Kas täishübriid-elektriautosid peab laadima?

Küsimused ja vastused
Muretu kasutamine

Kõikidel Toyota täishübriid-elektriautodel on iselaadiv akutehnoloogia. Neid tuntakse hübriidelektriliste sõidukitena, sest neil on kaks energiaallikat: bensiini- ja elektrimootor. See tähendab, et erinevalt täiselektrilistest sõidukitest ja laetavatest hübriidautodest ei ole neid vaja aku laadimiseks vooluvõrku ühendada.

Kui Toyota täishübriid-elektriauto aku hakkab tühjaks saama, laeb bensiinimootori käitatav generaator selle taas täis. Lisaks on kasutusel rekuperatsioonitehnoloogia. See tähendab, et pidurdamisel või vabakäiguga sõitmisel toodab generaator elektrienergiat, mis salvestatakse hilisemaks tarbeks veojõuakusse.

Pakkumised ja kampaaniad

Vaata lisaks

Liigume ootustest kaugemale Liigume ootustest kaugemale Uuri lähemalt, kuidas Toyota muudab sõidud kõigi jaoks turvalisemaks ja nauditavamaks. Alates ideeautodes kasutatud tehisintellektist kuni Toyota T-Mate’i ohutus- ja juhiabisüsteemideni välja. Liigume takistustest kaugemale Liigume takistustest kaugemale Tutvu Toyota liikuvuslahendustega. Olgu selleks inimesi abistavad robotid või ratastoolikasutajatele mõeldud elektriautod, Toyota loob maailma, kus kõik saavad liikuda. Toyota elektriautod Toyota elektriautod Toyota esimene puhtalt elektrijõul töötav elektrisõiduk saabub turule 2022. aasta lõpus, juhatades sisse vähemalt kümne uue nullheitesõiduki saabumise järgmise viie aasta jooksul. Toyota pistikhübriid-elektriautod Toyota pistikhübriid-elektriautod Meie võimsad pistikhübriidautod, mis suudavad Sind ainult elektri jõul edasi viia, pakuvad hübriidile omast meelerahu elektriauto nullemissiooniga.