soovile avardada piire.

Nick Bril on Antwerpenis Belgias asuva kahe Michelini tärniga tunnustatud restorani Jane omanik ja peakokk. Restoran on pärjatud auhindadega "No. 89 of 50 Best Restaurants in the World", "18/20 Gault-Millau" jne. Peale selle on Nick tunnustatud diskor ja maailmarändur ning ka pereisa. Mis kannustab teda tema elus ja töös? Kuidas ta proovib ennast pidevalt edasi arendada?

Me järgime Nicki teekonnal Jaapanisse, kus ta soovib tutvuda Jaapani toidukultuuriga. Reisil kohtub ta Michelini tärniga pärjatud sushi-meistriga, kes tutvustab talle pideva täiustamise mõttelaadi Kaizen ja õpetab, kuidas seda oma töös rakendada. Ta tutvub ka Jaapani suurepärase käsitöötraditsiooniga ja ammutab uut inspiratsiooni, mida tuua koju kaasa enda restorani.

„Driven“ on lugude seeria inimestest ja sellest, mis neid nende isiklikus elus ajendab. Eesmärk võita. Eesmärk jõuda täiuslikkuseni. Eesmärk elada seiklusrikkalt. Uued lood tulevad peagi.

Vaata lisaks

Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Eestis, Lätis ja Leedus kõige populaarsem automark, mida müüdi 2016. aastal 8397 sõidukit. Ja 2017. aasta 31. jaanuaril ületas Toyota hübriidsõidukite üleilmne müük 10 miljoni künnise. Toyota töökindlus Toyota töökindlus Tutvu lugudega Toyotadest – autodest, mis on alati valmis minema sinna, kuhu iganes elu sind viib.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK