Kiirteel tulevikku

Toyota Pariisi autonäitusel.

Kuna valguse linnas, mille minevik on pikitud mitmete kultuurilooliste verstapostide ja uuenduslike ettevõtmistega, tulevad kokku automaailma tähtsamad tegijad, on just Pariisi autonäitus Toyota jaoks parim koht tulevikutranspordi ideede tutvustamiseks. 
 
TOYOTA GAZOO Racing juhatab meie autospordi ajaloos sisse uue ja põneva peatüki, esimest korda jõuab teedele Toyota C-HR ja Euroopas tuleb esmaesitlusele Priuse uhiuus pistikühendusega hübriidmudel ‒ võib öelda, et tulevik paistab Toyota jaoks igati helge!

/
 
Pushing the limits for Better

Pariisis on rambivalguses TOYOTA GAZOO Racing, mille alla on koondatud kõik meie autospordivaldkonna ettevõtmised. Tänu sellele saame jätkata uute tehnoloogiate väljatöötamist ja täiendamist ning pannes oma võidusõiduautosid äärmuslikes tingimustes proovile, suudame muuta aina paremaks ka argielus kasutusel olevaid neljarattalisi.
 
TOYOTA GAZOO Racingut esindab vastne Toyota Yaris WRC ‒ uue põlvkonna auto, mille katsetused praegu käivad, et osaleda järgmisel aastal esimest korda 17 aasta jooksul autoralli maailmameistrivõistlustel. Samuti on vaatamiseks väljas Toyota C-HR Racing, mis pandi proovile sel aastal toimunud Nürburgringi 24 tunni kestussõidul. See võidusõit andis meile võimaluse täiendada ja viimistleda Toyota C-HRi tehnoloogilisi lahendusi enne selle lõplikku väljalaskmist. 

Tutvu lähemalt

 
 
/
Lihvimata teemant

Kõigest aasta pärast ideeauto esitlust 2015. aasta Frankfurdi autonäitusel võib öelda, et peagi jõuab Toyota C-HR teedele. Pariisis saad lähemalt tutvuda selle teemandist inspireeritud stiilse välimuse ja väiksemategi detailideni läbi mõeldud salongiga. 
 
Toyota C-HRi salongi iga erijoont alates teemandikujulistest nuppudest kuni uksepolstri mustrini on meie uue ja põneva crossover’i väljatöötamisel põhjalikult kaalutud. Toyota C-HR, mis on loodud pakkuma stiilset sõidukogemust ning milles on ühendatud kõrgtehnoloogiline funktsionaalsus ruumika salongiga, on täielikult keskendunud juhi vajadustele. Selle muljetavaldavat sisemust peab kindlasti oma silmaga nägema.

Tutvu lähemalt

 
 
/
Hübriidtehnoloogia teerajaja

Saa tuttavaks ‒ esitleme pistikühendusega Priuse teise põlvkonna hübriidautot, mis on suur samm edasi ideaalse ökosõiduki loomise suunas. Tänu suuremale tõhususele, parematele sõiduomadustele ja esmaklassiliselt stiilsele välimusele seab see hübriidautode valdkonnas lati täiesti uuele kõrgusele. Lisaks sellele, et elektriga tagatud sõiduulatus on eelmise mudeliga võrreldes kaks korda pikem, uhkeldab see mudel mitmete uute tehnoloogiliste lahendustega, nende hulgas sõiduulatust pikendav päikesepaneel, kahe sõidurežiimiga mootor ning bensiinisissepritse ja soojuspumbaga kliimaseade ‒ sinu ees on tõepoolest tõeline teerajaja!

 
 
/
Maiuspala võidusõidusõpradele

2017. aasta GT86, mis toob Pariisi autonäitusele uusi glamuurseid tuuli, on teinud läbi uuenduskuuri ja valmis järgmisel aastal teedel vurama. See tagab tänu paremale stabiilsusele, juhitavusele ja tundlikkusele ergutava sõidukogemuse ning suurema adrenaliiniannuse. Veelgi aerodünaamilisem GT86, millel on nüüd ka rallirežiim, tekitab sinus tunde, et oled võidusõidurajal. GT86, mis on voolujoonelisem kui eales varem, toob võidusõidusõprade näole kindlasti naeratuse.

/
Midagi enamat kui kõigest energiaallikas

Sel aastal esindab pilguheitu tulevikku ideeauto TOYOTA FCV PLUS. See kompaktne ja heitmevaba linnaauto on ise energiaallikaks. Vesinikust toodetud elektrit on võimalik pärast parkimist jagada teiste sõidukite ja kohaliku elektrivõrguga. Kütuseelemendi saab eemaldada, et teha puhas energia veelgi kergemini kättesaadavaks. Kuid see pole mitte ainult energiasäästlik, vaid ruumikas sisemus tähendab, et sellega on ka mõnus sõita.

 
 

Vaata lisaks

C-HR Concept: tulevikuvisioon C-HR Concept: tulevikuvisioon Toyota C-HR Concept – Toyota ainulaadne kujutlus kompaktsete ideeautode segmendist. Toyota Yaris GRMN erimudel Toyota Yaris GRMN erimudel Pärast 17 aastat eemalolekut on võidukas Toyota meeskond tagasi FIA autoralli maailmameistrivõistlustel 2017. aasta Yaris WRC-ga. TOYOTA GAZOO Racing TOYOTA GAZOO Racing Maailmas korraldatakse alates ringrajasõitudest kuni rallietappideni hulgaliselt autospordiüritusi. Nüüd on kõik Toyota autospordivaldkonna tegevused kogu maailmas koondatud ühe nime alla, milleks on TOYOTA GAZOO Racing. Toyota Dakari rallil Toyota Dakari rallil Dakari rallil pole tähtis mitte ainult kiirus, vaid ka kvaliteet, vastupidavus ja töökindlus.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK