11. Toyota unistuste auto kunstivõistlus

Unistasime 2004. aastal sellisest võistlusest, mis ühendaks kogu maailma laste kujutlusvõime. Soovisime andekates noortes tekitada huvi autode vastu ja lasta neil meid oma loominguga hämmastada. Palume neilt vaid üht: kujutle, milline oleks sinu unistuste auto.

Mis on unistuste auto?

Usume, et unistused võivad viia sind ükskõik kuhu, olenemata sellest, kus sa viibid. Just nagu Toyota. Kuidas muudaks sinu fantaasiaauto maailma paremaks paigaks?
Sa pead vaid ette kujutama, milline oleks sinu unistuste auto – nagu tegid need 2015. aasta Euroopa võistluse võitjad – ning seejärel selle lihtsalt joonistama või maalima ning võistlusel osalemiseks meile saatma.

/

„Minu Toyota on elu allikas linnas”

Laura, Prantsusmaa, 8–11-aastaste vanuserühm

/

„Minu Toyota on ratastel loomakliinik. See aitab kõiki loomi ja hoolitseb nende eest.”

Mariya, Bulgaaria, 8–11-aastaste vanuserühm

/

„Minu mitmekülgne igiliikur on lõputute võimalustega. Sa võid sellega sõita ja selles elada. See sobib täiuslikult suurtele peredele.”

Viktorie, Tšehhi, 12–15-aastaste vanuserühm

Kuidas kaasa lüüa?

Kes saavad osaleda?


Võistlusel võivad osaleda kuni 15-aastased lapsed. Euroopas korraldab võistlust Le Rendez-Vous Toyota ning osaleda võivad kandidaadid Euroopast, Venemaalt, Kasahstanist, Türgist ja Iisraelist.

Milliseid materjale oma kunstiteose jaoks vajan?


Võta A3 suuruses paber (sobib ka A4 formaat) ning loo oma unistuste auto, kasutades pliiatseid, kriite või värve. Ära unusta tausta, sest nii saame ette kujutada, milline näeks see auto oma keskkonnas välja. Ja pea meeles: lubatud on üksnes käsitsi tehtud joonistused, nii et ära kasuta selleks arvutit.

Mis ajaks pean oma võistlustöö valmis saama?


Tööde esitamise tähtaeg on 28. veebruar 2017.

Mida ma võin võita?


Kõigepealt osaled meie Euroopa võistlusel, kus antakse lahe auhind kolmele parimale joonistusele, mille valib välja meie žürii igas vanuserühmas: alla 8-aastased, 8–11-aastased ja 12–15-aastased. Seejärel osalevad üheksa võitjat üleilmsel kunstivõistlusel. Kui sinu kunstiteos jõuab finaali, võid võita reisi Jaapanisse koos oma vanematega ja saad võimaluse osaleda 2017. aasta augustis toimuval auhinnatseremoonial.

Kuidas ma kandideerin?

/
1) Laadi alla alustuskomplekt. Palu vanematel hoolikalt lugeda tingimusi.
/
2) Täida kandideerimisvorm. Tee seda koos vanematega ning ära unusta märkida pildi pealkirja ja oma unistuste auto lühikirjeldust.
/
3) Lase vanematel alla kirjutada. Veendu, et vanemad kirjutavad kandideerimisvormile alla, vastasel korral ei saa sinu unistuste auto kunstiteos võistlusel osaleda.
/
4) Saada oma kunstiteos ja kandideerimisvorm posti teel meile. Le Rendez-Vous Toyota, Dream Car art contest, 79 avenue des Champs-Elysées, F-75008 Paris.

Kust saada inspiratsiooni?


Inspiratsiooni saamiseks on palju võimalusi, mis võivad aidata sul oma tulevikuautot ette kujutada: koosta nimekiri, hinda loodust, räägi oma pereliikmetega, tee mõned sirgeldused, mängi sõnamängu, tee jalutuskäik, loe raamatut, sirvi ajakirja, silmitse vaateaknaid, vaata filmi, mine muuseumisse, jaga ideid sõpradega või istu lihtsalt maha, sule silmad ja lase kujutlusvõimel lennata.

Kui soovid veel rohkem inspiratsiooni, tutvu mõne eelmise aasta võidutööga. Õnn kaasa!

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK