TOYOTA RATTAPARK
Oma esimese rattapargi avamisega näitab Toyota, et täidab oma lubadust pakkuda kõigile paremaid liikumisvõimalusi.
TUTVUSTAME
Lily Rice
Lily Rice on esimene naine Suurbritannias, kes oskab teha tagurpidi saltot ratastoolis. Seda suutis ta kõigest 13-aastasena. Ta teab, et miski pole võimatu, kui sul on vabadus liikuda, ning oma eduga inspireerib ta ka teisi tüdrukuid WCMX-iga tegelema. Lily unistab sellest, et ühel päeval saab tema spordialast paraolümpia ametlik ala ning et ta saab seal võistelda.
Toyota rattapark
Järgmine sportlane tuleb rambile ning kuulda on, kuidas rattad põrisevad puitkonstruktsioonil. See heli annab vaatajatele teada, et pargis on uus sõitja. Kuid tema pole ei rattal, rulal ega rulluiskudel. Ta sõidab kõigile ligipääsetavas hübriidrulapargis ja teeb seda ratastoolis.

Ta pole ainuke, kellele see naeratuse näole toob. WCMX-i areng spordialana on oluline kõigile – oleme näinud ka füüsiliselt terveid sportlasi ratastoolis pöördeid võtmas. Tuleb välja, et füüsilise puudega kaasnev häbi ei ole nii tugev kui soov liikuda.
Toyota esimene omataoline rulapark on sümboolse tähendusega, arvestades firma eesmärki pakkuda kõigile paremaid liikumisvõimalusi. Toyota soovib pakkuda integreeritud liikumislahendusi kõigile, sealhulgas füüsilise puudega inimestele, ja anda oma panuse selleks, et iga inimene saaks end tunda täieväärtusliku ühiskonnaliikmena.
Mauro Caruccio
Toyota Motor Italia tegevjuht
/

Kaasav hübriidpark
Ratastel liikumise rõõmude ja vabaduse nautimiseks loodud pargis võib muuhulgas nautida nii trikiratta kui ka rulaga sõitmist, aga suurepäraselt sobib see ka ühe maailma uusima ekstreemspordiala, ratastoolimotokrossi (WCMX) harrastamiseks.


Loome parema ühiskonna
Toyota jaoks on oluline liikumisvabadus nii riigi, linna kui ka rattapargi piirides, sest kui meil on vabadus liikuda, pole miski võimatu.

Liikuvus kõigile
Rattapargid loovad liikumisvõimalusi, mis pahatihti sobivad vaid tervetele inimestele. Toyota loodab oma võrdsete liikumisvõimaluste eesmärgi poole püüeldes tuua kõigi inimeste ellu rohkem liikumisvabadust, rõõmu ja kirge.


Start Your Impossible
Toyota sooviks on aidata edasipüüdlikel inimestel oma unistused teoks teha. Üks sellistest entusiastlikest sportlastest on Lily Rice, kes Toyota toel sai vahendeid ja kajastust oma kampaaniale, mille eesmärk oli muuta WCMX ametlikuks paraolümpia spordialaks.

/
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK