Kas täishübriid-elektriautod saavad nelikveolised olla?

Küsimused ja vastused
Täishübriid erinevates oludes sõitmiseks

Kuigi enamik meie hübriidautosid on esiveolised, leidub Toyota valikus ka AWD-i (intelligent all-wheel drive system) ehk kohanduva nelikveoga hübriidautosid.

Intelligentne nelikveosüsteem (AWD-i) lülitab end ise vastavalt teeoludele esiveoliselt režiimilt nelikveolisele, pakkudes seeläbi veelgi suuremat ohutust. Elektriline ja intelligentne nelikveosüsteem (AWD-i) on kompaktne ja kerge, mistõttu ei suurenda see kütusekulu, kuid annab autole palju parema teelpüsivuse keerulisemate teeolude puhul.

Täiustatud AWD-i tehnoloogia on kasutusel nii uues RAV4 kui ka Highlanderi täishübriidis. Lisaks paremale teelpüsivusele võimaldab see jaotada kuni 30% pöördemomendist tagaratastele, et tõsta haardevõimet nii lahtise kui ka libeda teekatte korral.

Pakkumised ja kampaaniad

Vaata lisaks

Liigume ootustest kaugemale Liigume ootustest kaugemale Uuri lähemalt, kuidas Toyota muudab sõidud kõigi jaoks turvalisemaks ja nauditavamaks. Alates ideeautodes kasutatud tehisintellektist kuni Toyota T-Mate’i ohutus- ja juhiabisüsteemideni välja. Liigume takistustest kaugemale Liigume takistustest kaugemale Tutvu Toyota liikuvuslahendustega. Olgu selleks inimesi abistavad robotid või ratastoolikasutajatele mõeldud elektriautod, Toyota loob maailma, kus kõik saavad liikuda. Toyota elektriautod Toyota elektriautod Toyota esimene puhtalt elektrijõul töötav elektrisõiduk saabub turule 2022. aasta lõpus, juhatades sisse vähemalt kümne uue nullheitesõiduki saabumise järgmise viie aasta jooksul. Toyota pistikhübriid-elektriautod Toyota pistikhübriid-elektriautod Meie võimsad pistikhübriidautod, mis suudavad Sind ainult elektri jõul edasi viia, pakuvad hübriidile omast meelerahu elektriauto nullemissiooniga.