Pöffihunte sõidutavad Toyota hübriidid

Toyota on PÖFFi sõber ja toetaja juba kümme aastat.

Toyota on PÖFFi ametlik autopartner ja suurtoetaja.

Novembrikuu pilkane pimedus käib käsikäes hämarate kinosaalide ja kvaliteetse maailmakinoga samamoodi nagu Toyota ja hübriidtehnoloogia. Kirg, pühendumus ja asjaarmastus pole ainsad omadused, mis seovad Toyotat ja Pimedate Ööde filmifestivali PÖFFi. Aastal 1997 nägid ilmavalgust mõlemad – PÖFF ja maailma esimene seeriatootmise hübriidauto – Toyota Prius. Kümnendat aastat järjest valib Pöffihunt pimeduses liikumiseks ja kinosaalidesse jõudmiseks Toyota hübriidi.

Enam kui kahekümne aasta jooksul on paljugi edasi arenenud – PÖFFist on saanud pühendumuse toel A-kategooria filmifestival, mis purustab külastajate rekordeid, ning Toyota hübriidmudelid ei piirdu enam vaid ühe Priuse mudeliga. Nüüdseks on valikus juba 7 mudelit*, mis pakuvad vaikset hübriidisõidukogemust samamoodi kasvavale toetajaskonnale. Üle maailma on juba enam kui 10 miljonit Toyota hübriidiomanikku.

Käes on taas aeg filmigurmaanluseks! Elagu PÖFF ja pimedad ööd!

* Toyota hübriidmudelite valik: Yaris Hybrid, Auris Hybrid, Toyota C-HR Hybrid, Prius, Prius+, Prius Plug-in Hybrid, RAV4 Hybrid.

Vaata videot
video
/
/
/

Vaata lisaks

Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota korraldas eile Tallinna lauluväljakul 14. Baltimaade kutsemeistrivõistlused, mille fookus oli tänavu hooldusnõunike teenindusoskustel. Baltikumi parimaks osutus Läti esinduse Amserv Motorsi hooldusnõunik Kristaps Narubins. TOYOTA GAZOO Racing loodab 2017. aastal võita TOYOTA GAZOO Racing loodab 2017. aastal võita TOYOTA GAZOO Racing võistleb üleilmse kestvussõidu etaloni FIA World Endurance Championship (WEC) 2017. aasta hooajal mudeliga TS050 HYBRID. Toyota olümpia- ja paraolümpiamängude partnerlus Toyota olümpia- ja paraolümpiamängude partnerlus Meil Toyotas on äärmiselt hea meel teatada oma partnerlusest Rahvusvahelise Olümpiakomitee ja Rahvusvahelise Paraolümpiakomiteega kuni 2024. aastani. Toyota toetab PÖFFi Toyota toetab PÖFFi Toyota on PÖFFi tulihingeline sõber ja toetaja juba üheksandat aastat. Toyota kutsub: Toyota kutsub: 3. detsembril Nordea Kontserdimajas Up with People’i muusikaline lavashow “The Journey”. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Maailmas korraldatakse alates ringrajasõitudest kuni rallietappideni hulgaliselt autospordiüritusi. Nüüd on kõik Toyota autospordivaldkonna tegevused kogu maailmas koondatud ühe nime alla, milleks on TOYOTA GAZOO Racing. Toyota hübriidid Toyota hübriidid Kui meie esimesed hübriidid pea 20 aastat tagasi teedele jõudsid, arvasid mõned, et kahe mootoriga auto on tulevikumuusika. Praeguseks on hübriidid saavutanud edu nii tavateedel kui ka võidusõiduradadel ning hübriidsõidukite omanikke on üle maailma kümme miljonit. Kaheksakordne hurraa Toyota hübriidautodele Kaheksakordne hurraa Toyota hübriidautodele Toyota hübriidautosid on müüdud üle kaheksa miljoni. Frankfurdi autonäitus Frankfurdi autonäitus Toyotal on 2015. aasta Frankfurdi autonäitusel pakkuda uudistamiseks palju põnevat. Toyota toetab PÖFFi Toyota toetab PÖFFi Toyota on PÖFFi hea sõber ja toetaja juba kaheksandat aastat. Priuse lugu Priuse lugu Loe Priuse, maailma esimese seeriatootmisse jõudnud hübriidauto, kujunemislugu. Toyota töökindlus Toyota töökindlus Tutvu lugudega Toyotadest – autodest, mis on alati valmis minema sinna, kuhu iganes elu sind viib. Toyota 2014. aasta Pariisi autonäitusel Toyota 2014. aasta Pariisi autonäitusel Hübriidtehnoloogiat on arendatud juba ligi 20 aastat. Pariisi autonäitusel tuleb esmaesitlusele pilkupüüdev ideeauto C-HR Concept, mis näitab, kuhu suunas hübriidsõidukid arenevad. Mida tähendab hübriid? Mida tähendab hübriid? Toyota hübriidid on loodud selleks, et muuta elu kergemaks – säästa kütust, vähendada heitkogust ja võta ülejääv energia taas kasutusse. Hübriidi eelised Hübriidi eelised Ükskõik kas soovid vähendada transpordikulu või tahad autot, mis on keskkonnasõbralik – Toyota hübriididel on palju muljetavaldavaid eeliseid.
Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.