Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Toyota kutsub: 3. detsembril Nordea Kontserdimajas Up with People’i muusikaline lavashow “The Journey”.

Up with People

3. detsembril 2016 toimub Nordea Kontserdimajas Up with People’i (UWP) unikaalne muusikaline lavashow “The Journey”. Tegemist on trupi ainsa esinemisega Balti riikides ning Tallinna showga lõpetatakse oma pooleaastane ringreis maailmas. Trupi viimasest külaskäigust Eestisse on möödunud 18 aastat.

UWP 50. aastapäevaks loodud professionaalne lavashow "The Journey" toob lavale 20 erinevast riigist pärit 100 noore anded ja energia. Kogu perele mõeldud kahetunnises muusikalises etenduses on nii originaalset kui ka popmuusikat ning show pakub sisukate ja kaunite laulude, hoogsa koreograafia ja värviküllaste kostüümide dünaamilise sulami näol unustamatut elamust.

UWP trupi toob Eestisse MTÜ Hea Tahte Koda, mille on asutanud UWP Eesti vilistlased, keda on kokku vaid 20. MTÜ Hea Tahte Koda kaudu teostatakse erinevaid heategevusprojekte peaeesmärgiga toetada Eesti noorte osalemist UWP programmis.

MTÜ Hea Tahte Koda partnerina lööb antud projektis kaasa ka Toyota Baltic AS.
Sotsiaalne vastutus on alati olnud Toyota jaoks olulisel kohal ning hoolides ühiskonna jätkusuutlikkuse arengust, on oluline panustada ka noorte arengusse. UWP projekt on andnud oma panuse ka Toyota arengusse. Nimelt on Toyota Motor Corporation praegune president Akio Toyoda ka ise üks kunagine UWP projektis osaleja. Projektis kogetu ja õpitu arendab märkimisväärselt noore inimese maailmatunnetust ja suhtlemisoskust ning Akio Toyoda on selle kogemuse võtnud omakorda kaasa ka suurkorporatsiooni juhtimisse.

UWP on ülemaailmne noorteorganisatsioon, mis pakub noortele vanuses 17 – 29 eluaastat ainulaadset võimalust ennast teostada kultuuridevahelise suhtluse, vabatahtliku töö projektide ja professionaalse muusikalise etenduse kaudu. Organisatsioonil on üle maailma enam kui 22 000 vilistlast.

Vabatahtlik töö erinevates riikides ja linnades ning ühiskonna tegevuses kaasalöömine laiemalt hõlmavad mitmesuguseid kohalikke organisatsioone ja aktuaalseid projekte, muuhulgas näiteks toidupangad, lastekodud, huvialategevus, puuetega inimesed, heakorratööd, varjupaigad, kooliprogrammid. Eestis külastatakse viit kooli: Viimsi Keskkooli, Tallinna Pae Gümnaasiumi, Tallinna Läänemere Gümnaasiumi, Tallinna Laagna Gümnaasiumi ja Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi, kus koos kohalike koolinoortega viiakse läbi spetsiaalne programm, mis kätkeb endas diskussioone ühiskonna aktuaalsetel teemadel ja seisukohavõtte, innustades noori kaasa mõtlema ja oma arvamust avaldama.

Lisainfo etendusest.

Üritus Facebookis.

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK