2017. aasta Toyota Yarise turuletuleku tähistamiseks palusime Euroopa instagrammerite meeskonnal jäädvustada uut autot Hollandi Leideni linna ja selle ümbruskonna taustal. Panime igaühe neist seal paari kohaliku instagrammeriga, kes juhatas neile teed mõnda piirkonna huvitavamasse paika.

Uus 2017. aasta Toyota Yaris pakub elektrifitseerivat sõitu, kuni 50% hübriidrežiimis, ilma et oleks vaja laadida – kutsume seda teemaviitega #YarisEffect. Selle elluäratamiseks ning uue Yarise jäädvustamiseks palusime Euroopa instagrammerite rühmal veeta nädalavahetuse Yarise rooli taga. Selleks, et anda neile vihjeid võttepaikade ja suurepäraste vaatenurkade otsimisel, panime nad paari kohalike instagrammeritega. Tulemus? Mitmekesiste huvidega – alates arhitektuurist ja disainist kuni elustiili ja moeni välja - visuaalsetest jutuvestjatest koosnev meeskond.

Selle koostöö tulemus pakub uuest Yarisest rikkalikku ja mitmekesist ülevaadet, mida antakse edasi iga osaleva instagrammeri isikliku visuaalse stiili kaudu. Vaata galeriid ja videot.

Vaata lisaks

Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.