Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Toyota on taas edukaim kaubamärk.

Nii näitab TÜV* 2016. aasta aruanne.

TÜV 2016. aasta aruande kohaselt on Toyota taas edukaim kaubamärk.
-    14 Toyota mudelit jõudsid erinevates kategooriates esikümnesse.
-    Toyota Prius tuli kahes vanusekategoorias teiseks.
-    Suur edumaa 10–11 aasta vanuste autode kategoorias – vanemate autode klassis silmapaistev töökindlus.

Nüüd võib ametlikult teatada, et Saksamaal peetakse kõige usaldusväärsemaks automargiks Toyotat: Toyota tõusis TÜV* 2016. aasta aruande ülekaalukaks võitjaks, jõudes erinevates kategooriates esikümnesse tervelt 14 korral. Peale selle tuli Toyota erinevates vanusekategooriates seitsmel korral esiviisikusse. Nagu eelmistel aastatelgi, tuvastati erinevatel mudelitel tehnoülevaatuse käigus erakordselt vähe vigu.


Toyota Prius on üks usaldusväärsemaid neljarattalisi sõpru: see mudel jõudis nii 6–7 kui ka 8–9 aasta vanuste autode kategoorias teisele kohale. Seda hübriidtehnoloogia teerajajat ümbritses mõlemas klassis hea seltskond: Auris ja Yaris tulid 6–7 aasta vanuste autode kategoorias vastavalt viiendale ja kuuendale kohale. Toyota suurepäraseid tulemusi rõhutab ka veel see, et 8–9 aasta vanuste autode kategoorias tuli Corolla Verso neljandale, RAV4 kuuendale ja Corolla kümnendale kohale.


See, et viis Toyota mudelit jõudsid 10–11 aasta vanuste autode kategoorias esimese seitsme hulka, näitab, et ka vanemad autod võivad olla väga töökindlad. Corolla Verso ja RAV4 jõudsid auväärsele teisele ja kolmandale kohale ning kohe nende järel tuli neljandaks Avensis. Kuues ja seitsmes koht läksid mudelitele Corolla ja Yaris. Toyota paistis esmaklassiliste tulemustega silma ka uuemate sõidukite seas: Yaris tuli 2–3 aasta vanuste autode hulgas üheksandale kohale.


Selle aruande koostamiseks tegi tehnilise kontrolli organisatsioon TÜV koostöös autoajakirjaga Auto Bild üheksa miljonit tehnoülevaatust 233 automudelil. See igal aastal koostatav pingerida on oluline abimees nii uute kui ka kasutatud autode ostjatele. TÜV aruanne avaldati reedel, 6. novembril, 2015.* TÜV ehk Technischer Überwachungs-Verein on Saksamaa juhtiv tehnilise kontrolli agentuur.

Vaata lisaks

Priuse lugu Priuse lugu Loe Priuse, maailma esimese seeriatootmisse jõudnud hübriidauto, kujunemislugu. Toyota on parimatest parim – TÜV 2015. aasta aruanne Toyota on parimatest parim – TÜV 2015. aasta aruanne 2015. aasta lõpus on õige aeg meenutada, millega Toyota on tänavu silma paistnud. Toyota töökindlus Toyota töökindlus Tutvu lugudega Toyotadest – autodest, mis on alati valmis minema sinna, kuhu iganes elu sind viib. Toyota Safety Sense Toyota Safety Sense Et saaksid nautida roolis olles turva- ja kindlustunnet, oleme välja töötanud ohutussüsteemid Toyota Safety Sense.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK