Toyota bZ-seeria tutvustus

Inspireerivad võimalused, mis ulatuvad nullist kaugemale

Tutvustame Toyota bZ-seeriat, mis on Toyota uus allkaubamärk ja põneva ajastu algus. Järgmise põlvkonna akutoitel elektrisõidukite mitmekülgne tooteperekond läheb nullemissioonist kaugemale, sest selle mudelid on loodud sinu vajaduste põhjal, viies liikuvuse keskkonnamõju nulli, aga tehes sellest veelgi enamat. Lõputud inspireerivad võimalused, et muuta tulevikku ning teha sõitmine sujuvamaks ja lõbusamaks. See on tõepoolest midagi enamat.

Liitu uudiskirjaga

Inimkeskne disain, parem liikuvus kõigile

Toyota bZ-iga läheme nullemissioonist kaugemale. Tänu inimkesksest lähenemisest sündinud spetsiaalsele elektrisõidukite veermikuarhitektuurile läheb Toyota bZ-seeria kaugemale, et muuta elusid ja kogemusi. See parandab liikuvust, tõhustab suhtlust ümbritseva maailmaga, toetab keskkonda ja loob isegi parema ühiskonna, kuid eelkõige pakub see liikuvust, mis on lõbus ja mida armastavad kõik.

/
Sina ja keskkond

Toyota bZ vähendab taastuv- ja päikeseenergia kasutamise abil emissioone ning avaldab keskkonnale positiivset mõju.

/
Sina ja su auto

Toyota bZ tagab spetsiaalselt elektrisõidukite jaoks mõeldud veermikuarhitektuuri, tipptehnoloogia ja nutika ühenduvuse kaudu ohutu, kindla ja lõbusa sõiduelamuse.

/
Sina ja inimesed

Toyota bZ-i ruumikas ja vaikne sõitjateruum tagab sulle ja su lähedastele lõõgastava keskkonna. Autos ajaveetmine loob inimestega suhtlemiseks uusi ja nauditavamaid võimalusi.

/
Sina ja ühiskond

Toyota bZ loob nullemissiooniga liikuvuse ja nutikate lahenduste abil turvalisema ühiskonna, kus igaüks naudib suuremat meelerahu.

Tutvu Toyota bZ4X Conceptiga

Enam kui 20-aastase elektrifitseerimiskogemuse põhjal välja töötatud Toyota bZ4X Concept võimaldab heita esimese pilgu meie akutoitel elektrisõidukite uue tooteperekonna tulevikku. Auto, mis ühendab dünaamilise linnamaasturi disaini, tõelise nelikveo võimekuse ja konkurentsivõimelise sõiduulatuse, näitab meie pühendumust pakkuda kompromissitut elektrisõiduki kogemust ja seda juba 2022. aasta lõpus, kui sõiduk müügile tuleb.

/
Tõeline nelikveoga linnamaastur

Toyota bZ4X-i südames on veermikuarhitektuur e-TNGA. Spetsiaalne elektrisõidukite veermikuarhitektuur annab meie linnamaasturile iseloomuliku pika teljevahe ja lühikesed tagaülendid, et pakkuda avarat sõitjateruumi, mis on võrreldav suure D-klassi sedaaniga. e-TNGA pakub ka koostöös Subaruga välja töötatud nelikveo eeliseid. Tänu Toyota oskusteabele elektrifitseerimise alal ja Subaru asjatundlikkusele nelikveo vallas saavad juhid iga ilmaga nautida kindlustunnet ja tõeliselt põnevat sõidukogemust.

Tõeliselt ühendatud sõit

Toyota bZ4X Concepti uuenduslik juhimoodul ühendab sind auto ja eesoleva teega. Kohanduv elektrooniline roolisüsteem blokeerib soovimatu vibratsiooni, et sõitmine oleks veelgi lõõgastavam, ning parandab kontrolli ja ohutust, sest saad käsi isegi kurvi võtmise ajal ühes asendis hoida. Koos silmade kõrgusel asuva näidikuplokiga ja häirimise minimeerimiseks optimaalselt paigutatud juhtnuppudega tagab see tõeliselt ühendatud sõiduelamuse.

/
/
Disaini uus mõõde

Toyota bZ4X Concepti iga element, alates selle kujundusest kuni funktsioonini, on välja töötatud kogemuse täiustamiseks. Meie disainerid on põnevale uuele ajastule vaadates loonud ainulaadse hoiaku ja välimusega linnamaasturi. Lisaks uuenduslikele funktsioonidele, nagu päikesepaneeliga laadimine, mis suurendab sõiduulatust, annab õhuline, ruumikas ja avar sõitjateruum sisekujundusele uue mõõtme, toimides kui keskus, kus saad aktiivselt teistega suhelda.

Alusta oma teekonda nullemissioonist kaugemale

Liitu Toyota bZ-i uudiskirjaga ning saad värskeimad uudised ja uuendused otse oma postkasti. Sa ei taha Toyota bZ-seeria esimese mudeli puhul millestki ilma jääda. Mudel on saadaval alates 2022. aasta lõpust.

Liitu uudiskirjaga

Vaata lisaks

Toyota elektrifitseeritud autod Toyota elektrifitseeritud autod Meil on hea meel olla elektrifitseerimise alal tunnustatud liidrid. Hübriid-, pistikhübriid- või vesinikutehnoloogia valikuga saad nautida just praegu sulle sobivat jõuallikat. Toyota tee nullemissioonist parema maailma poole Toyota tee nullemissioonist parema maailma poole Oleme pühendunud parema ühiskonna ning heitkogustest ja piirangutest kaugemale jääva maailma loomisele. Maailma, kus me ei jäta midagi ega kedagi maha ja kus inimesed kogevad liikumisvabadust. Uus Toyota Mirai Uus Toyota Mirai Uus Toyota Mirai paistab silma oma voolujoonelise ja dünaamilise silueti poolest. Pilkupüüdvat välisilmet täiendab uudne tehnoloogia. 10-aastane hübriidi veojõuaku garantii 10-aastane hübriidi veojõuaku garantii Oleme oma hübriidi veojõuaku pikaajalises võimekuses kindlad ja anname sellele 10-aastase garantii.