Parem tulevik juba täna

Toyota väljapanek 2016. aasta Genfi autonäitusel.

Lumiste mägede ja maalilise järve taustal peetav Genfi autonäitus on kui sõõm värsket õhku kõigi autohuviliste jaoks, kes soovivad end selle valdkonna uusimate saavutustega kursis hoida. Tänavu jääb aga kaunis loodus tagaplaanile, sest autosõpradel on võimalus näha, milliseid pingutusi teeb Toyota aina paremate sõidukite toomiseks teedele, ning kõigi pilgud on pööratud ühele autole – uuele Toyota C-HRile!

Mängureegleid muutval Toyota C-HRil, mida Genfis esimest korda avalikkusele tutvustatakse, on varuks kõike, mida ühelt autonäitusel esmaesitlusele tulevalt läbimurdeliselt mudelilt oodatakse: see pakub eredaid elamusi ning on jõuline ja ihaldusväärne. Kuid meie meelierutav Coupé High Rider ei ole ainus eksponaat, mis paneb endale järele vaatama, vaid sellele lisandub hulk teisi põnevaid Toyota mudeleid alates „pahupidi pööratud” ideeautost KIKAI ja murrangulisest vesinikautost Mirai kuni ülitööka uue Proace’i ja täiesti peatamatu Hiluxini.

Tutvu lähemalt meie viimaste mudelitega, mis on pälvinud laialdast poolehoidu:

 
 
Ootused saavad uue sisu


Uhiuus Toyota C-HR juhatab Toyota ajaloos sisse täiesti uue peatüki. Linnamaasturi kõrgele tõstetud salongi täiendab silmapaistev välimus – kupeeprofiil, jõuline hoiak ja voogavad jooned –, mis paneb aluse täiesti uut tüüpi autole. See auto on loodud nende jaoks, kes tahavad täiel rinnal elu nautida. Toyota C-HRi moodsalt kõrge asetusega juhikoht tagab meelierutava sõidukogemuse – auto kulgeb sujuvalt läbi tänapäevase elu mäslevate lainete, seda isegi paigal seistes. Loe edasi, et oma ootusi veelgi rohkem üles kruvida …

Toyota Kikai 2016
 
Midagi enamat kui vaid pinnapealne ilu


Kas oled kunagi murdnud pead selle üle, mis toimub sõidu ajal sinu auto sisemuses? Kui jah, siis nüüd on jõudnud kätte sinu õnnetund, sest Toyota sensatsioonilise välimusega KIKAI ideeautos on sõiduki sisemus toodud välispinnale, nii et kogu meistritöö ja liikuvad mehaanilised osad on kõigile hästi näha.

Kuna KIKAI on läbi ja lõhki ideeauto, siis anti disaineritele vabad käed selles, kuidas eksponeerida auto välispinnal efektseid osi, näiteks radiaatorit, juhtimissüsteemi, pidureid, kütusepaake ja esivedrustust, mis muidu meie eest varjule jäävad. KIKAI uuenduslikus kolmekohalises salongis kuulub keskne koht juhile ning avatud vaateväli, mis tagab igast küljest hea nähtavuse, ja sujuv hübriidsüsteem on kindlasti meele järele neile, kes soovivad nautida tõeliselt kaasahaaravat sõitu.

 
Mirai: kütuseelemendi tulevikutehnoloogia sinu käeulatuses


Autonäitusel astub järgmisena üles murranguline Mirai. See vesiniku jõul töötav Toyota mudel, mis on mõnes riigis juba turule toodud, on teedrajava uuenduslikkuse lipulaevaks – justnagu Prius, mis pani pea 20 aastat tagasi aluse hübriidtehnoloogiale.

Vesinikuautode ajastu algust märkiv ja selles valdkonnas juhtpositsiooni hoidev Mirai aitab koguda väga väärtuslikku teavet kütuseelemendi töö kohta ning samas mõista, kuidas suhtuvad meie kliendid sellesse uudsesse sõiduvahendisse. Pole kahtlustki, et umbes 500 km sõiduulatusega Mirai, mille tankimiseks kulub kõigest 3–5 minutit ning mille puhul on ainsaks heitmeks summutitoru kaudu väljuv vesi, toob tuleviku meie käeulatusse.

Toyota Hilux 2016
 
Karm välimus, leebe sisemus


Kui sõita tuleb väga karmides oludes, siis pole paremat valikut kui Hilux. Meie väljapanekualas oma muskleid pingutav uhiuus mudel ei ole mitte ainult eelnevast jõulisema väljanägemisega, vaid ka valmis veelgi karmimateks seiklusteks. Tänu täiendatud veermikule, tugevamale pakiruumile ja uuele vedrustusele tuleb see mängleva kergusega toime ka kõige raskemal maastikul, hellitades sind samal ajal maasturile omase mugavusega.

Salongi uus rafineeritud sisekujundus tervitab sind kutsuvalt eriti väsitavate päevade lõppedes. Vastupidavaid ja kvaliteetseid materjale täiendavad multimeediasüsteemi 7-tolline puuteekraan ja 4,2-tolline värviline TFT-universaalnäidik, tagades sõiduautodele omased uuenduslikud lahendused, samal ajal kui uuendatud valikusse kuuluvad 2,4–4-liitrised diiselmootorid on varasemast veelgi kütusesäästlikumad, tundlikumad ja erksamad.

Toyota Proace 2016
 
Hästi varustatud kõigiks seiklusteks


Peale radikaalse, paljastava, läbimurdelise ja jõulise mudeli esitletakse autonäitusel veel üht, mis sobib ideaalselt vaba aja veetmiseks – uhiuus PROACE on mõeldud just neile, kes otsivad mugavat, mitmekülgset ja praktilist sõiduvahendit. Uus PROACE VERSO vastab kõigile sinu vajadustele, ükskõik kas oled ettevõtja, kel on tarvis vedada töölisi, või perepea, kes plaanib nädalavahetuse väljasõitu.

Uus mudel, mille valikus on neli varustustaset ja kolm kerepikkust, mahutab lahedalt kuni üheksa inimest ning uhiuue kompaktmudeli kaubaruum on sõiduki väiksust arvestades muljetavaldavalt mahukas. Peale teiste arvukate plusside on sel mitmeid uuenduslikke erijooni, näiteks relssidel liikuvad istmed, panoraamkatus ja pedaaliga juhitav automaatne liuguks, lisaks tagab Toyota Safety Sense’i tehnoloogia täieliku turvatunde.

Loe lisaks

Toyota Mirai Toyota Mirai Toyota Mirai tähistab sõidukite maailmas uue ajastu algust. Mirai, mis kasutab elektrienergia tootmiseks vesinikku – tuleviku energiaallikat, on muljetavaldavalt keskkonnasäästlik ning pakub mugavust ja sõidunaudingut. Toyota Mirai teine põlvkond. Endiselt heitmevaba. Toyota Mirai teine põlvkond. Endiselt heitmevaba. Toyota on olnud oma 2014. aastal müügile tulnud vesinikkütuste tehnoloogial põhineva sedaaniga maailmas teenäitaja, kuid teise põlvkonna Mirai ideeauto loomisel oleme viinud heitmevabade kütuseelemendiga elektriautode tehnoloogia täiesti uuele tasemele. Uus Yaris äratab Genfi ellu Uus Yaris äratab Genfi ellu Toyotal on Genfi autonäituse külastajatele küllaldaselt, mida näidata. Alates esimesest pilgust uuele dünaamilisele Yarisele, selle põnevale nõbule GRMN-ile ja radikaalsele linnasõiduks mõeldud ideeautole i-TRIL ning lõpetades uusima võidusõidumasinaga. Toyota GR Yaris Toyota GR Yaris Saa tuttavaks uue Toyota GR Yarisega. GRi uus nelikveosüsteem on arendatud TOYOTA GAZOO Racing rallimeeskonna kogemusi kasutades.
Kasutame veebilehe küpsiseid

Küpsised on ette nähtud selleks, et pakkuda veebilehe külastamisel parimat kasutajakogemust, kolmandate osapoolte teenuseid ning tööriistu ja reklaami, ning aidata meil mõista veebilehe toimimist ja muuta seda paremaks.

Soovitame sul lubada kõik küpsised. Kui sa sellega ei nõustu, saad oma eelistusi lihtsalt muuta, klõpsates allpool leiduvale küpsiste seadistamise valikule. Kõik üksikasjad on saadaval meie küpsiste sätetes.