Broneeri hoolduse aeg Registreeru proovisõidule Toyota Liising ja Kindlustus Vaata eripakkumisi Leia lähim edasimüüja Komplekteeri oma mudel

Toyota on loonud „Toyota Certified Kasutatud Autode Programmi“, et pakkuda kasutatud auto ostmisel täielikku kindlustunnet ning usaldust. Seda seetõttu, et Toyota soovib pakkuda oma klientidele meelerahu ja muretut kogemust.

„Toyota Certified programmi“ sõidukeid saab soetada vaid volitatud Toyota edasimüüjatelt. Need kasutatud autod on äratuntavad tänu erilistele tähistele.

„Toyota Certified programmi“ kaudu müüdud auto ei ole kunagi vanem kui 7 aastat, kilometraaž ei ole kunagi rohkem kui 160 000 km ja autol ei ole olnud ühtegi suuremat avarii d. Iga autoga kaasa:

  • Vähemalt 1-aastane kilometraažipiiranguta garantii
  • Kõik purunenud osad asendatakse ja kõik kuluvad osad kontrollitakse üle
  • Toyota Eurocare 24h Autoabi teenus
  • 30 päeva/1000 km vahetusvõimaluse garantii
30 PÄEVA/1000 KM VÄLJAVAHETAMISE VÕIMALUS

Juhul kui sa ei ole ostetud auto kvaliteedi ja usaldusväärsusega ükskõik mis põhjusel rahul, siis võid selle 30 päeva jooksul samaväärse hinnaga auto vastu välja vahetada. Seda muidugi juhul, kui kilometraaž jääb alla tuhande kilomeetri ja auto ei ole sattunud avariisse.

/
Meie e-privaatsuse poliitika

Me kasutame oma veebilehel küpsiseid, et pakkuda sulle veel paremat teenust. Kui nõustud sellega, siis jätka meie veebilehe kasutamist nagu tavaliselt. Vastasel korral loe siit küpsiste haldamise kohta.