Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Garantii: üleeuroopaline kindlustunne kilometraažipiiranguta garantiiga!

Iga „Toyota Certified kasutatud auto“ tuleb vähemalt 12-kuulise piiramatu kilometraažiga garantiiga. See tähendab, et garantiiperioodi ajal ei pea sa muretsema kulutuste pärast, mida võivad tingida ootamatud rikked. Garantii hakkab kehtima alates auto ostu kuupäevast ning kehtib vähemalt 12 kuud. Et anda ekstra meelerahu, ei ole garantiil mingit kilometraažilimiiti, mis tähendab, et võid mitu korda kas või ümber maakera sõita! Garantii Toyota sõidukitele kehtib igas Toyota esinduses üle terve Euroopa.

Ainus tingimus garantii kehtivuse tagamiseks on teostada tootja poolt ettenähtud plaanipärased hooldused Toyota edasimüüja juures peale iga 15 000 kilomeetri läbimist või kord aastas (kumb enne täis saab).

Ühtlasi saate lisatasu eest garantiiperioodi pikendada 12 lisakuu võrra. Seda on võimalik teha auto ostmise hetkel. Palun küsi oma lähimalt edasimüüjalt täpsemalt.

Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.