Toyota olümpia- ja paraolümpiamängude partnerlus

Spordi ja liikumise jõud.

Meil on hea meel teatada oma partnerlusest Rahvusvahelise Olümpiakomitee ja Rahvusvahelise Paraolümpiakomiteega kuni 2024. aastani. Ootame pikisilmi seda, et muuta järgneva kaheksa aasta jooksul olümpiamängud senisest veelgi inspireerivamaks ja põnevamaks. Usume liikumise jõudu. See innustab meid looma ja pakkuma maailmale teedrajavaid transpordilahendusi.

Toyota usub liikumise jõudu
Toyota usub liikumise jõudu

Jagame neid väärtusi ja mõistame iga sportlase sees põlevat leeki, mis paneb tagant sundima ja proovile panema. Inspireerime oma kujutlusvõime, uudishimu ja kire abil maailma rohkem tegema ja saavutama.
Tehes koostööd olümpia- ja paraolümpiamängudel osalevate sportlaste, liitude ja spordialadega, soovime mängud ümber kujundada ja jätta pärandi veel paljudeks aastateks. See on põneva teekonna algus ja loodame, et sellest saavad osa kõik, alates sportlastest staadionil ning lõpetades televaatajatega kodudes.
Meie ülesanne on toetada olümpia- ja paraolümpiamängude väärtusi, milleks on inimvaimu jõud ja soov laiendada piire.

See on alles algus
 

Oleme uhked ja põnevil, et saame teha koostööd selliste inspireerivate organisatsioonidega, ning teeme juba praegu kõvasti tööd selle nimel, et avaldada inimestele ja ühiskonnale positiivset mõju. Loodame, et olete sama elevil, nagu oleme meie mängude tuleviku suhtes – sellest tuleb uskumatu seiklus.

Vaata lisaks

Toyota on PÖFFi ametlik autopartner Toyota on PÖFFi ametlik autopartner Toyota on Pimedate Ööde Filmifestivali hea sõber ja toetaja juba enam kui 10 aastat. Start Your Impossible Start Your Impossible Uuri tulevikuühiskonna võimalusi.