Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Uus Auris

Uut Aurist esitletakse Genfi autonäitusel.

Peagi algaval Genfi autonäitusel (Salon International de l’Auto), mis toimub 3.–15. märtsini, esitleb Toyota esimest korda uut Aurist ja uut universaalkerega mudelit Auris Touring Sports.

Uus Toyota Auris paistab silma julge ja väärika kujunduse, veel rikkalikuma varustusega salongi ning uue mugavus- ja ohutusvarustuse poolest.

Hübriidajam on endiselt uue Toyota Aurise põhielement ja tähtsaim jõuallikas. Hübriidid moodustasid 2014. aastal Auriste läbimüügist tervelt poole. Ent uuenenud on ka Toyota Aurise bensiini- ja diiselmootorite valik. Uued jõuallikad pakuvad varasemast veel paremat ökonoomsust ja sooritusvõimet ning sobivad mudelile ideaalselt olenemata sellest, millist mootoritüüpi klient eelistab.

Möödunud aastal värskendas Toyota mudeleid AYGO ja Yaris. Esitledes nüüd korraga uut Aurist ja Avensist, viib Toyota lõpule kõigi Euroopa põhimudelite uuenduse. Nii Auris kui ka Avensis valmivad Suurbritannias Burnastonis asuvas Toyota tehases.
Toyota pressikonverents Genfi autonäitusel toimub 3. märtsil kl 12.15.

Lisateave:
Toyota Europe uudised ning pildid: http://newsroom.toyota.eu

Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.