Uus Yaris äratab Genfi ellu!

Toyota 2017. aasta Genfi autonäitusel.

Toyotal on Genfi autonäituse külastajatele küllaldaselt, mida näidata. Alates esimesest pilgust uuele dünaamilisele Yarisele, selle põnevale nõbule GRMN-ile ja radikaalsele linnasõiduks mõeldud ideeautole i-TRIL ning lõpetades uusima võidusõidumasinaga – Genfi autonäitus on koht, kus peaks viibima iga Toyota austaja.

Tunneta Yarise energiat

/
 

Uus 2017. aasta Yaris valmistab rõõmu kõigile. See on välimuselt ja sõiduomadustelt dünaamilisem ning olemuselt vaiksem, sujuvam ja turvalisem kui kunagi varem. Vastne mudel, mis on ikkagi üdini Yaris, paistab nii eest kui ka tagant silma meeldejääva välimuse ja eripäraste LED-tuledega ning on saadaval uute valuvelgedega ja uues värvivalikus. Tänu moodsale sisemusele, tipptasemel tehnoloogiale salongis ja eeskujulikule sõiduelamusele, mida auto pakub, ei taha sa mitte ainult üksi seda kõike nautida, vaid võtad hea meelega peale ka sõbrad.

 
 

Võidusõidu DNA maanteede jaoks

/
 

Kui sulle meeldib võimsus, paneb uus Yaris GRMN sul kindlasti südame kiiremini lööma. Meie peenhäälestatud võimas luukpära sai inspiratsiooni ja mõjutusi Toyota naasmisest autoralli 2017. aasta maailmameistrivõistlustele mudeliga Yaris WRC. Valge, punase ja musta kere all istub tundlik 1,8-liitrine mootor, millel on võimsust rohkem kui 210 hj, tänu millele on sõiduki kiirendus 0–100 km/h oma klassis parim. Sensatsiooniline Yaris GRMN paneb oma dünaamilise juhitavuse, ralliauto välimuse ja võidusõidumeeskonna häälestatud sõiduomadustega aluse uuele dünaamilisele tooteperele.

 
 

Linnas liiklemise uus tähendus

Genfis astub esimest korda avalikkuse ette ideeauto i-TRIL, mis tõestab, et linnas sõitmisega kaasnev pidev peatumine ja uuesti liikuma hakkamine ei pea olema igav ülesanne. Aktiivsete emade jaoks loodud näituseauto demonstreerib, et tuleviku elektriautod panevad vere kiiremini käima isegi igapäevastel rutiinsetel sõitudel. Täiselektriline ideeauto i-TRIL on 3000 mm pikk, 1510 mm kõrge ja kaalub vaid 600 kg ning sellega saab ühe laadimisega sõita üle 300 km.

Aktiivkallutuse tehnoloogia võimaldab kerel ja rehvidel kurvide poole kallutada, mis tagab stabiilse, nõtke ja nauditava sõiduelamuse. Sisemuses tekitavad kaasahaarav sõiduasend ning juhtnupud roolimise, kiirendamise ja pidurite jaoks juhis tunde nagu istuks ta konsooli taga. Ruumikas istmete paigutus üks-pluss-kaks ja lähestikku asuvad tagaistmed võimaldavad omapead sõites nautida üksioleku aega ning kui lapsed on kaasas, saavad nad rõõmu tunda suurepärasest sõidust!

/
/
 
 

Gaas põhja

Toyota tõi hiljuti oma täiustused autospordi vallas kokku võidusõidunime TOYOTA GAZOO alla ja esitleb nüüd oma puhastverd masinaid, mille paneb sel aastal proovile viimase piirini, et valmistada aina paremaid sõidukeid.

Kolmeosaline rünnak algas Dakari rallil. TOYOTA GAZOO Racing South Africa alustas sõitu heas vormis, kuid peagi toimus katastroof ja potentsiaalne võit napsati julmalt meeskonna käest ära. Finišis lõpetasid kolm Toyota Hiluxit esikümnes ja sõidu läbis veel 25 Toyota sõidukit – rohkem kui ühelgi teisel tootjal.

Tippuudis on kindlasti Toyota sensatsiooniline naasmine autoralli maailmameistrivõistlustele (WRC) pärast 17-aastast eemalolekut, saavutades teise koha hooaja avasõidus Monte Carlo rallil ja esikoha Rootsi rallil.

Sarjas World Endurance Championship (WEC) võtab TOYOTA GAZOO Racing kolme TS050 HYBRIDi võidusõiduautoga osa kahest prestiižsest sõidust, kaasa arvatud legendaarsest Le Mansi 24 tunni sõidust, lootusega naasta poodiumi ülemisele astmele. Nende uudistega kaasneb Argentina võidusõiduässa José Marķa Lópezi oodatud naasmine meeskonda. Soovime kõigile meie meeskondadele ja juhtidele edu!

TOYOTA GAZOO Racing

/
/
 
 

Vaata lisaks

Toyota 2017. aasta Frankfurdi autonäitusel Toyota 2017. aasta Frankfurdi autonäitusel Toyota näitab tänavusel Frankfurdi autonäitusel, kuidas ettevõtte minevik, olevik ja tulevik on omavahel seotud. Toyota Yaris GRMN erimudel Toyota Yaris GRMN erimudel Pärast 17 aastat eemalolekut on võidukas Toyota meeskond tagasi FIA autoralli maailmameistrivõistlustel 2017. aasta Yaris WRC-ga. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Maailmas korraldatakse alates ringrajasõitudest kuni rallietappideni hulgaliselt autospordiüritusi. Nüüd on kõik Toyota autospordivaldkonna tegevused kogu maailmas koondatud ühe nime alla, milleks on TOYOTA GAZOO Racing. Toyota 2016. aasta Genfi autonäitusel Toyota 2016. aasta Genfi autonäitusel Tänavusel Genfi autonäitusel saad tutvuda sellega, kuidas Toyota toob teedele parema tuleviku, – ning publikumagnetiks on üks auto: uus Toyota C-HR.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK