Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Uus Auris

Uut Aurist esitletakse Genfi autonäitusel.

Peagi algaval Genfi autonäitusel (Salon International de l’Auto), mis toimub 3.–15. märtsini, esitleb Toyota esimest korda uut Aurist ja uut universaalkerega mudelit Auris Touring Sports.

Uus Toyota Auris paistab silma julge ja väärika kujunduse, veel rikkalikuma varustusega salongi ning uue mugavus- ja ohutusvarustuse poolest.

Hübriidajam on endiselt uue Toyota Aurise põhielement ja tähtsaim jõuallikas. Hübriidid moodustasid 2014. aastal Auriste läbimüügist tervelt poole. Ent uuenenud on ka Toyota Aurise bensiini- ja diiselmootorite valik. Uued jõuallikad pakuvad varasemast veel paremat ökonoomsust ja sooritusvõimet ning sobivad mudelile ideaalselt olenemata sellest, millist mootoritüüpi klient eelistab.

Möödunud aastal värskendas Toyota mudeleid AYGO ja Yaris. Esitledes nüüd korraga uut Aurist ja Avensist, viib Toyota lõpule kõigi Euroopa põhimudelite uuenduse. Nii Auris kui ka Avensis valmivad Suurbritannias Burnastonis asuvas Toyota tehases.
Toyota pressikonverents Genfi autonäitusel toimub 3. märtsil kl 12.15.

Lisateave:
Toyota Europe uudised ning pildid: http://newsroom.toyota.eu

Vaata lisaks

Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK