Kas täishübriid-elektriautod on kütusesäästlikud?

Küsimused ja vastused
Oma klassi suurim säästlikkus

Toyota hübriidautod on ühed oma klassi kütusesäästlikumad autod. Lühikeste vahemaade läbimisel aeglasel kiirusel või ummikutes liiklemisel ei kasuta need peaaegu üldse kütust. Põhjus seisneb selles, et võimaluse korral töötavad need ainult elektrimootori ja veojõuaku jõul. Näiteks on Corolla Hybridi kombineeritud kütusekulu vaid 4,5 l / 100 km.

Kuna Toyota täishübriid-elektriautod on iselaadivad, on need varustatud rekuperatsioonitehnoloogiaga, mis toodab pidurdamisel või vabakäiguga sõitmisel elektrienergiat, mis salvestatakse veojõuakusse. See aitab sõita ainult elektri jõul kaugemale ja muudab sõidu kütusesäästlikumaks. Mis on tulemus? Null kütusekulu, null heitgaase ja peaaegu hääletu sõit kuni 50% linnasõitude puhul.

Pakkumised ja kampaaniad

Vaata lisaks

Liigume ootustest kaugemale Liigume ootustest kaugemale Uuri lähemalt, kuidas Toyota muudab sõidud kõigi jaoks turvalisemaks ja nauditavamaks. Alates ideeautodes kasutatud tehisintellektist kuni Toyota T-Mate’i ohutus- ja juhiabisüsteemideni välja. Liigume takistustest kaugemale Liigume takistustest kaugemale Tutvu Toyota liikuvuslahendustega. Olgu selleks inimesi abistavad robotid või ratastoolikasutajatele mõeldud elektriautod, Toyota loob maailma, kus kõik saavad liikuda. Toyota elektriautod Toyota elektriautod Toyota esimene puhtalt elektrijõul töötav elektrisõiduk saabub turule 2022. aasta lõpus, juhatades sisse vähemalt kümne uue nullheitesõiduki saabumise järgmise viie aasta jooksul. Toyota pistikhübriid-elektriautod Toyota pistikhübriid-elektriautod Meie võimsad pistikhübriidautod, mis suudavad Sind ainult elektri jõul edasi viia, pakuvad hübriidile omast meelerahu elektriauto nullemissiooniga.