Tähistame hübriidide esireas olemise 20. aastapäeva

Sõiduviiside muutmine alates 1997. aastast.

Viimase 20 aasta jooksul on palju muutunud – alates meie suhtlemis- ja meelelahutusviisidest kuni selleni, kuidas me end ümbritsevat maailma näeme. Toyota esitles 1997. aastal legendaarset Priust, mis muutis meie sõiduviise. Tegemist oli esimese elektriautoga, mis ei vajanud laadimist tänu oma murrangulisele uuenduslikule hübriidtehnoloogiale.

Praegu, 20 aastat hiljem, uuendame ja arendame jätkuvalt oma hübriidtehnoloogiat, mida pakutakse nüüd enamikule meie mudelitele ja mida naudib juba üle 10 miljoni autojuhi kogu maailmas.

Et tähistada hübriidide esireas olemise 20. aastapäeva, avaldame austust legendaarsele Toyota Priusele, mis põhjustas hübriidide revolutsiooni. Koos ühe maailma silmapaistva astrofüüsikuga andsime Priusele päris oma koha tähtede seas. Sajast Toyota ajaloolise, idee- ja praeguse mudeli järgi nime saanud tähest koosnevat Priuse tähtkuju võivad tulevased põlvkonnad näha kõikjal põhjapoolkeral.

Toyota hübriidide esireas olemise 20. aastapäeva tähistamiseks ja oma silmaga Priuse tähtkuju nägemiseks kasuta veebirakendust aadressil www.priusconstellation.com.

Vaata lisaks

Toyota 2017. aasta Frankfurdi autonäitusel Toyota 2017. aasta Frankfurdi autonäitusel Toyota näitab tänavusel Frankfurdi autonäitusel, kuidas ettevõtte minevik, olevik ja tulevik on omavahel seotud. Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi 1. septembril avati Tartu Kutsehariduskeskuses uus Toyota hübriidauto õppeklass ning koolile anti üle Priuse pistikhübriid. TOYOTA GAZOO Racing loodab 2017. aastal võita TOYOTA GAZOO Racing loodab 2017. aastal võita TOYOTA GAZOO Racing võistleb üleilmse kestvussõidu etaloni FIA World Endurance Championship (WEC) 2018. aasta hooajal mudeliga TS050 HYBRID. TOYOTA GAZOO Racing loodab 2017. aastal võita TOYOTA GAZOO Racing loodab 2017. aastal võita TOYOTA GAZOO Racing võistleb üleilmse kestvussõidu etaloni FIA World Endurance Championship (WEC) 2017. aasta hooajal mudeliga TS050 HYBRID.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK