Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Toyota on Pimedate Ööde Filmifestivali hea sõber ja toetaja juba kaheksandat aastat.

Toyota on PÖFFi hea sõber ja toetaja juba kaheksandat aastat.

13-29 november 2015 toimub maailma filmifestivalide esiviieteistkümne hulka kuuluv Pimedate Ööde Filmifestival (PÖFF), järjekorras 19.-nes.

Toyota on PÖFFi toetaja ja fänn juba kaheksandat aastat. See aeg on just parasjagu pikk, et teineteist hästi tundma õppida. Võime öelda, et Toyota ja PÖFFi meeskonda ühendab jäägitu pühendumine, range kvaliteedikontroll ja hingega tehtav töö.

PÖFFi meeskonna ning külaliste paremaks ja keskkonnasõbralikumaks logistikaks on Toyota ka sel aastal andnud PÖFFi kasutusse mitmed erinevad Toyota mudelid: Prius, Prius+, RAV4, Avensis, Auris, Auris Hybrid, Auris Hybrid Touring Sports ja PROACE.

Kinokülastajatele paneb Toyota välja ühekuulise Hybrid'i kasutusõiguse, mis loositakse välja kõigi PÖFFi publikuküsitlusel hääletanute vahel.

PÖFFi kohta vaata lisaks: http://2015.poff.ee/


Toyota autod PÖFFil 2015


Pildi autor Renee Altrov

Vaata lisaks

Pöffihunte sõidutavad Toyota hübriidid Pöffihunte sõidutavad Toyota hübriidid Toyota on PÖFFi ametlik autopartner ja suurtoetaja. Toyota algatas ettevõtte üleilmse projekti „Start Your Impossible” Toyota algatas ettevõtte üleilmse projekti „Start Your Impossible” Toyota on transpordivahendeid pakkuva ettevõttena pühendunud põhimõttele „liikumisvabadus kõigile”. Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi Toyota avas Tartu Kutsehariduskeskuses Baltimaade esimese hübriidi õppeklassi ja andis koolile Priuse pistikhübriidi 1. septembril avati Tartu Kutsehariduskeskuses uus Toyota hübriidauto õppeklass ning koolile anti üle Priuse pistikhübriid. Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota Baltimaade hooldusnõunike kutsemeistrivõistluste võit läks Lätti Toyota korraldas eile Tallinna lauluväljakul 14. Baltimaade kutsemeistrivõistlused, mille fookus oli tänavu hooldusnõunike teenindusoskustel. Baltikumi parimaks osutus Läti esinduse Amserv Motorsi hooldusnõunik Kristaps Narubins.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK