JALAKÄIJATE ALAL KASUTATAV AKUTOITEL ELEKTRISÕIDUK
Näidatud ideesõidukid.
Kergenda oma teekonna viimast kilomeetrit.
Stiilne ja keskkonnasäästlik akutoitel elektrisõiduk (battery electric vehicle BEV), mis on mõeldud liikumiseks kõnniteedel, on loodud selleks, et aidata reisijatel oma teekonna „viimane kilomeeter“ veidi kiiremini läbida. Toyota saadab 2020. aasta Tokyo olümpiamängude võistluskohtades ja nende läheduses töötavatele turva- ja meditsiinitöötajatele oma pealseistavad isiklikud liikuvusseadmed.
Sõiduulatus
Umbes 14 km
Maksimumkiirus
2, 4, 6, 10 km/h (muutuv kiirus)
VÕIMSUS
Elektriaku
Kolm liikumisviisi.
Nende kolme liikuvusseadme abil saad minna just sinna, kuhu soovid – ükskõik, kas liigud seistes, istudes või ratastoolis. Kõigile liikuvusseadmetele on sõiduohutuse tagamiseks paigaldatud turvasensorid ja liikuvusseadmeid saab kasutada tellimuspõhiselt. Üheskoos muudame liikumise lõbusaks.
Muudame liikumise keskkonna-säästlikumaks.
Akutoitel elektrisõidukite arendamiseks on vaja veel palju tööd teha. Keskendume eriti sõidukite arendamisele ning stabiilse tarne, parema töökindluse ja akude taaskasutatavuse tagamisele. Tähtsustame põhjalikku ja avatud tööstiili ning teeme oma partneritega parema ühiskonna loomise nimel koostööd.
Küpsiste seaded

Kasutame Toyota Eesti veebisaidil küpsiseid, et pakkuda teile paremat teenust. Kui olete sellega rahul, jätkake veebisaidi kasutamist tavapärasel viisil või vaadake, kuidas küpsiste seadeid muuta siin.

Kinnitage oma eelistused, lisades nõustumise korral märkeruutu linnuke või mittenõustumise korral eemaldades see:

OK