Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Parimatest parim –

nii näitab TÜVi 2015. aasta aruanne.

2015. aasta lõpus on õige aeg meenutada, millega Toyota on tänavu silma paistnud.
-    Juba kaheksandat aastat järjest valiti Toyota tarbijaaruannete alusel koostatud iga-aastases pingereas maailma kõige töökindlamaks autoks.
-    Toyota on parimate kaubamärkide pingereas endiselt maailma kõige hinnatum automark.
-    Toyota on TÜVi* 2015. aasta aruande kohaselt parim kaubamärk.

TÜVi aruande tähtsaimad punktid

Toyota on esikümnesse jõudnud tervelt 13 korral, millest kaheksal on Toyota mudelid eri vanusekategooriates jõudnud esiviisikusse. Toyota on Saksamaal taas nimetatud kõige töökindlamaks autoks, millel esines põhikatsetes väga vähe rikkeid.

4–5 aasta vanuste autode kategoorias jagasid kolmandat kohta Toyota IQ ja Avensis. Mõlema tulemuseks oli 6,5% ehk neil autodel esineb rikkeid keskmiselt poole võrra vähem kui teistel sama vanadel sõidukitel. 6–7 aasta vanuste autode kategoorias tuli Auris neljandaks, Corolla Verso viiendaks ja Yaris kaheksandaks. 8–9 aasta vanuste autode kategoorias tuli teisele kohale Corolla Verso ja kolmandale RAV4. Samuti jõudsid selles kategoorias esikümnesse Corolla ja Avensis.

10–11 aasta vanuste autode kategoorias jõudsid esikümnesse neli Toyota mudelit. See annab tunnistust nende muljetavaldavast töökindlusest, vastupidavusest ja suurepärasest kvaliteedist.

Värskeim TÜVi aruanne on koostatud 8,5 miljoni kontrolli põhjal. Kokku võrreldi omavahel 226 mudelit. Iga-aastast aruannet, mis valmib koostöös autoajakirjaga AutoBild, peetakse üheks kõige olulisemaks suunanäitajaks nii uute kui ka kasutatud autode ostjate jaoks.

* TÜV ehk Technischer Überwachungs-Verein on Saksamaa juhtiv tehnilise kontrolli agentuur.

Vaata lisaks

Toyota töökindlus Toyota töökindlus Tutvu lugudega Toyotadest – autodest, mis on alati valmis minema sinna, kuhu iganes elu sind viib. Toyota Safety Sense Toyota Safety Sense Et saaksid nautida roolis olles turva- ja kindlustunnet, oleme välja töötanud ohutussüsteemid Toyota Safety Sense. Toyota Safety Sense Toyota Safety Sense Toyota Safety Sense koosneb ohutussüsteemidest, mis aitavad sul oma igapäevast teekonda ohutult läbida.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK