Pöffihunte sõidutavad Toyota hübriidid

Toyota on PÖFFi sõber ja toetaja juba enam kui 10 aastat.

Toyota on PÖFFi ametlik autopartner ja suurtoetaja.

Novembrikuu pilkane pimedus käib käsikäes hämarate kinosaalide ja kvaliteetse maailmakinoga samamoodi nagu Toyota ja hübriidtehnoloogia. Kirg, pühendumus ja asjaarmastus pole ainsad omadused, mis seovad Toyotat ja Pimedate Ööde filmifestivali PÖFFi. Aastal 1997 nägid ilmavalgust mõlemad – PÖFF ja maailma esimene seeriatootmise hübriidauto – Toyota Prius. Kümnendat aastat järjest valib Pöffihunt pimeduses liikumiseks ja kinosaalidesse jõudmiseks Toyota hübriidi.

Enam kui kahekümne aasta jooksul on paljugi edasi arenenud – PÖFFist on saanud pühendumuse toel A-kategooria filmifestival, mis purustab külastajate rekordeid, ning Toyota hübriidmudelid ei piirdu enam vaid ühe Priuse mudeliga. Nüüdseks on valikus juba 7 mudelit*, mis pakuvad vaikset hübriidisõidukogemust samamoodi kasvavale toetajaskonnale. Üle maailma on juba enam kui 10 miljonit Toyota hübriidiomanikku.

Käes on taas aeg filmigurmaanluseks! Elagu PÖFF ja pimedad ööd!

* Toyota hübriidmudelite valik: Yaris Hybrid, Auris Hybrid, Toyota C-HR Hybrid, Prius, Prius+, Prius Plug-in Hybrid, RAV4 Hybrid.

/
/
/

Vaata lisaks

Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi 1. septembril avati Tartu Kutsehariduskeskuses uus Toyota hübriidauto õppeklass ning koolile anti üle Priuse pistikhübriid. Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota korraldas eile Tallinna lauluväljakul 14. Baltimaade kutsemeistrivõistlused, mille fookus oli tänavu hooldusnõunike teenindusoskustel. Baltikumi parimaks osutus Läti esinduse Amserv Motorsi hooldusnõunik Kristaps Narubins. Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Eestis, Lätis ja Leedus kõige populaarsem automark, mida müüdi 2016. aastal 8397 sõidukit. Ja 2017. aasta 31. jaanuaril ületas Toyota hübriidsõidukite üleilmne müük 10 miljoni künnise. Toyota töökindlus Toyota töökindlus Tutvu lugudega Toyotadest – autodest, mis on alati valmis minema sinna, kuhu iganes elu sind viib.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK