Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

PÖFFi juubelile sõidutab Toyota

Toyota on PÖFFi tulihingeline sõber ja toetaja juba üheksandat aastat.

Sel aastal toimub PÖFFi festival juba 20-ndat korda, sedapuhku 11–27. novemberil.

Pimedate Ööde Filmifestival (PÖFF) on aastate jooksul teinud läbi imelise arengu ning on tõusnud maailma top esiviieteistkümne A klassi filmifestivali hulka. Samas nimistus on tuntud filmifestivalid nagu Cannes, Berliin jm.

Toyota on PÖFFi sõber ja toetaja olnud juba 9 aastat.

9 aastat on just parasjagu nii pikk aeg, et teineteist hästi tundma õppida ning olla kindel, et Toyota ja PÖFFi meeskondi ühendab jäägitu pühendumine, range kvaliteedikontroll ja ennekõike hingega tehtav töö.

PÖFFi meeskonna ning külaliste paremaks ja keskkonnasõbralikumaks logistikaks on Toyota ka sel aastal andnud PÖFFi kasutusse mitmed erinevad Toyota mudelid nagu Prius, Prius+, RAV4, Avensis, Auris, Auris Hybrid, Auris Hybrid Touring Sports, PROACE.

Sel aastal on Toyotal au ja rõõm olla esimest korda, lisaks ametlikule autopartnerile, ka PÖFFi suurtoetaja.

18. novembril toimuvat suurejoonelist juubeli PÖFFi Pidu tähistatakse koos Toyota kauaoodatud uue mudeli - Toyota C-HRi - esitlusega Vabal Laval, Tallinnas.

Lisaks toimub 24. novembril juba traditsiooniks saanud Toyota filmiõhtu, seekord Mustamäe Apollo kinos, kus linastub suurejooneline lugu inimsuhetest, juurtest ja traditsioonidest nimega “El Olivo”. Piletite võitmiseks hoia silma peal Toyota Eesti Facebooki lehel.

Kinokülastajatele paneb Toyota välja ühekuulise Toyota Hybrid'i kasutusõiguse, mis loositakse välja kõigi PÖFFi publikuküsitlusel hääletanute vahel.

Toyota soovib kõigile mõnusaid filmielamusi ning teeme üheskoos pimedad ööd Pimedate Ööde Filmifestivaliga valgemaks!


PÖFFi kohta vaata lisaks PÖFFi lehelt.

/

Vaata lisaks

Toyota algatas ettevõtte üleilmse projekti „Start Your Impossible” Toyota algatas ettevõtte üleilmse projekti „Start Your Impossible” Toyota on transpordivahendeid pakkuva ettevõttena pühendunud põhimõttele „liikumisvabadus kõigile”. Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi 1. septembril avati Tartu Kutsehariduskeskuses uus Toyota hübriidauto õppeklass ning koolile anti üle Priuse pistikhübriid. Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota korraldas eile Tallinna lauluväljakul 14. Baltimaade kutsemeistrivõistlused, mille fookus oli tänavu hooldusnõunike teenindusoskustel. Baltikumi parimaks osutus Läti esinduse Amserv Motorsi hooldusnõunik Kristaps Narubins. Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Baltimaades enim müüdud automark Toyota on Eestis, Lätis ja Leedus kõige populaarsem automark, mida müüdi 2016. aastal 8397 sõidukit. Ja 2017. aasta 31. jaanuaril ületas Toyota hübriidsõidukite üleilmne müük 10 miljoni künnise.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK