2017. aasta Toyota Yarise turuletuleku tähistamiseks palusime Euroopa instagrammerite meeskonnal jäädvustada uut autot Hollandi Leideni linna ja selle ümbruskonna taustal. Panime igaühe neist seal paari kohaliku instagrammeriga, kes juhatas neile teed mõnda piirkonna huvitavamasse paika.

Uus 2017. aasta Toyota Yaris pakub elektrifitseerivat sõitu, kuni 50% hübriidrežiimis, ilma et oleks vaja laadida – kutsume seda teemaviitega #YarisEffect. Selle elluäratamiseks ning uue Yarise jäädvustamiseks palusime Euroopa instagrammerite rühmal veeta nädalavahetuse Yarise rooli taga. Selleks, et anda neile vihjeid võttepaikade ja suurepäraste vaatenurkade otsimisel, panime nad paari kohalike instagrammeritega. Tulemus? Mitmekesiste huvidega – alates arhitektuurist ja disainist kuni elustiili ja moeni välja - visuaalsetest jutuvestjatest koosnev meeskond.

Selle koostöö tulemus pakub uuest Yarisest rikkalikku ja mitmekesist ülevaadet, mida antakse edasi iga osaleva instagrammeri isikliku visuaalse stiili kaudu. Vaata galeriid ja videot.

Vaata lisaks

Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Eestis, Lätis ja Leedus kõige populaarsem automark, mida müüdi 2016. aastal 8397 sõidukit. Ja 2017. aasta 31. jaanuaril ületas Toyota hübriidsõidukite üleilmne müük 10 miljoni künnise. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Maailmas korraldatakse alates ringrajasõitudest kuni rallietappideni hulgaliselt autospordiüritusi. Nüüd on kõik Toyota autospordivaldkonna tegevused kogu maailmas koondatud ühe nime alla, milleks on TOYOTA GAZOO Racing. Toyota Motorsport GMBH osaleb taas autoralli maailmameistrivõistlustel Toyota Motorsport GMBH osaleb taas autoralli maailmameistrivõistlustel Toyota Motorsport GmbH (TMG) osaleb 2017. aastal taas FIA autoralli maailmameistrivõistlustel (WRC) mudeliga, mis on otsast lõpuni Kölni tehnilises keskuses välja töötatud ja ehitatud. Toyota Touch® 2 - kuidas kasutada Toyota Touch® 2 - kuidas kasutada Kui sinu Toyotal on Toyota Touch® 2 või lihtsalt soovid tutvuda võimalustega, mida see pakub, loe lisa siit.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK