Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel
Toyota on PÖFFi hea sõber ja toetaja juba kaheksandat aastat.

13-29 november 2015 toimub maailma filmifestivalide esiviieteistkümne hulka kuuluv Pimedate Ööde Filmifestival (PÖFF), järjekorras 19.-nes.

Toyota on PÖFFi toetaja ja fänn juba kaheksandat aastat. See aeg on just parasjagu pikk, et teineteist hästi tundma õppida. Võime öelda, et Toyota ja PÖFFi meeskonda ühendab jäägitu pühendumine, range kvaliteedikontroll ja hingega tehtav töö.

PÖFFi meeskonna ning külaliste paremaks ja keskkonnasõbralikumaks logistikaks on Toyota ka sel aastal andnud PÖFFi kasutusse mitmed erinevad Toyota mudelid: Prius, Prius+, RAV4, Avensis, Auris, Auris Hybrid, Auris Hybrid Touring Sports ja PROACE.

Kinokülastajatele paneb Toyota välja ühekuulise Hybrid'i kasutusõiguse, mis loositakse välja kõigi PÖFFi publikuküsitlusel hääletanute vahel.

PÖFFi kohta vaata lisaks: http://2015.poff.ee/


Toyota autod PÖFFil 2015


Pildi autor Renee Altrov

Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.