Sinu jaoks paremaks loodud

Toyota ülesanne on muuta autod sinu jaoks paremaks.

Teele asudes on oluline teada, et sinu auto on valmis kõigeks, mis võib teel juhtuda. Seepärast viib Toyota oma autod viimse piirini, pannes nende võimed proovile tipptasemel tuuletunnelites, tehes nendega põhjalikke temperatuurikatseid ja täiustades neid uue tehnoloogiaga.
Vaata, kuidas Toyota uudse mõtlemise tulemusena sünnivad paremad ja turvalisemad autod:

Aerodünaamika täiustamine

Aerodünaamika võib olla tõeliseks õhutakistuseks, mistõttu pingutame eriti kõvasti, et tuult taltsutada ja parandada Toyota liikumist läbi õhu. Tutvu Toyota tipptasemel tuuletunneliga, mis simuleerib õhu liikumist ümber auto.

Temperatuurikatse

Sinu Toyota annab endast parima, olgu ilm milline tahes. Vaata, kuidas meie mehaanikud panevad iga sõiduki võimed proovile, katsetades neid tingimustes, mis ulatuvad Sahara kuumimast temperatuurist kuni Arktika äärmuslike miinuskraadideni.

Kütuseelementide tehnoloogia

Tutvu meie uusima heitevaba auto, Toyota Mirai tehnoloogiaga, mille ainsaks jäätmeks on vesi. Vahetasime bensiini- ja sisepõlemismootori vesiniku ja kütuseelementide patarei vastu, sest see on parim moodus, kuidas keskkonnahoidlikumale tulevikule kaasa aidata.

THUMS

Tutvu meie kokkupõrkekatse mannekeenide perekonna ehk THUMSIDEGA. Vaata, kuidas see kartmatu arvuti teel loodud perekond suudab simuleerida erakordselt palju lihaste, kõõluste, siseelundite ja isegi nahaga seotud inimvigastusi, et muuta Toyotad veelgi turvalisemaks.

Turvapadjatehnoloogia

Vaid silmapilgutus ja jäid sellest ilma. Just nii kiiresti reageerib meie teedrajav turvapadjatehnoloogia kokkupõrke korral – kiiremini kui inimese silmapilgutus. Saa teada, kuidas oleme töötanud alates ajast enne 1989. aastat, et luua ja täiustada oma turvapadjatehnoloogiat, mis tagab teel olles sinu turvalisuse.

Blokeerumatu pidurisüsteem (ABS)

Toyota blokeerumatu pidurisüsteemi ehk ABSi abil oleme välja töötanud süsteemi, mis on valvas ning valmis selleks, kui peaksid vajama maksimaalset pidurdusjõudu ja juhitavust ootamatus hädaolukorras või libedal teel. Saa rohkem teada süsteemi kohta, mis hoiab sinu autot õigel kursil.

Tänu meie tipptasemel tehnoloogiale võid teele asuda meelerahuga, mille tagab teadmine, et sõidad töökindla Toyotaga.

Vaata lisaks

Toyota on taas edukaim kaubamärk Toyota on taas edukaim kaubamärk TÜV 2016. aasta aruande kohaselt on Toyota taas edukaim kaubamärk. Toyota autojuhi meelespea Toyota autojuhi meelespea Olgu need talvised rasked teeolud, lumetuisk, pakane või hoopis suvine kuumalaine - autojuht peab olema valmis. Siit leiad terve rea kasulikke näpunäiteid igaks hooajaks, mis aitavad sul ohutult teekonda nautida. Toyota on parimatest parim – TÜV 2015. aasta aruanne Toyota on parimatest parim – TÜV 2015. aasta aruanne 2015. aasta lõpus on õige aeg meenutada, millega Toyota on tänavu silma paistnud. Toyota töökindlus Toyota töökindlus Tutvu lugudega Toyotadest – autodest, mis on alati valmis minema sinna, kuhu iganes elu sind viib.

Toyota Safety Sense

Vaata lähemalt >

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK