Tule proovisõidule
Komplekteeri oma mudel
Tutvu eripakkumistega
Vaata e-brošüüre
Broneeri hoolduse aeg

Toyota 2014. aasta Pariisi autonäitusel

Pariisi autonäitusel tuleb esmaesitlusele pilkupüüdev ideeauto C-HR Concept, mis näitab, kuhu suunas hübriidsõidukid arenevad.

Mondial de l’Automobile 2014 tõmbab lähipäevil ligi suurel hulgal autofänne, ajakirjanikke ja autotootjaid üle kogu maailma. Autonäitusel tulevad esmaesitlusele paljud uued põnevad mudelid ja futuristlikud ideeautod.

Hübriidtehnoloogiat on arendatud juba ligi 20 aastat. Pariisi autonäitusel tuleb esmaesitlusele pilkupüüdev ideeauto C-HR Concept, mis näitab, kuhu suunas hübriidsõidukid arenevad. Nii nagu RAV4 mõjus 1994. aastal maasturite turul ainulaadselt ja värskelt, nii väljendab ka Toyota C-HR Concept Toyota ainulaadset lähenemist kompaktmaasturite klassile.

Väljendusrikka teemandikujulise kerega uus ideeauto on täis pilkupüüdvaid detaile, mis annavad sõidukile ülitäpselt lihvitud paljutahulise kalliskivi välimuse.

Uue mudeli välisilme, mis on sündinud paljude disainikeskuste üleilmses koostöös, kujutab endast disainikeelte „Under Priority” ja „Keen Look” edasiarendust ning annab aimu sellest, millises suunas Toyota sõidukite disain tulevikus liigub.

Kupeed meenutava profiili, spoileriga lõppeva „heljuva” katusejoone ja efektse kerega mudelil on uus alusraam, mis tagab esmaklassilise juhitavuse ja stabiilsuse. Uus täiustatud täishübriidne ajam pakub ainulaadset meelierutavat sõidukogemust ning on samal ajal ülimalt ökonoomne.

Paris Motor Show 2014 - sõit algab siit!

Me usume, et i-ROAD pakub vastuse küsimusele, kuidas oleks kõige nutikam läbida teel suurlinna viimased paar kilomeetrit või teel suurlinnast välja esimesed paar kilomeetrit. Peaaegu kaks aastat tagasi ideeautona esitletud kompaktne, lõbus ja heitgaasivaba personaalne transpordivahend (PMV) on nüüd tänavalegaalne ja ootab kliente.

Toyota i-ROADi ainulaadse sõidukogemuse võti on meie uus, lihtsale ja loogilisele põhimõttele tuginev „aktiivkallutuse” tehnoloogia. Anduritest, mootoritest ja hammasülekannetest koosnev nutikas süsteem liigutab rattaid automaatselt vastassuunas üles-alla, kallutades sel moel sõidukit kurvides tekkiva tsentrifugaaljõu neutraliseerimiseks.

Täiselektriline PMV on väle nagu mootorratas, kuid tänu ilmastikukindlale salongile mugav nagu sõiduauto (kiiver ei ole vajalik). Jalgu ei ole vaja sõidu ajal kordagi maha panna, sest juht istub mootorrattaga võrreldes palju turvalisemas suletud salongis ning võib nautida samasuguseid mugavusi nagu autos, näiteks küte, helisüsteem ja mobiiltelefoni vabakäeseade.

Toyota Yaris ja Toyota AYGO on viimase paari kuu värsked näod. Need kaks mudelit toovad parima võimaliku kompaktautode turule, pakkudes nii emotsiooni kui ka praktilisust.

Paris Motor Show 2014 - värskeimad kompaktautod

Me peame kütuseelemente tulevikutranspordi üheks võtmetehnoloogiaks. Pariisi autonäitusel on meil välja pandud veel üks tõmbenumber – kütuseelementidega sedaan. Pärast 20-aastast arendustööd oleme jõudnud oma esimese, vesiniku jõul liikuva seeriaautoni – Fuel Cell Sedan jõuab Euroopas müügile 2015. aasta suvel. Kõigepealt hakatakse uut mudelit pakkuma Suurbritannias, Saksamaal ja Taanis.

Esmapilgul võib uut sõidukit ekslikult pidada tavaliseks bensiinimootoriga sedaaniks, kuid lähemal vaatlusel selgub, et mudeli kere peidab endas säästva transpordi tulevikulahendust.

Vaata lisaks

Toyota 2016. aasta Pariisi autonäitusel Toyota 2016. aasta Pariisi autonäitusel Kuna linnas, mille minevik on pikitud mitmete kultuurilooliste verstapostide ja uuenduslike ettevõtmistega, tulevad kokku automaailma tähtsamad tegijad, on just Pariisi autonäitus Toyota jaoks parim koht tulevikutranspordi ideede tutvustamiseks. Toyota on Genfis tähelepanu keskpunktis Toyota on Genfis tähelepanu keskpunktis Toyota fännidele leidub meie 85. Genfi rahvusvahelise autonäituse väljapanekul kõike: on uute mudelite esitlusi, uuenduslikku tehnoloogiat, võidusõiduautosid ja ka murranguline uus auto, mille heitmeks on vaid vesi. Uus Yaris äratab Genfi ellu Uus Yaris äratab Genfi ellu Toyotal on Genfi autonäituse külastajatele küllaldaselt, mida näidata. Alates esimesest pilgust uuele dünaamilisele Yarisele, selle põnevale nõbule GRMN-ile ja radikaalsele linnasõiduks mõeldud ideeautole i-TRIL ning lõpetades uusima võidusõidumasinaga. C-HR Concept: tulevikuvisioon C-HR Concept: tulevikuvisioon Toyota C-HR Concept – Toyota ainulaadne kujutlus kompaktsete ideeautode segmendist.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK