Tähistame hübriidide esireas olemise 20. aastapäeva

Sõiduviiside muutmine alates 1997. aastast.

Viimase 20 aasta jooksul on palju muutunud – alates meie suhtlemis- ja meelelahutusviisidest kuni selleni, kuidas me end ümbritsevat maailma näeme. Toyota esitles 1997. aastal legendaarset Priust, mis muutis meie sõiduviise. Tegemist oli esimese elektriautoga, mis ei vajanud laadimist tänu oma murrangulisele uuenduslikule hübriidtehnoloogiale.

Praegu, 20 aastat hiljem, uuendame ja arendame jätkuvalt oma hübriidtehnoloogiat, mida pakutakse nüüd enamikule meie mudelitele ja mida naudib juba üle 10 miljoni autojuhi kogu maailmas.

Et tähistada hübriidide esireas olemise 20. aastapäeva, avaldame austust legendaarsele Toyota Priusele, mis põhjustas hübriidide revolutsiooni. Koos ühe maailma silmapaistva astrofüüsikuga andsime Priusele päris oma koha tähtede seas. Sajast Toyota ajaloolise, idee- ja praeguse mudeli järgi nime saanud tähest koosnevat Priuse tähtkuju võivad tulevased põlvkonnad näha kõikjal põhjapoolkeral.

Toyota hübriidide esireas olemise 20. aastapäeva tähistamiseks ja oma silmaga Priuse tähtkuju nägemiseks kasuta veebirakendust aadressil www.priusconstellation.com.

Vaata lisaks

TOYOTA GAZOO Racing loodab 2017. aastal võita TOYOTA GAZOO Racing loodab 2017. aastal võita TOYOTA GAZOO Racing võistleb üleilmse kestvussõidu etaloni FIA World Endurance Championship (WEC) 2017. aasta hooajal mudeliga TS050 HYBRID. Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Eestis, Lätis ja Leedus kõige populaarsem automark, mida müüdi 2016. aastal 8397 sõidukit. Ja 2017. aasta 31. jaanuaril ületas Toyota hübriidsõidukite üleilmne müük 10 miljoni künnise. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Maailmas korraldatakse alates ringrajasõitudest kuni rallietappideni hulgaliselt autospordiüritusi. Nüüd on kõik Toyota autospordivaldkonna tegevused kogu maailmas koondatud ühe nime alla, milleks on TOYOTA GAZOO Racing. Toyota hübriidid Toyota hübriidid Kui meie esimesed hübriidid pea 20 aastat tagasi teedele jõudsid, arvasid mõned, et kahe mootoriga auto on tulevikumuusika. Praeguseks on hübriidid saavutanud edu nii tavateedel kui ka võidusõiduradadel ning hübriidsõidukite omanikke on üle maailma kümme miljonit.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK